دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت

  • از: دارن هاردی
  • راوی: وحید مرتضوی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۴۲ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت

پادکست  بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت اثر دارن هاردی به شما ترفند‌های بی‌نظیری برای استفاده از بیشترین حد توانتان ارایه می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

اگر از سرحد توانتان استفاده کنید، موفقیت‌های بیشتری خواهید داشت. یعنی می‌توانید 100 برابر بیشتر از امروز موفقیت داشته باشید، ولی ضعف‌های طبیعی انسانی باعث می‌شود توانایی‌های واقعی ما تخریب شوند. اگر بدانید کلید کجاست، با از بین بردن این تمایلات غلط، خودتان را روی حالت ابر انسان قرار می‌دهید و توانایی‌های کامل و واقعیتان به نمایش در خواهد آمد. باید به شدت خودتان را تحت فشار قرار دهید!

همین الان فقط با بکارگیری فشرده‌سازی موفقیت می‌توانید به اهدافتان حمله کنید و رقبایتان را جا بگذارید. فشرده‌سازی موفقیت یکی از بهترین سلاح‌های مخفی در مسیر موفقیت است و صد در صد تضمین شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است. خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پر تیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. دارن هاردی مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت

برای دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت

نظرات پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار ۱: فشرده‌سازی موفقیت

سید حبیب علوی
۱۳۹۷/۱/۲۷
این کتاب صوتی فوق العاده است. درون راهکارهای کاربردی آموزش داده می‌شه که باهاش میتونیم سرعت رشدمون رو چندین برابر کنیم.
Hossein Poureyvani
۱۳۹۸/۱/۲۶
حرف‌های این بشر طلاست
فقط و فقط باید به کار گرفت تا تاثیر فراوونش ببینید
سعید زینالی مهر
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
همه اثر‌های دارن هاردی و سخنرانی هاش متحول کننده هست.
در یک کلام عالیست
مشاهد همه نظرات (۲۸)