دانلود کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند

  • از: جان سی ماکسول
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند

جان سی ماکسول در کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند (میکروکتاب)، به بررسی اندیشه‌های متفاوت درباره‌ی موفقیت می‌پردازد و به شما می‌آموزد که چگونه تفکری داشته باشید تا به موفقیت و خوشبختی دست یابید.

یکی از مهم‌ترین روش‌ها و راهکارها در ایجاد تحولات در زندگی، تغییر در اندیشه‌‌ است. بسیاری از شما شنیده‌اید که اگر تفکرتان را در مورد موضوعی دگرگون کنید، موضوع هم به راحتی دگرگون خواهد شد. میکروکتاب به تغییر فکر کن (Thinking for a change) به تحلیل انواع تفکرات برای دستیابی به موفقیت می‌پردازد. اگر دوست دارید در خود و زندگی‌تان تغییری اساسی ایجاد شود، از همین امروز شروع کنید.

وقتی بهتر فکر کنید و زیباتر بیاندیشید و در کل طرز تفکرتان را دگرگون کنید، می‌بینید که زندگی‌تان تغییر می‌کند و همین موضوع یکی از علت‌های موفقیت و سعادت اشخاص برجسته در جهان است. افراد موفق به شیوه‌ای متفاوت نسبت به افراد غیرموفق فکر می‌کنند. از این رو، چه در حال حاضر موفق باشید چه نه، اگر درست و آگاهانه برای بهبود عادت‌های فکری و رفتاری خود با ارتقای افکارتان تلاش کنید، به معنی واقعی کلمه می‌توانید خود را به بالاترین درجه در زمینه‌ی کاری خود برسانید.

در واقع یک رابطه علت و معلولی درست بین چیزی که شما انتخاب کرده‌اید که به آن فکر کنید و احساسی که در مورد آن دارید و چیزی که کسب می‌کنید، وجود دارد. به همین دلیل، اگر شما طرز تفکر افراد برجسته را بیاموزید، شیوه‌ی زندگی خود را دگرگون خواهید کرد.

با بهبود طرز تفکر، حس و حال خودتان نیز به سمت بهتر شدن تغییر می‌کند. با بهبود احساس‌تان، شیوه کاری شما هم تغییر کرده و رفتار متمایزتری خواهید داشت و در آخر به سمت کارایی و دستاوردهای بیشتری سوق داده می‌شوید. تغییر طرز تفکر موجب شروع زنجیره‌ای از واکنش‌هایی می‌شود که شما را برای موفقیت و دستاوردهای بهتر آماده می‌کند.

جان سی ماکسول را بیشتر بشناسیم

جان سی ماکسول (John C. Maxwell)، نویسنده برجسته‌ی بسیاری از آثار پرفروش نیویورک تایمز در زمینه‌ی مدیریت و رهبری است که بیش از 30 سال از عمرش را کشیش کلیساهای مختلف بود. او در یکی از روزهای زندگی‌اش تصمیم می‌گیرد که سرنوشتش را تغییر دهد. او در حال حاضر یکی از درخشان‌ترین نویسندگان آمریکا و موسس گروه INJOY است؛ سازمانی که به گسترش رهبری بین‌المللی یاری می‌رساند. او یکی از رهبران بزرگ در دنیای کسب‌وکار شناخته شده و هر سال در بیش از 500 شرکت برجسته‌ی دنیا سخنرانی می‌کند. جان نویسنده کتاب‌هایی از قبیل: 21 ویژگی ضروری رهبران و رهبری 360 درجه است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی، از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

جملات برگزیده میکروکتاب صوتی به تغییر فکر کن:

- زندگی شامل همان چیزهایی است که بشر در طول روز به آن می‌اندیشد.
- فکرهای بزرگ در سر بپرورانید، چون هیچوقت بالاتر از افکارتان رشد نخواهید کرد.
- یک ایده خوب، مثل یک چرخ دستی است. جایی نمی‌رود مگر اینکه آن را هل بدهید.
- فکر کردن کار سختی است، برای همین است که انسان‌های کمی این کار را انجام می‌دهند.
- من می‌توانم یک فرمول کوتاه برای موفقیت به شما بگویم: به خوبی به کارهایت فکر کن، سپس عمل کن.
- همزمان که مشغول کارهای کوچک هستی، باید به کارهای بزرگ فکر کنی. به این شکل همان کارهای کوچک در جهت درستی پیش خواهند رفت.
- در زندگی هر کسی لحظه‌ ویژه‌ای پیش می‌آید، لحظه‌ای که در آن فرد دوباره متولد می‌شود. اگر او این لحظه را درک کند، این بهترین ساعت زنذگی‌اش خواهد شد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی به تغییر فکر کن می‌شنویم:

برای اینکه توانایی خود در افکار مشارکتی را بهبود ببخشید پیشنهاد می‌کنم از قدم‌های زیر بهره ببرید:

- باور داشته باشید که ایده‌های دیگران هم ارزشمند هست و به طور جد تلاش کنید تا از هم‌افزایی که ایجاد می‌شود، سود بیشتری ببرید.

- بیشتر به همکاری فکر کنید تا رقابت. با این کار همیشه آماده هستید که ایده‌های خوب را بدون توجه به منبع آن، بپذیرید. به جای اینکه سعی در رقابت با آن‌ها داشته باشید، برای کامل کردن ایده‌های دیگران تلاش کنید. راستگو باشید و بگذارید همیشه بهترین ایده پیروز شود.

- برای دور هم جمع شدن، برنامه زمانی داشته باشید و دقیقاً مشخص کنید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید. اگر همه دقیقاً بدانند انتظارات شما چیست، می‌توانند با جدیت تلاش کنند تا با شما مشارکت کنند.

- افراد مناسب را دور خود جمع کنید. افرادی را انتخاب کنید که با انگیزه بوده و برای مشارکت یا اجرای کار، انتخاب درستی باشند. اشخاصی را دعوت کنید که در کاری که مشارکت می‌کنند، نقطه قوت داشته باشند، نه اینکه براساس میزان دوستی با شما انتخاب شده باشند.

- پاداش‌ها را تقسیم کنید. با این کار هر کسی که مشارکت کرده باشد، پاداش می‌گیرد. اگر افراد را وادار به فکر کردن کنید، از ایده‌های آن‌ها نکاتی یاد بگیرید و به خوبی به آن‌ها پاداش دهید، برای مشارکت در آینده، انگیزه بیشتری خواهند داشت.
مهم نیست که چه کاری می‌خواهید انجام دهید، با تفکر مشارکتی آن کار را بهتر انجام خواهید داد.

 ۱ ساعت و ۶ دقیقه، ۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: برای تغییر زندگی خود، چیزی که به آن فکر می‌کنید را تغییر دهید
۲۳ دقیقه
فصل دوم: 11 مهارتی که افراد موفق برای تفکر از آن‌ها استفاده می‌کنند - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل سوم: 11 مهارتی که افراد موفق برای تفکر از آن‌ها استفاده می‌کنند - بخش دوم
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند

برای دانلود کتاب صوتی به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به تغییر فکر کن؛ 11 روشی که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند
fatamh .m.m.m.m.
۱۳۹۸/۱۰/۷
عاااالی بوود یعنی واقعا عاااالی
علیرضا ضیایی
۱۳۹۹/۴/۵
نکات کلیشه‌ای و تکراری. گوینده هم به نظرم اصلا صدای گیرایی نداره
Beh Beh
۱۳۹۹/۳/۳۱
دوست نداشتم. خسته کننده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)