معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر
قیمت:
۲۴۰۰۰ ۱۴۴۰۰ تومان ۴۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر

برت دکر در خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر در نُه مرحله به آموزش مهارت ضروری «ارتباط موثر» پرداخته است. با گوش سپردن به این اثر قادر خواهید شد رابطه‌های مطلوب‌تری را برای خود رقم بزنید و آنچه را که در سر دارید، تا جای ممکن به دل و ذهن مخاطب بنشانید.

درباره خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر:

قصد دارید شیوه‌ی ارتباط موثر را بیاموزید؟ اگر چنین است، باید به شما بگوییم در جای درستی قرار دارید. اگر می‌خواهید ارتباطات بهتری برای خود رقم بزنید، از سوء تفاهم جلوگیری کنید و روابط کاری و شخصی خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید،‌ (واقعاً کسی هست که موارد گفته شده را طلب نکند؟) خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر (How to communicate effectively) همه‌ی چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

برت دکر (Bert Decker) در خلاصه کتاب پیش رو به اموری می‌پردازد که بر تأثیرگذاری گفته‌های شما و پذیرش آن برای مخاطب دخیل است؛ از نحوه‌ی ایستادن و تُن صدایتان گرفته، تا لباسی که بر تن دارید.

او در این خلاصه کتاب صوتی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با زبانی ساده و بیانی شیوا هنر «گفت‌‎وگو» را در تمامی جنبه‌های زندگی ما بررسی کند و سپس مجموعه‌ای از فنون جدید را برای برقراری ارتباط و متقاعدسازی مخاطب را در اختیار شما قرار دهد.

هنگام گوش سپردن به این اثر باید به خاطر داشته باشید تنها در صورت انجام مستمر تمرین‌هاست که قادر خواهید شد روش‌های گفتگوی موثر را فرا بگیرید و ارتباطات مطلوب‌تری را برای خود رقم بزنید. پس از آن که مطالعه‌ی خلاصه کتاب را به پایان ببرید، اشاره‌های رفتاری و زبان حرکات بدن را بیش‌تر از پیش درک خواهید کرد و درنهایت زندگی شما به شیوه‌ای دگرگون می‌شود که خود نیز در آغاز گمان نمی‌کردید.

«مراحل سخن گفتن، تمرین‌هایی برای آگاهی و بهبود مهارت، حالات و حرکات، کاربرد شوخ‌طبعی و صدا و تنوع در گویش» از جمله مباحثی‌ست که نویسنده در این کتاب به آن‌ها پرداخته است. بیش از این در گوش سپردن به اثر حاضر تعلل نکنید. این کتاب صوتی به همت فرهاد احمدی نائینی به فارسی برگردانده شده و ریحانه واحدی خوانش آن را برعهده داشته است.

خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید نحوه مکالمه‌ی مؤثر با دیگران را بیاموزید، از این خلاصه کتاب غافل نشوید.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر می‌شنویم:

سردبیر مجله تایم مصاحبه‌ای با میخائیل گورباچف، دبیر کل سابق حزب کمونیست شوروی داشت. نویسنده انگیزندگی‌های گورباچف را شرح می‌دهد این شرح، وصف آن چیزهایی است که نفوذ یک شخصیت عالی رتبه را ممکن می‌سازد، وقتی که عوامل کلامی، صوتی و بصری هماهنگ‌اند. این مقاله بیان می‌کند که گورباچف هنگام سخن گفتن در یک محیط رسمی یا غیررسمی، اعتماد به نفسی را از خود بروز می‌دهد که اغلب ما به دنبال آن هستیم.

او کاملا برنزه به نظر می‌رسد. گورباچف تداعی‌کننده سلامتی و انرژی طبیعی و کنترل‌شده‌ای است. چاق نیست ولی هیکلی تو پر دارد. بی‌تکلف است و به راحتی می‌خندد.

او جلسات را با سه وسیله استثنایی تحت‌الشعاع قرار می‌دهد: چشم‌ها، دست‌ها، و صدا.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
مقدمه
۴ دقیقه
مشکل ناهماهنگی
۴ دقیقه
هنر سخن گفتن
۲ دقیقه
ارتباط چشمی
۲ دقیقه
درباره عادت‌ها
۵ دقیقه
مراحل سخن‌ گفتن
۳ دقیقه
چهار مرحله آموختن
۵ دقیقه
پنج ثانیه برای تاثیرگذاری بیشتر
۱۲ دقیقه
بخش دوم: حالت و حرکات
۴ دقیقه
کاربرد شوخ‌طبعی
۵ دقیقه
تمرین‌هایی برای آگاهی و بهبود مهارت
۶ دقیقه
صدا و تنوع در گویش
۶ دقیقه
گویش کلامی، غیر کلامی و مکث‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر
نویسنده
مترجمفرهاد احمدی نائینی
گویندهریحانه واحدی
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ۱۴۴۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر

Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۵/۷
یک کتاب بسیار خوب برای کسانی که مشکل در ارائه بیان و مطالب خود دارند و کسانی که نیاز دارند ار طریق سخن گفتن کسب و کارشان بالاتر برود می‌باشد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی شیوه‌های گفت و گوی موثر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.