معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه

عکس جلد کتاب صوتی معجزه
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه

کتاب صوتی معجزه (معجزه‌ی سپاسگزاری)، یکی دیگر از آثار شگفت‌انگیز راندا برن، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است که به موضوع شکرگزاری پرداخته و تمرین‌هایی در این زمینه ارائه کرده است که به شما کمک خواهد کرد این عمل ضروری و معجزه‌آسا ملکه‌ی ذهن‌تان شود.

راندا برن (Rhonda Byrne) در کتاب معجزه (The Magic) به شما کمک می‌کند تا همواره به نعمت‌های زندگی‌تان بیندیشید و آن‌ها را قدر بدانید. قدر دانستن نعمت‌ها به این معنی است که به‌خوبی از آن‌ها استفاده کنید و شکرگذار باشید.

این جمله‌ی شگفت‌انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس‌گزارم" این جمله‌ی شگفت‌انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت‌بام منزل‌تان فریاد بزنید. آن را با خودتان زمزمه کنید؛ در ذهن‌تان بگویید یا در قلب‌تان احساسش کنید. بکوشید، از امروز به بعد، به هر کجا می‌روید، احساس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه یک زندگی شگفت‌انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛ بدانید که فقط باید سپاس‌گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می‌توانید همواره سپاس‌گزار باشید و همواره در زندگی‌تان شگفتی بیافرینید.

هرچه صمیمانه‌تر سپاسگزار جهان و موهبت‌هایش باشید، به جهان نزدیک‌تر خواهید شد. به واسطه‌ى تمرین شکر و سپاس، قانون خطاناپذیر جهان را به استخدام خود درآورید؛ این قانون، هدیه‌ى جهان به توست تا آن را به کار گیرید و زندگى خود را شکوفا کنید.

آیا به یاد می‌­آورید زمانی را که کودکی بی‌­پیرایه و بازیگوش بودید و با نگاهی سرشار از شگفتی و حیرت به زندگی نگاه می­‌کردید؟ آن روزها، زندگی جادویی بود و پر از هیجان، و کوچک‌­ترین چیزهای زندگی نیز شما را به وجد می‌­آورد. آن روزها، شبنمی را که روی ساقه­ علفی می‌­دیدید، درنگ می­‌کردید و غرق تماشا می­‌شدید؛ پروانه­‌ای را که در هوا می‌‌دیدید، به تماشایش می­‌ایستادید؛ برگ‌­ها و سنگ‌­ها را از روی زمین برمی‌­داشتید و با شگفتی به آن‌ها خیره می‌‌شدید، گویی پربهاترین گنج‌­ها را روی زمین پیدا کرده‌­اید.

آیا آماده‌ی آن هستی تا جادوی زندگی را دوباره تجربه کنی؟ آیا آماده‌‌ی آن هستی که سرشار از شگفتی و حیرت کودکانه شوی؟ پس خود را برای جادویی بزرگ آماده کن!

در کتاب معجزه، به واسطه‌ى سپاس و امتنان، مى‌توانید به ساحتى از زندگى صعود کنید که در آن به منبع نامحدود موهبت‌ها و نعمت‌ها دست یابید. آنچه شما را به این ساحت مى‌رساند، نوع رابطه‌ با جهان است. بهترین نوع رابطه با جهان، رابطه‌ایست مبتنى بر شکر و سپاس و امتنان. ممکن است گمان کنید، از جهان جدا هستید و آنگاه که به جهان فکر مى‌کنید، رو به آسمان کنید.

گرچه جهان مافوق توست، اما در تو نیز هست، در پیش و پس تو نیز هست، در کنار تو نیز هست، در هر ذره‌اى هست. در هر چیزى و در هر کسى هست. منظور آن است که جهان در درون توست.

از آنجا که شکرگزاری کلامی و زبانی، دشوار نیست و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد، پس منظور شکر عملی است که جایگاهی ویژه دارد و به معنی استفاده‌ی بجا و صحیح از نعمات الهی در مسیر همان اهدافی است که نعمت‌ها برای آن‌ها آفریده و اعطا شده‌اند، و بدیهی است تعداد کسانی‌ که مواهب الهی را معمولا در جای خود به کار می‌برند و به‌ درستی از آن استفاده می‌کنند، اندک است.

در واقع شکر و سپاس سه مرحله دارد: اول، شکرگزاری قلبی؛ یعنی تفکر درباره‌ی نعمت و خشنودی از آن. دوم، شکرگزاری زبانی که ثناگویی از نعمت‌ دهنده‌ی اصلی و تشکر از واسطه‌ی فیض است. و سوم، شکرگزاری اعضا و جوارح، یعنی قدردانی در برابر نعمت، که در اصل همان شکرگزاری عملی است و جایگاهی خاص دارد.

بدین‌سان، مى‌توانید به ساحتى صعود کنید که منبع موهبت‌هاى بى‌شمار زندگى‌ست. سپاس و امتنان، این‌گونه جادو مى‌کند. اگر دل و ذهن خود را به روى معجزه‌ى شکر و سپاس و امتنان کاملاً باز کنید، آنگاه، بر زندگى همه‌ى آن‌هایى که با تو رابطه دارند، تأثیرى مثبت و سازنده مى‌گذارید. تو و جهان دوست خواهید شد. مجرایى خواهید شد تا فیض الهى از آن بگذرد و خود را به زمین برساند. هنگامى که خود را تا این حد به جهان نزدیک مى‌کنید، جهان از آنِ شما مى‌شود و دیگر چیزى وجود نخواهد داشت که نتوانید باشید، داشته باشید، یا انجام بدهید!

در این کتاب صوتی، 26 تمرین ویژه برای سپاس‌گزار بودن پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید این تمرین‌ها نقطه‌ی شروعی برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن هستند. نقطه‌ی شروع هستند زیرا، هرچه بیشتر از خداوند سپاس‌گزاری کنیم، باز هم کم است. برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن باید در عمل سپاس‌گزار باشیم.

راندا برن سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۵ دقیقه
تیتراژ
۱۰ دقیقه
جادو را به ساحتِ زندگیت بکشان
۱۴ دقیقه
کتابى جادویى
۱۴ دقیقه
روز 1: نعمت‌هاى خود را بشمار
۸ دقیقه
روز 2: سنگِ جادویى
۱۲ دقیقه
روز 3: روابط جادویى
۱۶ دقیقه
روز 4: تندرستىِ جادویى
۱۱ دقیقه
روز 5: پولِ جادویى
۱۱ دقیقه
روز 6: کارهایى مثل جادو
۱۹ دقیقه
روز 7: راهِ جادویىِ بیرون رفتن از گرایش‌هاى منفى
۱۱ دقیقه
روز 8: عنصر جادویى سپاس و امتنان
۸ دقیقه
روز 9: مغناطیسِ پول
۱۶ دقیقه
روز 10: افشاندن گَرد جادویى
۹ دقیقه
روز 11: صبح جادویى
۸ دقیقه
روز 12: آدم‌هایى جادویى که در زندگى تو تحولى ایجاد کردند
۱۴ دقیقه
روز 13: همه‌ى آرزوهایت را برآورده کن
۱۰ دقیقه
روز 14: روزى جادویى داشته باش
۱۲ دقیقه
روز 15: به طرزى جادویى روابط خود را بهبود ببخش
۱۳ دقیقه
روز 16: جادو و معجزات در تندرستى
۱۴ دقیقه
روز 17: چک جادویى
۱۱ دقیقه
روز 18: فهرست جادویى کارهایى که قرار است انجام بدهى
۷ دقیقه
روز 19: جاى پاهاى جادویى
۷ دقیقه
روز 20: جادوى قلب
۱۲ دقیقه
روز 21: نتایج عالى
۸ دقیقه
روز 22: درست پیش چشمان تو
۹ دقیقه
روز 23: هوایى جادویى که تنفس مى‌کنى
۹ دقیقه
روز 24: عصاى جادویى
۹ دقیقه
روز 25: اشاره‌هاى جادویى
۱۰ دقیقه
روز 26: به طرزى جادویى
۸ دقیقه
روز 27: آینه‌ى جادویى
۶ دقیقه
روز 28: یادآورى جادوى زندگى
۹ دقیقه
آینده‌ى جادویى تو
۹ دقیقه
جادو هرگز پایان نمى‌یابد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه

Fatemeh Iz
۱۳۹۹/۲/۱۷
من خودم به شخصه تأثیر این کتابو تو زندگیم دیدم مقدمه‌ی رسیدن به هر چیزی آرامش و قدردانی از نعمت‌هایی هست که خدا بهمون داده این کتاب باعث شد تا یه فلش بک داشته باشم و برگردمو یه بار دیگه به مسیر زندگیم نگاه کنم جایی که خداوند به صورت کاملا معجزه آسا دست منو گرفت و هنوزم هوامو داره توصیه میکنم تمریناتشو انجام بدین تا کیفیت زندگی تونو بالا ببرید
محمد حسینی
۱۴۰۰/۸/۱۰
سلام. من امروز این کتاب گوش دادم و به پایان کتاب رسیدم. لحظه به لحظه. ثانیه به ثانیه از خوندن کتاب لذت بردم. سرشار شدم از سپاس و امتنان. خدایا. سپاسگزارم ک این کتاب در زندگی من رخ داد تا زندگیم متحول بشود خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
ما انسانها از قدیم‌ی ضرب المثل همیشه گوش میکردیم ولی عمل
نمی‌کردیم
شکر نعمت. نعمتت افزون کن.. حال طریقه درست شکر گزاری را توسط این کتاب آموختم. خدایا بازم شکرت. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
دانیال چگنی
۱۳۹۸/۲/۲۷
واقعا این کتاب معجزه‌ای بود در زندگی من و خودمم باورم نمیشد یک کتاب تا این حد بتونه در من و زندگیم اثر کنه، فقط اینو یادتون باشه خوندن خالیش فایده نداره، باید هر روز به تمرینهاش عمل کنید و به عادت زندگیتون تبدیلش کنید. خدایا سپاسگذارم که متوجه شدم راز زندگی چی بود.. به تمام اونهایی که تو این وضع مملکت و شرایط اقتصادی غر میزنن به شدت پیشنهااااد میکنم.
ارش فاضلی
۱۴۰۰/۵/۴
کتاب ارزشمندی هست و میتوان از این کتاب بعنوان پل ارتباطی انسان با خالق خود یاد کرد، پلی که باعث قدر شناسی، پیوند عمیق دوستی، و بما می‌اموزد که انقدر نعمت داریم که مادیات در مقابلش بی ارزش است، هر چند در این کتاب با شکر گذاری به همه رسیدن را می‌اموزد، همین مطالب توسط اساتید کائناتی اگر تدریس شود، بالای چند صد برابر پول ازتون میگیرن وفقط وفقط همین کتابها رو اموزش میدن
مهدی نوروزی
۱۴۰۰/۶/۲۹
سلام وقت بخیر..... سپاسگزاری در کل فرکانس فوق‌العاده مثبتی هست که تمام زندگی رو به سمت جریانی ارام هدایت می‌کنه و ارامش نهایت آرزوی همه انسانهاست حالا اینکه کتابی با این ظرافت این سپاسگزاری رو براتون توضیح میده اونهم با صدای گرم و دوست داشتنی آقای میلاد فتوحی واقعا ارزش شنیدش رو داره..... سپاسگزارم که کتاب می‌خونید و گوش میدید موفق باشید....
Elahe. babaei
۱۴۰۰/۲/۹
ممنون از کتابراه🙏🙏
انرژی فوق العاده‌ای بهم داد، کمکم کرد تا بزرگترین و کوچترین چیزهایی که تا به امروز داشتم و ازشون استفاده می‌کردم، ولی توجهی بهشون نداشتم برام پر رنگتر و دوست داشتنی تر بشن، و همین حس آرامش و عشق تا به امروز مهمترین موهبت زندگیمه
و خداوند را هزاران مرتبه شکر میکنم که این نگاه رو در من پرورش داد
تکیه گاه کریمی
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
سلام
ممنون از زحماتتون
این کتاب یکی از کتابهای بی‌نظیر هست
به کار گیریش خیلی سخته
مخصوصا وقتی هدفی تعیین میکنی و بابتش تمارین این کتاب رو انجام میدی ولی بهش نمیرسی
بنظرم این نرسیدن باعث میشه درصد واقعی شکرگزاری مون رو متوجه بشیم
و ببینیم که هنوز تغییرات اساسی که باید از درون نداشتیم
و فقط زبانی شکرگزاریمون زیاد شده
عاطفه کاشانی
۱۴۰۰/۲/۲۸
کتاب بسیار عالی وتاثیر گذار من درگروههای مجازی هم که عضو هستم عکس کتاب رو گذاشتم ‌توصیه کردم بخونن
من خودم چند راه کار ساده رو انجام دادم
فوق العاده بود امیدوارم همه بخونن من که چند بار گوش کردم
وفایلش رو هم پاک نمی‌کنم تا هرچند وقت یکبار گوش کنم وفراموش نکنم
ممنون از کتابراه
Zhra Kzmi
۱۳۹۹/۴/۲۰
عاالییی👌🏻👌🏻👌🏻صدای گوینده بسیار دلنشین است و کتاب که دیگر به نظرم نیاز به تعریف ندارد و واقعاااا انجام تمرینات کتاب معجزه در زندگی ایجاد میکند و متوجه خواهی شده که هر لحظه از زندگی چگونه میتواند معجزه باشد.
سپاس از کتابراه که این کتاب معرکه رو برای ما گذاشتند🙏🏻❤
Dariush Talebi
۱۴۰۰/۲/۷
فقط میتونم بگم همه دنبال مسیر میگردنند، یکی بحث مالی، یکی سبک زندگی، یکی معنوی و... این کتاب شروع فصل جدیدی از زندگی شماست، تمام آدمها که دنبال مسیر میگردنند حتما باید از این کتاب شروع کنند، مثل کتاب کلاس اول، تا این کتاب رو متوجه نشی چیزی دیگه تو ذهنت نمیره!!!
ساحره خراسانی
۱۴۰۰/۷/۲۲
کتابی بسیار تاثیرگذار است که به نظر من هر آدمی باید این کتاب را بخواند تا درک کند که شکر گزاری چقدر مهم است. با خواندن این کتاب دیدگاه انسان بسیار تغییر کرده و میتوان از این کتاب به عنوان یک کتاب آموزنده یاد کرد. لذت بردم و به شخصه بارها آنرا گوش دادم و خواندم
محبوبه وطن خواه
۱۳۹۷/۸/۲۷
خدایا شکرت🌹بسیار عالیه صدای اقای فتوحی.. دقیقا اینم جذب من بود با تمام احساساتم از ایشون و خداشون و نویسنده‌ی بزرگوار و قدرت حس خودم سپاسگذارم
Behnam Golpour
۱۴۰۱/۱/۶
نویسنده که رزومه خوبی داره
کتاب راز و هم از آثار ایشان حتما مطالعه کنید که عالیه
صدای گوینده هم واقعااااا عالیه
مطالب عنوان شده در این کتاب و از زبان بزرگان این حوزه مکرر شنیده‌ام
کاملا صحت داره و قابل انجام هم هست
فقط باید به انجام تمرینات متعهد باشین و نصف کاره رها نکنید
سپاس 🌹
مرتضی فلاحی
۱۴۰۰/۱۰/۴
کتابی که بهت یاد میده قدر داشته‌های زندگیتو بدونی و باعث شادی درونت میشه، این کتاب یادت میندازه که زندگی ازون چیزی که فکر میکنی باهات مهربون تر هستش و یادت میمونه که شکرگزار باشی برای همه‌ی داشته‌ها 🤲🏽 ممنونم از کتاب راه، راوی با حس واقعی و درست کتاب میخونه و آرامش بخشه
شکوفه حق گشا
۱۴۰۰/۶/۸
یکی از بهترین کتابهایی هست که تا به خوندم. این کتاب انسان رو با هوشیار و آگاه میکنه که جه نعمتهایی از طرف خداوند در اختیارش هست و بیخبره و بعد از انجام تمارین شکرگزاری هر روز احساس بهتری نسبت به دیروز خواهید داشت و متوجه میشوید که اشرف مخلوقات هستید و چه امکاناتی در اختیار شماست
مشاهده همه نظرات ۳۵۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه

برای دریافت کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.