معرفی و دانلود کتاب با من سخن بگو

عکس جلد کتاب با من سخن بگو
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب با من سخن بگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب با من سخن بگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با من سخن بگو

کتاب با من سخن بگو به قلم منصور یوسف زاده شوشتری، زندگی زنی امروزی را به تصویر می‌کشد که تلاش و فداکاری‌‌های فراوانی را برای زندگی مشترکش به خرج می‌دهد، اما با این حال باز هم مورد بی‌مهری و بی‌توجهی همسرش قرار می‌گیرد تا اینکه یک ناکامی در زندگی زناشویی‌شان، او را به تحولی باطنی دعوت می‌کند.

درباره‌ی کتاب با من سخن بگو:

شخصیت زن داستان به نام مینا به دلیل سردی و بی‌توجهی همسرش ارژنگ، مهمانی مفصلی برای هم خدمتی‌های همسرش ترتیب می‌دهد تا بلکه رابطه‌شان را گرم کند، اما نارضایتی و بی‌مهری ارژنگ از برگزاری این مهمانی، مینا را ناکام و ناامید می‌کند. با این حال ناکامی او آغاز یک تحول است؛ تحولی که در آن مینا به ریشه رفتارهای شکست خورده‌اش پی می‌برد. ریشه‌یابی‌ها و تغییرات او، ارژنگ و دخترش را هم دچار تغییر می‌کند. رمان با من سخن بگو به شما نشان می‌‌دهد چگونه الگوهای غلط والدین منجر به شکست در روابط زناشویی فرزندان می‌شود و به شما کمک می‌کند تا بتوانید آگاهانه زندگی خود را مدیریت کنید.

کتاب با من سخن بگو مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان و داستان‌های ایرانی علاقه دارید، خواندن این کتاب را از دست ندهید که به شما نکاتی تاثیرگذار در زندگی و به خصوص ازدواج را گوشزد می‌کند.

در بخشی از کتاب با من سخن بگو می‌خوانیم:

از حرفهای او نگران شدم. دلشوره عمیقی را حس می‌کردم. باز هم یاد رفتار پدر و مادرم افتادم. از وقتیکه دختری کوچک بودم، تصاویری که از مادرم به یاد داشتم، همگی روشن و حاکی از آن بود که مادرم، زنی شاد و عاشق بچه‌ها و دلسوز و همچنین اهل میهمانی و سفر هست. خاطرات نوجوانی من از مادرم، او را زنی افسرده و بدون اعتماد به نفس به تصویر می‌کشید که حتی در اداره زندگی یک ساعت خود مستأصل مانده بود. این ضعف به پیری مربوط نمی‌شد و از سن چهل سالگی‌اش، او را کاندیدای مردن کرده بود. همواره در مقابل بدزبانی‌های پدرم، زیرلب ذکر می‌گفت و این صبر در بیان احساساتش، پدرم را جری‌تر می‌کرد. وقتی به او اعتراض می‌کردم، در گوشی می‌گفت: «اگه شماها نبودین، من سال‌ها پیش، از دست این جانور فرار می‌کردم.»

من، از اینکه خودم را عامل بیچارگی مادرم می‌دیدم، دچار شرم عمیقی می‌شدم. به چشمهای مادرم نگاه می‌کردم که شاید حرف خود را پس بگیرد، ولی او وقتی مطمئن می‌شد که مرا از بودنم دچار احساس گناه کرده است، ادامه می‌داد: «فقط درس بخون و شغلی پیدا کن که مثل من اسیر هیچ مردی تو زندگی نشی!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب با من سخن بگو
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۴
زبانفارسی
شابک978-622-708704-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب با من سخن بگو

طاهره صادقیان
۱۴۰۰/۱/۲۶
خوندن این کتاب رو به تمام بانوان شاغل توصیه میکنم. خیلی راهگشا هست برای پیدا کردن دلیل اشفتگی‌ها، دوست داشته نشدن‌ها، مشکلات روابط عاطفی نزدیک و حل مشکلات روابط عاطفی با تکیه بر مشکلات و اشتباهات رفتاری خودشون
E H
۱۴۰۰/۲/۴
سلام
در مورد مشکلاتی که خیلی از زوج‌ها بعد از چند سال زندگی در گیرش هستند.
یک داستان که به شکلی غریب و با حضور یک عروسک سخنگو روایت میشود.
مریم حسنی
۱۴۰۰/۲/۱۹
کتاب با قلم عالی نوشته شده وخواننده را ترغیب به ادامه مطالعه میکند وبسیار درباورها تاثیر گذار هست
Marziyeh Najafi
۱۴۰۰/۳/۷
یه قصه‌ای که تو دلش حرف‌های زیادی داره و باید با تامل بیشتری خوندش
زهرا اکبری
۱۴۰۰/۱/۳۰
خوب بود.. ولی تا اخرش نخوندم
roya roya
۱۴۰۰/۱/۲۷
چقدر سفر عمیقی باهاش داشتم
Afsane Halaji
۱۴۰۰/۱/۱۷
عالی من برام مثال اموزش‌های بنیاده
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب با من سخن بگو

برای دریافت کتاب با من سخن بگو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.