معرفی و دانلود PDF کتاب آب و هوا و فصل‌ها

عکس جلد کتاب آب و هوا و فصل‌ها
قیمت:
2900 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آب و هوا و فصل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آب و هوا و فصل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آب و هوا و فصل‌ها

کتاب آب و هوا و فصل‌ها دانشنامه‌ای علمی همراه با تصاویری واضح و جذاب است که به کودکان چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان را آموزش می‌دهد. این کتاب به کودکان کمک می‌کند تا با درست کردن کاردستی‌های ساده از زمان خود لذت بیشتری ببرند.

موضوع کتاب آب و هوا و فصل‌ها چیست؟

از خورشید و برف گرفته تا طوفان و رعد و برق، کودکان علت هر آن چیزی را که در آسمان رخ می‌دهد کشف خواهند کرد. آن‌ها همیشه کنجکاو هستند تا بدانند رنگین کمان چگونه ایجاد می‌شود؟ چرا فصل‌ها تغییر می‌کنند؟ ابرها چگونه ایجاد می‌شوند؟ و ... . کتاب آب و هوا و فصل‌ها همراه با تصاویری جذاب و مطالب علمی به تک تک سوالات کودکان در این زمینه پاسخ می‌دهد.

این کتاب شامل کارهایی است که به کودک کمک می‌کند تا با انجام یک سری آزمایشات از زمان خود لذت ببرند. برای مثال آن‌ها می‌توانند خلاقیت به خرج داده و کاردستی‌های آب و هوا و فصل‌ها را بسازند. کودک با ساخت یک آفتابگیر یخی می‌تواند چگونگی ذوب شدن را مشاهده نماید یا با درست کردن یک بادنمای کاغذی، جهت باد را تشخیص دهد. این موضوعات باعث تقویت حافظه، رشد مغز و مهارت و چالاکی ذهن آن‌ها می‌گردد.

کتاب آب و هوا و فصل‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمامی کودکان دبستانی که علاقه دارند با فصل‌های مختلف طبیعت آشنا شوند و همواره در حال کشف رموز جهان هستند، مفید و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب آب و هوا و فصل‌ها می‌خوانیم:

در شب هنگامیکه خورشید غروب می‌کند، هوا سردتر می‌شود. در آب و هوای سرد هوای اطراف ما حس سرد و خنک دارد. در آب و هوای آفتابی، می‌توانید هوای گرم را احساس کنید. چه هوا سرد باشد یا گرم، احساس شما از هوا را دما می‌گویند.

فهرست مطالب کتاب

آب و هوا چیست؟
چرخه آب و هوا
فصل‌ها
خورشید تابان
ابر چیست؟
شرشر باران
بازی ابر بارانی
رنگین کمان‌ها
برف
آفتابگیر یخی
امروز باد می‌وزد
درست کردن بادنما
یک شب طوفانی
آب و هوای خطرناک

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آب و هوا و فصل‌ها
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آب و هوا و فصل‌ها

roya mazrooei
۱۴۰۰/۴/۱۰
عالی. من میتونم تو آینده هواشناس بشم عالیی ممنون
mina elyasi
۱۴۰۱/۴/۵
عالی بود واقعا کامل و جامع و ساده🙏🦋
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب آب و هوا و فصل‌ها

برای دریافت کتاب آب و هوا و فصل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.