معرفی و دانلود کتاب در دل زمستان

عکس جلد کتاب در دل زمستان
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در دل زمستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در دل زمستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در دل زمستان

کتاب در دل زمستان نوشته ایزابل آلنده، داستان سه آدم کاملاً متفاوت را روایت می‌کند که به صورت اتفاقی در مسیر هم قرار می‌گیرند. آلنده در سفری شگفت‌انگیز شما را با خود از بروکلین امروز به گواتمالا، برزیل و شیلیِ دهه‌ی هفتاد می‌برد. این اثر در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

ایزابل آلنده (Isabel Allende) را به عنوان یکی از نویسندگان سبک رئالیسم جادویی می‌شناسند اما برخلاف همیشه در این کتاب به سراغ این سبک نرفته و دست به تجربه‌ی جدیدی زده است. آلنده با روایتی ساده، اثری متفاوت به شما ارائه می‌دهد و همین روایت متفاوت و داستان تأثیرگذار به ما این پیام را منتقل می‌کند که نویسنده در هفتاد و هفت سالگی همچنان حرفی برای گفتن دارد.

در کتاب در دل زمستان (In the Midst of Winter) همه چیز با یک تصادف ساده آغاز می‌شود. این تصادف شاید به ظاهر ساده باشد اما نقطه‌ی عطفی در داستان است و در نهایت منجر به عشق میان دو تن از شخصیت‌های اصلی داستان می‌شود. ریچارد - یک محقق 60 ساله‌ی حقوق بشر - در طوفان برفی در بروکلین با اتومبیل اِوِلین- یک مهاجر غیرقانونی از گواتمالا - تصادف می‌کند. بعد از این اتفاق، اِوِلین برای کمک به خانه‌ی استاد می‌آید و ریچارد که به تنهایی کاری از دستش برنمی‌آید از مستأجر خود لوسیا کمک می‌خواهد. اینگونه سه شخصیت اصلی داستان کنار هم قرار می‌گیرند و با تفاوت‌ها و احساساتی که نسبت به هم دارند برای شما تجربه‌ی متفاوتی را رقم می‌زنند، تجربه‌ای که شما را از بروکلین امروزی به گواتمالا، شیلی و برزیل در دهه‌ی هفتاد می‌برد.

نکوداشت‌های کتاب در دل زمستان:

- پیامی مرتبط با زمانه درباره‌ی مهاجرت و معنای خانه. (People)
- داستانی مسحور کننده. (Barnes & Noble)
- داستانی پراحساس و بی‌پرده. (RT Book Reviews)

ایزایل آلنده را بیشتر بشناسیم:

او رمان‌نویسی شیلیایی است که در سبک «رئالیسم جادویی» می‌نویسد. آلنده به عنوان نخستین رمان‌نویس موفق زن در آمریکای لاتین شناخته می‌شود. او رمان‌های بسیاری بنابر تجربیات خود نوشته است که غالباً بر مسائل زنان تمرکز دارد و آن را با اسطوره و رئالیسم در هم می‌میزد. او سخنرانی و تورهای کتاب بسیاری داشته و در چندین دانشگاه آمریکایی تدریس کرده است. آلنده در سال 2003 تابعیت ایالات متحده را پذیرفت و در حال حاضر به همراه همسرش در کالیفرنیا اقامت دارد.

در بخشی از کتاب در دل زمستان می‌خوانیم:

کولاک روز جمعه با بارش سنگین برف شروع شد و بعد از آن باد و بوران بود که در خیابان‌های تقریباً متروک می‌تاخت. باد شاخه‌ی درخت‌ها را می‌شکست و یخبندان پرنده‌هایی را که گول هوای گرم ماه قبل را خورده بودند و مهاجرت را فراموش کرده بودند، می‌کُشت. عملیات پاکسازی که شروع شد، کامیون زباله گنجشک‌های یخ‌زده را همراه زباله‌هایی که این‌سو و آن‌سو پراکنده بودند، کنار می‌زدند. بااین‌حال ظاهراً طوطی‌های دم‌دراز مرموز قبرستان گرین‌وود از یخبندان جان سالم به‌در برده بودند، چرا که سه روز بعد داشتند صحیح و سالم بین سنگ قبرها دانه برمی‌چیدند. روز پنج‌شنبه، گزارشگرهای تلویزیون با حالت عزا و لحنی جدی، همان لحنی که با آن اخبار تروریسم در کشورهای دورافتاده را گزارش می‌کنند، برای آخر هفته پیش‌بینی کولاک و عواقب وحشتناک آن را کردند. در نیویورک وضعیت اضطراری اعلام شده بود. با توجه به این اخطار‌ها رئیس دانشگاه نیویورک، جایی که لوسیا کار می‌کرد، به همه‌ی دانشکده‌ها اعلام کرده بود که کلاس‌های روز جمعه تعطیل است. به‌هرحال رسیدن به منهتن خودش ماجرایی بود. لوسیا اهل سانتیاگو بود، که به ناحق به آب‌و‌هوای ملایمش شهرت داشت، درحالی‌که زمستان‌هایش سرد و دلمرده و تابستان‌هایش داغ و سوزان بودند. ساندیگو در آغوش کوه‌های بنفشی بود که گاهی آفتاب که طلوع می‌کرد، پوشیده از برف بودند و همان ساعات آغازین روز بود که ناب‌ترین نورِ روی زمین از قله‌های خیره‌کننده‌اش منعکس می‌شد. گاهی اوقات غباری دلگیر و رنگ‌پریده مثل خاکستر روی شهر می‌نشست و قبل از آن‌که بتواند چهره‌ی شهر را سفید کند، آب می‌شد و گل‌وشل کثیفی به‌جا می‌ماند. برف همیشه از دور دلچسب است.

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
لوسیا: بروکلین، نیویورک، 2016
ریچارد: بروکلین
لوسیا، ریچارد، اِوِلین: بروکلین
اِولین: گواتمالا، 2008- 1992
لوسیا: شیلی، 1973-1954
ریچارد: بروکلین
اولین: گواتمالا، 2008
لوسیا: کانادا 1990-1973
لوسیا، ریچارد، اولین: بروکلین
اِولین: مکزیک، 2008
لوسیا، ریچارد، اولین: بروکلین
ریچارد: برزیل 1987-1985
لوسیا، ریچارد، اولین: شمال ایالت نیویورک
لوسیا: شیلی، 2007-1990
لوسیا، ریچارد، اِولین: شمال ایالت نیویورک
اِولین: مرز مکزیک- آمریکا، 2008
لوسیا، ریچارد، اولین: شمال ایالت نیویورک
ریچارد: برزیل، 1990-1987
اِولین: 2011-2008
لوسیا، ریچارد، اِولین: شمال ایالت نیویورک / لوسیا: شیلی، 2008-2007
ریچارد: برزیل، 1991-1990
اولین: بروکلین 2016-2011
لوسیا: شیلی، 2015-2008
لوسیا، ریچارد، اولین: شمال نیویورک
لوسیا، ریچارد، اولین: شمال ایالت نیویورک
ریچارد و لوسیا: بروکلین
مؤخره

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در دل زمستان
نویسنده
مترجمگلشن محجوب
ناشر چاپیانتشارات مروارید
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۵
زبانفارسی
شابک978-964-191-641-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در دل زمستان

پریسا سرهنگی
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
مثل باقی آثار ابزابل آلنده فوق العاده جذاب و پرکشش. داستانی کاملا به روز با قلمی روان و ساده. تبریک میگم به مترجم این کتاب. مدتها بود کتابی با ترجمه‌ای تا این حد حرفه‌ای نخونده بودم. بخصوص وفادار بودن به سبک نویسنده در حین ترجمه. در یک کلام عاااااالی
کیمیا نایب حبیب 🌹
۱۳۹۹/۳/۳۰
من دیدگاه این که کسی این نویسنده این کتاب را که داره می‌نویسه این حرف را تصوری بگه نه خیالی من نظر بدی ندارم ولی نظر من این که بهتر باشه نویسنده این کتاب را بهتر بنویسه
ممنون
خسته نباشید
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب در دل زمستان

برای دریافت کتاب در دل زمستان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.