معرفی و دانلود کتاب یک سال با نظم

عکس جلد کتاب یک سال با نظم
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک سال با نظم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک سال با نظم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک سال با نظم

کسب عنوان پرفروش وال استریت ژورنال برای کتاب یک سال با نظم، قابل انتظار بود! این اثر خارق‌العاده و بی‌نهایت کاربردی که به قلم مارتین میدوز به رشته تحریر درآمده، یک راهنمای جامع و روزانه است که با رعایت نکات آن می‌توانید سبک زندگی هدفمندی را پیشه کنید.

درباره کتاب یک سال با نظم:

شاید در ابتدا لازم باشد کمی درباره واژه «Self Descipline» توضیح دهیم؛ این اصطلاح که یکی از کلیدواژه‌های بنیادین کتاب یک سال با نظم (365 Days With Self-Discipline) است، به مفهومی عمیق و گسترده دلالت دارد که تداعی‌گر خویشتن‌داری، هنر زیبا اندیشیدن و البته تلاش می‌باشد. مارتین میدوز (Martin Meadows) قصد دارد تا به ابعاد معنایی گوناگون مفهوم انضباط شخصی بیشتر بپردازد و آن را از دریچه‌های متفاوت بررسی نماید.

نویسنده در ابتدای این کتاب صراحتا به شما می‌گوید که اگر مایلید نسخه‌ی بهتری از خود بسازید و به شرایط موجود سر و سامانی دهید، کتابی که در دست گرفته‌اید بهترین انتخابی‌ست که می‌توانید داشته باشید. او کتاب یک سال با نظم را با این هدف نوشته است که همراه روزانه‌ی شما باشد و موجب بهبود تأدیب‌نفس شما شود. این اثر همچون یک راهنمای روزانه و با برنامه مشخص یک سال همراه شماست.

مارتین میدوز می‌گوید: "باور من آن است که اگر شخصی بخواهد به تمام توانایی‌هایش پی‌ببرد، نمی‌تواند از سختی‌ها فرار کند؛ زیرا همین سختی‌ها کلید انسان برای گشودن دری به روی اهدافش خواهند بود. در صفحات بعد، برای هر روز از سال، یک موضوع در مورد تأدیب‌نفس، درگیری‌های ذهنی، موفقیت یا در کل خودسازی را با شما درمیان می‌گذارم. افکار بزرگ از ذهن‌های درخشان تراوش می‌کنند!"

یکی از نکات مثبت کتاب حاضر را می‌توان ارجاعات دقیق آن قلمداد کرد. به نحوی که اگر شما مشتاق پیگیری اندیشه یا آموزه‌ای در این کتاب شده‌اید، می‌توانید از طریق ارجاع به منابع، به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

خلاقیت مترجم این اثر، یکی دیگر از نکات مثبت کتاب حاضر است؛ به نحوی که واژه‌گزینی‌های مبتکرانه و هوشمندانه او سبب انتقال بهتر مفاهیم این کتاب شده که این امر خود ناشی از درک صحیح مترجم از فهوای کلام کتاب یک سال با نظم می‌باشد.

نکوداشت‌های کتاب یک سال با نظم:

- این کتاب بی‌نظیر است و من به دنبال آن بودم. در زندگی شلوغ ما، زمان زیادی برای هیچ کاری نداریم. تنها لازم است هر روز یک صفحه بخوانید! (کاربران گودریدز)
- من این کتاب را شدیدا به شما توصیه می‌کنم؛ زیرا در حال حاضر به من کمک می‌کند تا بفهمم چگونه می‌توانم با نظم و انضباط زندگی کنم. (کاربران گودریدز)
- کتاب یک سال با نظم را بسیار دوست دارم! این اثر برای اجرای نظم و انضباط روزانه خود فوق العاده است. هر روز می‌توانم چنین بینش‌های ارزشمندی را در خود جای دهم و بیاموزم. (کاربران گودریدز)

خواندن کتاب یک سال با نظم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در جستجوی برنامه‌ای جامع و کامل برای تغییر سبک زندگی‌تان هستید و می‌خواهید از روزمرگی و بیهودگی به سوی زندگی هدفمند جرکت نمایید، این کتاب قطعا یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید آن را مطالعه نمایید.

با مارتین میدوز بیشتر آشنا شویم:

یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان وال استریت ژورنال، مارتین میدوز (Martin Meadows) نام دارد. آثار و یافته‌های او که کاملا در خصوص رشد و انضباط شخصی است بر دو مبنا استوار هستند، تجربیات شخصی و تحقیقات علمی! مارتین در آثارش به بررسی روش‌ها، عادات و منابع موفقیت می‌پردازد و همچنین در مورد مسائلی مانند رشد دادن شخصیت، اعتمادبه‌نفس و خودباوری صحبت می‌کند که با کمک آن‌ها بتوان تأثیر بنیادینی در زندگی ایجاد کرد.

غلبه بر کم رویی به مارتین کمک کرد تا مشاغل مختلفی در صنایع مختلف راه‌اندازی کند، چندین زبان خارجی را بیاموزد، به‌ عنوان پرفروش‌ترین نویسنده شناخته شود، یک مجموعه چهارصد صفحه‌ای از داستان‌های کوتاه را طی یک ماه بنویسد و موارد موفقیت دیگر. او هیچگاه از تجربه کردن اتفاقات جدید نترسید و روزهای مختلفی را تجربه کرده است. به همین دلیل هم موفق شد.

جملات برگزیده کتاب یک سال با نظم:

- تنها چیزی که راجع‌به آینده می‌دانیم متفاوت بودن آن است. (پیتر دراکر)

- زندگی بیشتر شبیه گود کُشتی است تا صحنه‌ی رقص. با تمام احترامی که برای هنر رقص قائلم، اما در زندگی باید محکم و استوار منتظر حمله‌های ناگهانی از سوی آن باشی. (مارکوس آئورلیوس)

- آرامش ذهن، یکی از جواهرات زیبای خرد است. یک ذهن آرام نتیجه‌ی صبر و تلاش طولانی‌مدت برای کنترل‌نفس است. (جیمز آلن)

در بخشی از کتاب یک سال با نظم می‌خوانیم:

ساختن تأدیب‌نفس و کار بر روی اهداف بلندمدت، نباید به کاری سخت و طاقت‌فرسا تبدیل شود. در حقیقت اگر برای شما این‌گونه است باید بدانید که رسیدن به موفقیت، کار دشواری خواهد بود؛ زیرا اگر چیزی باعث بی‌حوصلگی شود یا شور و هیجان را از شما بگیرد، سخت می‌شود به پای آن ایستاد.

شاید بتوانم بگویم از بیشترین موضوعاتی که مردم به‌خاطر کمبود شور و هیجان از آن دست می‌کشند، ورزش کردن است. اگر شما هم اسیر این تفکر شوید که ورزش چیزی تکراری، دردناک و کسل‌کننده است، حدس بزنید نتیجه چه خواهد شد! چند هفته بعد جلوی تلویزیون نشسته‌اید و از اینکه در آن کلاس‌های احمقانه و عذاب‌آور ثبت نام کرده بودید متعجب خواهید بود.

تنها راه برای اینکه فعالیت بدنی خود را به‌طور منظم ادامه دهید، یافتن ورزشی جذاب است. بدون جذابیت، ورزش چیزی جز عذاب نیست. همه‌ی ما به اندازه‌ی کافی سختی و مشکلات در زندگی داریم که دیگر جایی برای این یکی باقی نمی‌ماند.

این طرز فکر در تمام زمینه‌های شغلی کارایی دارد. من کارم را به‌شدت جدی می‌گیرم، اما هم‌زمان هم تلاش می‌کنم کمی شادابی به آن تزریق کنم. مثلاً با ایده‌ها و چالش‌های جدید و بامزه، یا حتی با جُک گفتن در میان نوشته‌هایم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک سال با نظم
نویسنده
مترجمعلیرضا ارجاع
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۷۰
زبانفارسی
شابک978-622-667384-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک سال با نظم

یاسمن ایزدی خواه
۱۴۰۱/۶/۱۶
کتابی فوق‌العاده برای یک سال با نظم. واقعا مسائل رو به شکل جدید و زیبایی می‌بینه و کمک می‌کنه تا هرکسی با برنامه‌ریزی دقیق و پیروی از کتاب، یک‌ سال با نظم رو بگذرونه. ممنونم از کتابراه که این کتاب رو با قیمت مناسبی قرار دادن. از خواندن این کتاب لذت بردم، در خریدش شک نکنید.
Sajad m M
۱۴۰۰/۹/۲۳
تشکر از نویسنده این اثر
تشکر از مترجم عزیز
دوستان حتما و حتما این کتاب و تهیه کنید
به شدت کاربردی.
عصمت نوزاد
۱۴۰۱/۹/۱۲
در کل کتاب خوبی است ولی تکرار مطالب و طولانی بودن کتاب، خواندن آنرا خسته کننده می‌کند.
Khatereh AT
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
بعد از این کتاب زندگی متفاوتی رو تجربه خواهید کرد، خواندن این کتاب بهتون توصیه میکنم.
محمد رضا
۱۴۰۱/۴/۵
بسیار عالی مخصوصا برای افرادی که اهداف بلند مدت و برنامه ریزی دارن.
نگین مرزوقی
۱۴۰۱/۹/۱۰
حتما پیشنهاد میشه خواندنش
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب یک سال با نظم

برای دریافت کتاب یک سال با نظم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.