کتاب‌های انتشارات جامی

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات جامی از کتابراه

🎧 کتاب صوتی حکمت شادان

کتاب صوتی حکمت شادان
اگر به افکار و اندیشه‌های فیلسوفان آلمانی علاقه‌مند هستید، بهتر است بیشتر از این وقت خود را هدر ندهید و شنیدن کتاب صوتی «حکمت شادان» را شروع کنید. فردریش نیچه که فیلسوف نام‌آشنایی محسوب می‌شود برای اولین بار در کتاب «حکمت شادان» موضوع مرگ خدا را مطرح می‌کند و به هنر، اخلاق و... نیز می‌پردازد.
118000 تومان
دریافت کتاب صوتی

رابطه‌ها: از مجموعه‌ی مکتب زندگی

رابطه‌ها: از مجموعه‌ی مکتب زندگی
رابطه با دیگران مانند شاه‌کلید زندگى است که در وهله‌ى نخست به شما وعده‌ى خوشبختى مى‌دهد و در گام بعد، شما را به سوى آن هدایت و رهنمون مى‌کند. با این اوصاف، داشتن مهارت در این زمینه برای شما بسیار سودمند خواهد بود. آلن دوباتن نیز در کتاب «رابطه‌ها» تلاش می‌کند به شما کمک کند تا روابط خود با اطرافیانتان را بهبود بخشید و رابطه مؤثری با دیگران برقرار کنید.
35000 تومان
دریافت کتاب

ارغنون سوم

ارغنون سوم
اگر می‌خواهید به درک عمیقی از محیط اطراف خود دست پیدا کنید باید به سراغ کتاب «ارغنون سوم» بروید؛ چراکه تمام اصول فکری شما را دگرگون می‌کند و یادآور می‌شود که در حقیقت هیچ نمی‌دانید و آنچه تا امروز به عنوان دانسته یا شناخت به آن باور داشته‌اید تنها سایه‌هایی از حقیقت هستند. پیوتر دمیانویچ اوسپنسکی شما را با مفاهیمی مانند بعد چهارم آگاهی آشنا می‌کند که منجر به تحول بنیادین در شما می‌گردد.
69000 تومان
دریافت کتاب

بازی با مرگ

بازی با مرگ
جنگ برای بعضی‌ها مرگ و نقص عضو می‌آره و برای یک عده دیگه ثروت. دنیا همیشه همین طور بوده. کتاب بازی با مرگ، در ادامه‌ی قصۀ زندگی "داریه"، قهرمان کتاب "پابرهنه‌ها" است. داریه که اکنون یک فرد شهری است، به سبب حضور در مبارزات سیاسی تحت تعقیب بوده و در محله‌های فقیرنشین بخارست پنهان شده است که نهایتا ژاندارم‌ها وی را پیدا کرده و برای بیگاری به همراه آسمان جل دیگری به جبهه جنگ روانه‌اش می‌کنند.
45000 تومان
دریافت کتاب