دانلود کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره

کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره اثر فیلیس ای. تیکل، درباره‌ی طمع و زیاده‌خواهی است که به‌ سادگی آن را در وجود دیگران می‌بینیم اما به‌ ندرت خودمان را مبتلا به آن می‌دانیم و قدرت طمع در همین نهفته است.

کتاب طمع (Greed: the seven deadly sins) اولین کتاب از مجموعه هفت گناه کبیره است که اظهاراتی گیرا در مورد طمع‌ورزی دارد و مؤدبانه به مخاطبین کتاب تلنگر می‌زند.

آزمندی و حرص و طمع‌ورزی، پدیده‌ای سرشتی و غریزی در درون آدمیان است که از اندرون دل و پنهان پندار، در لابه لای گفتار و کردارهایشان پیدا می‌شود. هرچند آدمیان آزمند گمان می‌کنند که دیگران نمی‌فهمند، اما آهنگ گفتار و گونه واژگان، نشان دهنده پندار و خمیر مایه اوست و هرگز در پشت پرده‌های نیرنگ پنهان نخواهد ماند.

هفت گناه کبیره در سنت مسیحی (غرور، طمع، بی‌بندوباری، حسد، شکمبارگی، غضب و تن‌پروری) فهرست تعدیل شده همان هشت عمل شیطانی (تکبر، حرص و آز، بی‌بندوباری، خودستایی، شکمبارگی، غضب، غم و یأس) است که راهبی یونانی به نام اِواگریوس پونتیکوس (Evagrius Ponticus) به دست داده بود، فهرستی که پاپ گرگوری در قرن شانزدهم با جایگزینی تن‌پروری به جای غم و یأس آن را به هفت گناه مهلک یا کبیره تقلیل داد. 

در سنت مسیحی ارتکاب این گناهان مستوجب دوزخ است و راه بخشایش این گناهان نیز دست‌کم با یکی از دو طریق ذیل میسر می‌شود: راه اول: برگزاری مراسم مذهبی اعتراف، راه دوم: توبه و پرهیز همیشگی.

در مجموعه پیش رو در باب این هفت گناه کبیره که به همت کتابخانه‌ عمومی نیویورک و انتشارات دانشگاه آکسفورد انتشار یافته است سعی شده تا در قالب مجلدهای مجزا و از چشم‌انداز جهان امروز، به‌ ویژه سنت فرهنگی مغرب‌ زمین، به استفسار از هر یک از این گناهان در گذشته و امروز و به‌ ویژه در سنت مسیحی پرداخته شود. در این راه سعی شده تا با به کارگیری زبان‌های مختلف (جِد و طنز)، وضعیت اسفبار، انسدادها و وضعیت متناقض حاصل از ارتکاب این گناهان در جهان امروز به تصویر کشیده شود.

 ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
مقدمه
۲۸ دقیقه
بخش اول: جان کلام - قسمت اول
۳۲ دقیقه
بخش اول: جان کلام - قسمت دوم
۹ دقیقه
بخش دوم: سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره

برای دانلود کتاب صوتی طمع: هفت گناه کبیره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  طمع: هفت گناه کبیره
Matin Matinof
۱۳۹۹/۲/۱۳
لذت بردم. همه چی خوب. آهنگ خفن.
Soorena Moradi
۱۳۹۸/۹/۷
کتابی بسیار تاثیر گذار و سفارش شده توسط استاد ملکیان
Mehdi Tehrani
۱۳۹۷/۴/۲۱
طمع کتابی ک باید گوش کنسد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)