معرفی و دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رابین شارما در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها، در قالب داستانی آموزنده و الهام‌بخش به شما کمک می‌کند تا با انرژی و آرامش نهفته در ساعات ابتدایی روز آشنا شوید و عادت سحرخیزی و انجام تمریناتی خاص را در درون‌تان نهادینه کنید.

درباره کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها:

رابین شارما حدود بیست سال پیش مفهوم باشگاه پنج صبحی‌ها را ارائه داد و به مشتریان خود کمک کرد تا لحظات طلایی و جادویی صبح را از دست ندهند و براساس اصولی مشخص حداکثر استفاده را از ساعات اولیه و پرآرامش روز ببرند. او با نگارش کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها (The 5 AM Club) در قالب داستانی جذاب و سرگرم‌کننده آموزه‌های خود را به شما انتقال می‌دهد تا براساس آن سلامتی و نشاط جسمی و روحی خود را بار دیگر به دست بیاورید.

خود نویسنده محتوای این کتاب ارزشمند را در یک دوره سخت چهار ساله به دست آورده و هم اکنون توانسته عادتی مفید برای خود ایجاد کند و آن را به تمامی مردم نیز پیشنهاد دهد؛ چرا که نتیجه آن جز خوشبختی، احساس سرزندگی و موفقیت نخواهد بود.

داستان از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی کتاب، فرد بی‌خانمان میلیاردری است که به یک مرد هنرمند و یک زن کارآفرین که با مشکلات و گرفتاری‌هایشان دست به گریبان‌اند، کمک بسیاری می‌کند. این بی‌خانمان نکات خوبی از باشگاه پنج صبحی‌ها به آن‌ها می‌گوید که باعث می‌شود واکنش‌شان نسبت به زندگی تغییر فراوانی کند.

در واقع شما در قالب این داستان جذاب یاد می‌گیرید که چگونه نوابغ بزرگ دنیا برای خلق دستاوردهای شگفت‌انگیزشان از ساعات اولیه روز استفاده می‌کنند و می‌توانند با تمرکز و غرق شدن در سکوت صبح، به یک رشد شخصی برسند.

با عمل کردن به نکات کتاب حاضر زندگی‌تان بی‌شک متحول خواهد شد و می‌توانید با داشتن وقت و آرامش بیشتر، از عجله کردن بپرهیزید و تمرکز خود را بر روی خلاقیت و تفکرتان بگذارید.

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

اگر جزء افرادی باشید که تاکنون بارها برای سحرخیزی تلاش کرده‌اند اما نتوانسته‌اند سبک زندگی خود را تغییر دهند، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود تا با انجام آن به یک برنامه مناسب برای خودسازی درونی برسید.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

او یکی از متفکران برجسته جهان در زمینه رهبری، رشد شخصی و مدیریت سبک زندگی است که از سال 1994 تاکنون سیزده کتاب پرفروش منتشر کرده است. رابین شارما (Robin Sharma) پیش از آنکه به عنوان سخنران انگیزشی شروع به فعالیت کند، به حرفه وکالت مشغول بود اما در 25 سالگی تصمیم گرفت راه خود را عوض کند.

شارما در حال حاضر به عنوان سخنران اصلی در همایش‌های بسیاری از شرکت‌های بزرگ و قدرتمند حضور دارد که می‌توان به شرکت‌های مایکروسافت، جنرال موتورز، فدکس و... اشاره کرد.

برخی از مهم‌ترین آثار رابین شارما عبارتند از: «راهبی که فراری‌اش را فروخت، زندگی خارق‌العاده، رئیس بدون لقب، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش، 8 هدف اصلی برای داشتن کسب و کار و...»

در بخشی از کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها می‌شنویم:

جوری زندگی نکنید که انگار ده هزار سال از عمرتان باقی مانده. سرنوشت شما بر فراز سرتان معلق است. تا وقتی هنوز زنده‌اید، تا وقتی هنوز روی زمین وجود دارید، تمام تلاش‌تان را بکنید را به انسانی بزرگ تبدیل شوید. (مارکوس اوئریوس، امپراطور روم)

خانم کارآفرین به افرادی که در سمینار ملاقات کرده بود، دروغ گفت. به آن‌ها گفت در سالن حضور بهم رسانده تا فرمول افسانه‌‎ای سخنران برای دستیابی به بهره‌بری تساعدی و کشف علم عصب‌شناسی نهفته در رشد فردی را که با رهبران صنایع در میان می‌گذاشت، بیاموزد.

با لحنی متفکرانه بهشان گفته بود؛ انتظار داشته است متدشناسی مرشد باعث شود از رقبای شرکتش جلو بیفتد و کسب‌وکارش بی‌چون و چرا بر بازار مسلط شود. اما شما دلیل حضور واقعی‌اش را می‌دانید؛ آمده بود تا امیدش را از نو بسازد و زندگی‌اش را نجات دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
فصل اول: اقدام خطرناک
۲۵ دقیقه
فصل دوم: فلسفه‌ای روزانه برای تبدیل شدن به اسطوره
۱۸ دقیقه
فصل سوم: برخوردی غیرمنتظره با غریبه‌ای جدید
۵۳ دقیقه
فصل چهارم: رها کردن حد متوسط و هر آنچه معمولی است
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: ماجرایی عجیب در رابطه با به دست گرفتن صبح
۳۰ دقیقه
فصل ششم: پرواز به قله‌های بهره‌وری، مهارت و شکست ناپذیری
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: آماده سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: روش پنج صبح، برنامه صبحگاهی سازندگان دنیا
۳۷ دقیقه
فصل نهم: چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت
۶۲ دقیقه
فصل دهم: چهار زمینه تمرکز افراد تاریخ ساز - بخش یک
۵۷ دقیقه
فصل دهم: چهار زمینه تمرکز افراد تاریخ ساز - بخش دو
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان روزگار
۵۱ دقیقه
فصل دوزادهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها تشریفات عادی سازی را کشف می‌کنند - بخش یک
۴۷ دقیقه
فصل دوزادهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها تشریفات عادی سازی را کشف می‌کنند - بخش دو
۳۳ دقیقه
فصل سیزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول 20 می‌آموزند - بخش یک
۴۲ دقیقه
فصل سیزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول 20 می‌آموزند - بخش دو
۲۹ دقیقه
فصل چهاردهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند
۵۸ دقیقه
فصل پانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره ده تاکتیک نبوغ مادام العمر آموزش می‌بینند
۵۲ دقیقه
فصل شانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه دوگانه نخبگان را می‌آموزند - بخش یک
۳۱ دقیقه
فصل شانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه دوگانه نخبگان را می‌آموزند - بخش دو
۳۱ دقیقه
فصل هفدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگی خود تبدیل می‌شوند
۴ دقیقه
موخره؛ پنج سال بعد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
نویسنده
مترجمرضا اسکندری آذر
گویندهشاهین علایی نژاد
ناشر صوتینشر نون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

Leyla Kh
۱۴۰۱/۵/۲۴
آنچه همه خوبان دارند تو یکجا داری باورم نمیشه یک کتاب اینقدر غنی باشه تک تک خطوط رو باید طلا گرفت آنقدر که نسخه کتاب رو خریدم تا بخونم دوباره و عمیقتر بفهممش انگار چندین کتاب خوندم چون کتاب پیوستگی داشت و از خیلی مطالب و جملات و اطلاعات خوبی برخوردار بود و به جای تمرکز و صحبت فقط راجب یک مطلب به یک انسجام کلی از چندین مطلب مهم رسیده.... هم راجب شیوه‌های رشد شخصی هم بررسی زندگی ثروتمندان هم تغییر دیدگاه و ارزش سحرخیزی و زود خوابیدن هم نقل قول از افراد مهم در هر جا که لازمه..... من کتاب خب زیاد خوندم ولی این کتاب بهترین غنیترین پرمطلب‌ترین و باارزشترین کتابی بود که خوندم.... اصلا شک نکنید و این کتاب رو بخونید و چندین بار بخونید.... و عمل کنید در حین گوش دادن به این کتاب هرروزه ساعت ۵ و نیم از خواب بیدار میشدم و این کار رو میخوام ادامه بدم و کلا سیستم خوابم خیلی بهتر شده.... پیروز باشید
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۸/۱۷
رابین شارما در این اثر شگفت انگیز و بسیار تاثیر گذار به نحوی دلپذیر موفق به ارائه آموزه‌های خود در قالب یک داستان دلنشین شده است.
کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها بسیار مناسب افرادیست که میل به ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی شخصی شان دارند اما همیشه گله مند هستند که وقت کافی برای انجام کارهای مد نظرشان
با
ندارند. مطالعه این کتاب ارزشمند می‌فهمیم که با ایجاد تغییر مثبت در برنامه روزانه زندگیمان نه تنها زمان کافی برای انجام کارهایی که قصدشان را داریم پیدا می‌کنیم بلکه سحر خیزی و ساعت خواب و بیداری منظم تاثیر شگفت انگیزی بر انرژی و سلامت و خلق و خویمان دارد.
از راوی محترم بخاطر کتابخوانی بسیار خوبشون سپاسگزارم چون افت و خیزهای صدا و تغییر لحنشان برای هر کدام از شخصیت‌های داستان بسیار عالی اجرا شده بود و به درک محتوی کمک می‌کرد.
از کتابراه عزیز و ناشر گرامی بابت انتشار نسخه صوتی این کتاب بسیار ارزشمند سپاسگزارم.
ava soltanpour
۱۴۰۰/۵/۴
بهترین کتابی که تا به امروز گوش کردم... دنیامو تغییر داده و الان که دیگه 5 صبح بیدار میشم دوباره از اول دارم گوش میدم و خودم رو توی اون لحظه‌ها تصور میکنم... لذت وصف ناپذیر تغییر و رشد متعالی... به شدت پیشنهادش میکنم... یک مقدار گوینده تند صحبت میکردن که خب من عادت به نت برداری دارم و مداوم نت برداری کردم تا متوجه شدم... در کل میتونم بگم دنیاتونو تغییر میده
رضا فریمانی
۱۴۰۱/۱/۱۳
سلام کتابراه عزیز، هرچقدر از عالی بودن این کتاب بگم کم گفتم، واقعا بی نظیره، مهر تایید پائولوکوئیلو روی کتابهای رابین شارما نیز مزید برعلت است. من به خانواده م توصیه کردم حتما این کتاب صوتی را به صورت کاملا دقیق گوش بدن و نت برداری کنن، ضمنا روای نیز کاملا تاثیر گذار این کتاب رو روایت میکنه، ضمنا و عالییییییییه، اگه بشه کتاب مانیفست هر روزه قهرمان از همین نویسنده با صدای جناب علائی نژاد موجود کنین عالیه میشه، متشکرم.
عماد
۱۴۰۱/۷/۱
موقع خوندن سعی کنید به شخصیتا دقت کنید ک سریع وارد ماجرا بشید اگر هم نشدید صبوری کنید خیلی خوب میافتید تو داستان عالی و جالب کتاب، نکات فوق العاده‌ای داره و ارزشش واقعا بیشتر از مبلغیه ک در نظر گرفتن براش🙏❤️ فقط گویندگیش اشکال داره ک توصیه میکنم همین کتاب رو با یک گوینده دیگه ک تو همین کتابراه هست بگیرید من هر دوشو دارم اونیکی خیلی بهتره... توی این نسخه صوتی با صدا پردازی‌های اغراق آمیز ذهن مخاطب رو از موضوع کتاب گرت میکنه و درک مطلب رو سخت میکنه، با تشکر از کتاب راه
مریم صاین پور
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
یکی از فوق کتابهای فوق العاده و جذاب که در عین خلق چند شخصیت متفاوت در طول داستان خواننده را جذب نموده و تشویق به خواندن کتاب تا آخر می‌کند و در آخر هم چیزهای زیادی از کتاب میاموزیم که به رشد و بهبود کیفیت زندگی کمک زیادی کرده و البته بشرط عمل بسیار بسیار در پیشرفت انسان می‌تواند تاثیر داشته باشد
واقعا لذت بردم و جالب اینجاست که دوبار خوندم و ضمنا الان ۵ صبحی هستم
کاربر h
۱۴۰۱/۳/۲۸
اگر از علاقمندان به بیدار شدن در ساعت پنج صبح هستید، این کتاب توصیه میشه. کتاب پر است از نقل قولهای آدمهای موفق و‌ مهم دنیا و همچنین شامل راهکارهایی برای صبح زود بیدار شدن است. شاید قسمتهایی از کتاب تکراری به نظر بیاد اما شنیدن یا خوندن دوباره این مطالب اصلا خالی از لطف نیست. این کتاب رو باید دو یا چند بار خوند چون شامل مطالب فلسفی زیادی است و البته برای اینکه جملات مهم کتاب در ناخودآگاه انسان ثبت بشه.
هدیه گلمکانی
۱۴۰۱/۷/۲۶
من خیلی این کتابو دوس داشتم از روز اول که شروع کردم صبح‌ها ۵بیدار شدم و کم کم متوجه چراپیش شدم، چند روز اول سخت بود ولی الان بهتره و زمانی که بدنم میگه ولش کن بخاب میگم نه رایلی گفت خودتو از رختخواب پرت کن بیرون، بر خلاف خیلی از دوستان صدای گوینده و تغییر صداها خیلی خوب بود، من اگه یکنواخت میبود قطعا ارتباط بر قرار نمیکردم، صد در صد این کتابو به همه کسانی که هدف‌های بزرگ دارند توصیه میکنم…
موسی خلیل زاده
۱۴۰۱/۱/۱۳
کتاب که اصلا نیازی به تعریف نداره من قبلا چاپی شو خونده بودم اما بواسطه کاری که دارم خیلی راحت میتونم کتاب صوتی هم گوش کنم که فوق‌العاده ست
اما درمورد گوینده باید بگم که اصلی‌ترین شعار این کتاب اینه {کنترل صبحت را در دستت بگیر} که متأسفانه گوینده به غلط میگه کنترل صحبت رو بدست بگیر!
این نقطه ضعف بزرگیه واسه یه گوینده
یونس
۱۴۰۱/۸/۱۰
سلام و دورود
کتاب خوبیه اما من از نحوه گویش خوشم نیومده و یکی دوتا از شخصیت‌ها روی اعصاب بودن.
با اینکه کلیت کتاب خیلی پرمحتوا بود اما با گنجودن یک داستان مصنوعی و اظهار نظرهای بی مورد شخصیت‌های فرعی داستان و یک عشق بی مورد که ربطی به موضوع نداره حجم کتاب زیاد شده اما زیبایی و محتوای اصلی از نیمه کتاب شروع میشه و بنظرم از فصل دهم به بعد خیلی پرمحتوا میشه.
در کل سپاسگذاریم🌷
افسانه اقاعلی
۱۴۰۱/۶/۲۵
این کتاب قبلا خواندم اما صوتی گوش کردن بهش خیلی حس بهتری داره تو توجه من ضمن انجام رانندگی استارت زدم منم بشم ۵ صبحی وپنج صبحی شدن الکی نیست به قول مهشید ریسی چرا چطور چگونه مهم تا نتیجه بگیرید اما اوایل ۵ صبحی شدن خوبیه که اول مشاهده میکنید آوردن وقت اضافه است که همیشه باهاش مشکل داریم وبهانه برای همه کارهامون هست وقتی صبح از۵ صبح شروع بشه تا ۱۲شب چه کارهاکه نمیشه انجام داد
مونا سرفرازی
۱۴۰۱/۸/۱۰
من وقتی با این کتاب آشنا شدم فکر میکردم زندگیم دیگه تموم شده هدف رو باید فراموش کنم چون بهش نرسیدم و اون رویا‌هایی که داشتم همه دفن میشن اما وقتی با این کتاب آشنا شدم باعث شد به این درک برسم که هر اتفاقی که افتاده بهترین اتفاق در حال حاظر برای من بوده اگه اون چیزی که میخاستم نشده معنیش این نیست که من آخر خط رسیدم زندگی هنوز هم ادامه داره.
نغمه جعفرزاده
۱۴۰۱/۷/۳
کتاب بسسسیار مفید و‌پرمحتوایی هست. ذهنم درگیرش شده که ایا می‌تونم تا همیشه عضو باشگاه ۵صبح بشم یا نه
با اینکه من سحرخیر هستم‌ولی الان بشدت مردد‌هستم. ایرادی که این کتاب از نظر من داره‌ای کاش گوینده یکم ارام تر کتاب رو می‌خواند چون کناب پراز مطالب فلسفی و مفید هست که لازمه توی ذهن تحلیلش کرد و گوینده این فرصت رو به شنونده نمیده
در هر صورت ممنونم. کناب عالیه
Mehran Ahmadi
۱۴۰۱/۴/۲۲
این کتاب بدون شک در نوع خودش یک خلاقیت و نوآوری در کتاب‌های موفقیت است که بصورت رمان و قصه نوشته شده و این کتاب را باید بارها و بارها گوش داد و از نویسنده تشکر کرد. بدون شک حتی ۳۰ درصد کارهایی که در این کتاب توصیه شده اگه انجام بشه آدم به موفقیتی که دوس داره و راه اصلی زندگیش خواهد رسید. من لذت بردم بسیار حال کردیم بخصوص با شخصیت خوب آقای استون رایلی🙏🌹
لیدا احمدی
۱۴۰۱/۶/۷
بهترین کتاب عمرم خوندم، باورم نمیشه یک کتاب تا چه اندازه میتونه آدم تحت تاثیر قرار بده، من به صورت منقطع ۵ صبح بیدار میشدم ولی از وقتی این کتاب خوندم حتی روزهای تعطیل هم ۵ بیدار میشم. احساس میکنم دلیلی داشته که توی این زمان این کتاب باید بخونم و بابتش از خدای مهربانم سپاسگزارم
در قسمتهایی گریه کردم و با من درونم آشنا میشدم
خدایا شکرت
مشاهده همه نظرات ۲۴۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.