دانلود رمان ماه‌ عسل در پاریس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان ماه‌ عسل در پاریس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان ماه‌ عسل در پاریس

رمان «ماه عسل در پاریس» نوشته جوجو مویز نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی است. جوجو مویز تاکنون برنده دو جایزه رمان نویسی در سبک عاشقانه شده و خالق رمان های پرفروش «من پیش از تو»‌ و «من پس از تو» است.
جوجو مویز را می توان یک رمان نویس با قدرت بالای به تصویر کشیدن احساسات عاطفی دانست و شاید از همین جهت است که تمام آثار او با فروش بالایی همراه بوده است.

در این داستان،‌ ماجرای عاشقانه دو زوج در سال های متفاوت روایت می‌شود که هر دو زوج برای گذراندن ماه عسل،‌ شهر پاریس را انتخاب کرده‌اند. اما در این سفر با ماجراهای مختلفی آشنا می‌شوند. ماجراهایی که باعث می شود، در حین گذراندن ماه عسلشان در شهر زیبای پاریس به این نتیجه ی دردناک برسند که ازدواجشان امری اشتباه بوده است.
چیزی که نویسنده ی این کتاب قصد داشته در لابه لای داستان عاشقانه ی خود عنوان سازد، ماهیت عشق و ازدواج به گونه ایست که نشان می دهد عشق به تنهایی برای ازدواج کافی نیست، اما برای یک زندگی پیش رفته، عشق می تواند دلیل قانع کننده ای برای ادامه دادن باشد.

متن پشت جلد کتاب:

باران در خیابان ناگهان قطع شده بود.

مردی دستش را از در ورودی بیرون برد و چیزی به دوستش گفت که هردو را به خنده انداخت.

صدای لوری از زمزمه هم ضعیف تر بود.

گفت: «اگه بخوام رک بگم، بزرگ ترین تهدید ازدواج شما شوهرتون نیست. حرف های آدمیه که نمیدونم چطور خطابش کنم، همون مشاوری که شما رو به اینجا کشونده؛ شما و هسمرتون رو به اینجا کشونده؛ اون یه تهدیده»

 ۸۸ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-14-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان ماه‌ عسل در پاریس

برای دانلود رمان ماه‌ عسل در پاریس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان ماه‌ عسل در پاریس
sara s
۱۳۹۶/۱/۷
سلام....
تنها یک کتاب دیگه از این نویسنده خوندم و ... دوست داشتم...
این داستان هم از نظر من خوب بود و... موضوعی واقعی و مهم را ... در قالبی دوست داشتنی بیان کرده بود... اون هم با دو روایت متفاوت و بیشتر...
فرحناز محسنی
۱۳۹۶/۱/۵
داستان تجربه ای بود از زندگی ای شاید خیلی از ما داشته باشیم.کلا من کتاب های خانم جوجو مویز رو دوست دارم قلم روان و بسیار شیرین و پخته ای دارن.ولی کتاب های دیگه اشون رو ترجیح میدم.اما یه عنوان داستان کوتاه خوب بود.
مریم شریفی
۱۳۹۵/۱۲/۶
خیلی خیلی محشره. از خوندنش مخصوصا آخرش گریه کردم. خیلی رومانتیک بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)