معرفی و دانلود کتاب 17 قانون موفقیت

عکس جلد کتاب 17 قانون موفقیت
قیمت:
49900 تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 17 قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 17 قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 17 قانون موفقیت

در این کتاب 17 قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل راز و رمز‌های موفقیت افراد متنفذ، مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی را بخوانید. نام این شخصیت‌های بزرگ همیشه به نیکی یاد خواهد شد و یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه‌هایی که بهانه نمی‌آورند و غر نمی‌زنند.

کتاب 17 قانون موفقیت (Success: The Best of Napoleon Hill) حاصل یکصد مصاحبه و گفت‌وگوی ناپلئون هیل با غول‌های تجاری و موفق زمانش است؛ افرادی که ذهن‌هایی بزرگ و پویا داشتند و جزو بزرگان تاریخ تجاری امریکا به شمار می‌رفتند. آنان افکار و شخصیت بزرگی دارند. اغلب کارهایی انجام می‌دهند که دیگران از انجام آن‌ها اظهار ناتوانی می‌کنند. بی‌شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند و جزو قدیسان نیستند. ما بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز داریم. آنان الگو و اسطوره‌اند. آنان روزگاری اسرار و رموز بالا رفتن از نردبان جادویی موفقیت را فاش کردند. حاصل آن مصاحبه‌ها به 17 قانون موفقیت مشهور و کاربردی تبدیل شد که پیشگامان موفق عرصه‌ی تجارت، مستقیم و غیر‌مستقیم به زبان‌ آورده بودند.

چگونه افرادی همچون «اندرو کارنگی، الکساندر گراهام‌بل، هنری فورد و پی‌.تی. بارنم» به موفقیت‌هایی شگرف دست یافتند؟ نکته‌ی عجیب و تأمل‌برانگیز این است که بسیاری از آنان در فقر و تنگدستی زاده شدند. آنان چه کیمیا یا قدرت جادویی داشتند که باعث شد سرنوشت محتومشان دگرگون شود و مس وجودشان به طلای خالص و ناب تغییر ماهیت دهد؟ چه چیزی از این افراد فقیر و درمانده‌، برنده ساخت؟ افرادی که موفق‌ شدند سرنوشت خود و بسیاری از افراد دیگر را نیز تغییر دهند؟

یکی از همین افراد که وضعیت مشابهی داشت، تصمیم گرفت پاسخی برای این پرسش اساسی پیدا کند. او کاری را انجام داد که پیش‌تر هیچ‌کس به آن اقدام نکرده بود و به راز و رمز‌هایی در این خصوص پی‌ برد: او پاسخ را از همان افراد موفق‌ گرفت. او از آنان علت پیشرفت و موفقیتشان را جویا شد. در کمال تعجب، او خودش در این فرآیند به فردی موفق و برنده تبدیل شد. او شروع به نوشتن مطالب انگیزشی کرد و با این ابداع، سرانجام خود را در فهرست افرادی همچون «مارکوس اورلیوس، رالف والدو امرسون و بِن فرانکلین» و هم‌رتبه‌ی آنان یافت.

آن مردِ 160 سانتی‌متری کسی نبود جز ناپلئون هیل (Napoleon Hill). در زندگی هیچ‌چیز نتوانست او را مغلوب و تسلیم کند. فقر و نداری یا دوری از میهن نیز او را ناامید و رنجور نکرد. ناپلئون هیل برای تمام افراد موفق، راهنما و مرشد بود. او نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب انگیزشی تمام دوران با عنوان «بیندیشید و ثروتمند شوید» شد. شاید بسیاری افراد بدون خواندن آن به موفقیت‌های امروز خود دست نمی‌یافتند. شاید اگر ناشرش بر نام انتخابی خود برای کتاب اصرار می‌ورزید و نام آن را «بیندیشید و ثروتمند شوید» در نظر نمی‌گرفت، این کتاب به موفقیت خیره‌کننده‌ی امروز دست نمی‌یافت. (نام اولیه‌ و انتخابی ناشر برای کتاب چنین بود: «از کله‌ی پوک خود برای کسب پول بیشتر استفاده کنید!») این کتاب، در حقیقت سرآغازی برای موفقیت کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است. شاید بدون این کتاب، آن کتاب نیز به چنان شهرت و موفقیتی دست نمی‌یافت.

در بخشی از کتاب 17 قانون موفقیت می‌خوانیم:

فیلسوفی متمول و ثروتمند به نام کروزوس، مشاور رسمی کوروش کبیر بود. او که فیلسوف دربار بود، جملات حکیمانه و خردمندانه‌ی زیادی می‌گفت که از جمله‌ی آن‌ها چنین بود: «اعلی‌حضرت، زندگی این نکته را به من آموخته است که چرخی وجود دارد که امور انسان‌ها بر روی آن می‌چرخد. سازوکار آن طوری است که مانع می‌شود فردی همواره روی دور خوش‌شانسی و خوش‌اقبالی باشد.»

به‌واقع همین‌طور است. نوعی تقدیر نامرئی، یا چرخ، وجود دارد که در زندگیِ همه‌ی ما در حال چرخش و گردش است. گاهی برایمان تقدیر و اقبال خوب رقم می‌زند و گاهی بد. و این وضعیت به‌رغم هر کاری است که ما انسان‌ها در زندگی خود می‌توانیم انجام دهیم. اما این چرخ از قانون حد وسطی تبعیت می‌کند، بنابراین به ما اطمینان می‌دهد که به‌طور دائمی و مستمر بداقبال نخواهیم بود. اگر امروز دچار بداقبالی شویم، این امیدواری وجود دارد که با چرخش و گردش بعدی این چرخ، فردا یا پس‌فردا خوش‌اقبالی به سراغمان آید و شانس به ما رو کند.

شکست از سودمندترین بخش‌های تجربه‌ی انسان است. زیرا پیش از اینکه فردی در کاری موفق شود و به موفقیت برسد، باید درس‌های زیادی یاد بگیرد؛ درس‌هایی که هیچ آموزگاری جز شکست و ناکامی به او نخواهد آموخت. شکست همواره نعمتی است در لباسی مبدل به نام نَقمت، مشروط بر اینکه به ما درس‌های ارزشمند و مفیدی یاد دهد که بدون آن یاد نمی‌گیریم!

شکست همچون کوره‌ای است که سفال‌ها را در دل خود می‌پزد. شکست انسان را آبدیده و مقاوم می‌کند، هرچند که باعث عصبانیت، دلسردی و افسردگی‌اش می‌شود و به‌طور مقطعی او را ناامید می‌کند.

میلیون‌ها انسان این اشتباه را می‌کنند که شکست را پایان راه در نظر می‌گیرند، درحالی‌که شکست هم همچون بیشتر رخدادها و وقایع دیگر زندگی گذرا و موقت است. به همین علت، نباید پایان راه در نظر گرفته شود. افراد موفق باید یاد بگیرند که بین شکست و مغلوب شدن مقطعی تمایز قائل شوند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
تقدیر و تشکر نویسنده
سخنان مقدماتی نویسنده
گذشته‌ی حیرت‌انگیز و عجیب ناپلئون هیل
فصل 1. ذهن مرکب
فصل 2. اهمیتِ داشتنِ هدفی مشخص
فصل 3. اعتمادبه‌نفس
فصل 4. عادت به پس‌انداز کردن
فصل 5. ابتکار عمل و پیشگامی
فصل 6. تخیل
فصل 7. شور و اشتیاق
فصل 8. خویشتن‌داری
فصل 9. عادت به انجام کاری بیش از حق و حقوق خود
فصل 10. شخصیت موفق
فصل 11. تفکر دقیق
فصل 12. تمرکز
فصل 13. همکاری
فصل 14. درس گرفتن و سود بردن از شکست‌ها
فصل 15. صبر و شکیبایی
فصل 16. استفاده از قاعده‌ی طلایی برای جلب همکاری دیگران
فصل 17. عادت به‌سلامتی و تندرستی
30 علت متداول‌تر شکست و ناکامی
پیامی برای افرادی که تلاش کرده‌اند اما بر این تصور بودند که شکست خورده‌اند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 17 قانون موفقیت
نویسنده
مترجممجید شهرابی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات231
زبانفارسی
شابک978-964-236-473-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
49900 ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 17 قانون موفقیت

ساوالان یوسفی
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
یکی از بهترین کتابهای هست که در طول عمرم خوانده‌ام به نظر من این کتاب باید بارها خوانده شود تا مطالب جذب درون مان شود.
و در ضمن کسی که این کتاب را میخواند حتما کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را هم بخواند چون این دو کتاب مکمل هم هستند و بسیار تا بسیار تاثیر گذار ❤❤
Moslem Moradi
۱۳۹۸/۹/۲۴
کتاب خیلی مفیدی است، و یکی دیگر از کتابهای ایشان بیاندیشید و ثروتمند شوید میباشد که در زندگی خیلی‌ها موثر بوده زندگی ایشان را به جلو هل داده از جمله من، یه امید و چراغی که درون ایشان روشن است نورش را به بیرون و به زندگی‌اش میکشاند و موفقیت رالمس میکند...
Nilay Deniz
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
ناپلئون هیل به نظر من یکی از اولین اشخاصی هستش که پی به قانون راز برد چون با موفق‌ترین و ثروتمند‌ترین آدمهای دنیا مراوده می‌کرد و پی به راز موفقیتشون برد، کتابهاش همگی خواندنی و مفید هستند
Sam m
۱۳۹۹/۸/۹
دو فصل اول زیاده گویی بود که موقع خوندن یکم آدم حوصله ش سر میره ولی فصل‌های بعدش می‌تونم بگم فوق العاده بود کوتاه مختصر مفید مطلب رو گفته بود در کل کتاب خوبیه ❤
Mina Sadeghi
۱۴۰۰/۲/۲۰
کتاب واقعا ارزشمندی هست و جای تفکر و عمل کردن داره 🌹 ب نکات خیلی جالبی اشاره کرده بود 🌹درست مثل بیندیشید و ثروتمند شوید ❣️
Betina Seif
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
کتاب جالبی به نظر می‌رسه و به نکته‌های فراموش شده و مهم اشاره می‌کنه...
سعید نظری
۱۳۹۹/۴/۳۰
با سلام. کتاب فوق العاده‌ای بود که باید چندین بار مطالعه بشه. به همه مطالعه این کتاب را توصیه می‌کنم.
محمد گرامی
۱۳۹۷/۱۱/۱۹
اپلیکیشن کتابراه عالیه
OMID GHABEZI
۱۴۰۰/۲/۱
عالی هست و نکاتی که واقعا بدرد میخوره رو نوشته، از نظر من حتما این رو بخونید، ارزشش رو داره
زینب متدین
۱۳۹۸/۷/۳۰
کتاب فوق العاده‌ای هستش، پیشنهاد میکنم حتما مطالعه شود...
پوران فریورنیا
۱۴۰۰/۲/۱
بسیار عالی کاربردی بود و ایده‌های بسیار عالی به ذهن من جاری ساخت.
محمد میرلوحی
۱۳۹۸/۱/۳۰
ناپلئون هیل کارش حرف نداره
Nazanin Lotfi
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
کتاب عالی هست و آنچه برای موفقیت راهکار می‌خوای گفته شده
Narges Jamalipak
۱۴۰۰/۵/۱۱
یه شاهکار دیگه از ناپلئون هیل، عالیه این کتاب
الهام علیزاده
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
مثل سایر کتابهای ناپلئون هیل عالی و خواندنی
مشاهده همه نظرات 28

راهنمای مطالعه کتاب 17 قانون موفقیت

برای دریافت کتاب 17 قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.