دانلود پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده

جان گری در پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده از عشق و علاقه در رابطه‌های زناشویی سخن می‌گوید چرا که رابطه‌ با عشق رشد می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

امروزه در رابطه بودن بسیار سخت است، ما خودمان را گم کردیم، چه اتفاقی افتاده است؟ چرا مردها علاقه‌شان به زن‌ها را از دست می‌دهند؟ چرا زن‌ها علاقه‌شان به مردها را از دست می‌دهند؟

در ازدواج هر طرف نقشی دارد و این نقش در دهه 60 میلادی شروع به عوض شدن کرد. زن‌ها استقلال بیشتری پیدا کردن. زن‌ها به کارخانه‌ها رفتند و کارهای مردانه انجام دادند.

قدرتمند شدن زن‌ها و آزادی‌شان باعث شده تمام آن چیزی که هستند را ابراز کنند و دیگر فقط یک موجود حساس، آسیب پذیر، خوشحال، دوست داشتنی، مهربان نباشند. در حال حاضر زن‌ها می‌خواهند مستقل باشند و تصمیمات بزرگ بگیرند و رهبر باشند و برای دولت کار کنند و پولدار شوند و شغل خوبی داشته باشند و هفته‌ای 80 ساعت کار کنند و در آخر بیایند خانه و خوشحال نباشند. 

احساسات ما به هم مرتبط هستند. بعضی‌ها در رابطه‌ها خوشحال و راضی نیستند چون با هم ارتباطی ندارند. تفاوت زن و مرد بعد از ازدواج این است که مردها می‌گویند لطفا به همین شکل که در ابتدای آشنایی بودی؛ بمان. زن‌ها می‌گویند حالا که ازدواج کردیم، می‌توانم تغییرش بدهم و بهترش کنم.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده‌ی کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی می‌گوید:

فقط باید تفاوت‌ها را درک کرد. در نهایت ازدواج یک آزمایش بزرگ برای یاد گرفتن یک چیز است: عشق بی‌قید و شرط.

 ۴۴ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده

برای دانلود پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  ارتباط همسران در دنیای پیچیده

نظرات پادکست ارتباط همسران در دنیای پیچیده

asad hasanzade
۱۳۹۷/۳/۱۱
کتاب ونویسنده خوب بود ولی نمیدونم چرا اینقدر کوتاه شده کل کتاب یک ساعت بیشتر نیست این در حدمقاله بود نه کتاب واقعا ارزش خرید نداره کتاب بشدت سانسور شده
hafez Shatery
۱۳۹۷/۹/۲۴
سلام در کل سایت بسیار خوبیه. این پادکست هم خوب بود. ولی مبلغ ده هزار تومان برای فقط ۳۵ دقیقه خیلی زیاده
بهنام غفاری
۱۳۹۸/۲/۲
خوبه ولی کلی هرف میزنه راهکار حل مشکلو نمیگه
مشاهد همه نظرات (۶)