دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خالی شدن از احساسات منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خالی شدن از احساسات منفی

جول اوستین در پادکست خالی شدن از احساسات منفی،‌ راه‌ها و روش‌هایی را برای غلبه و جلوگیری از احساسات منفی و مخرب در زندگی‌تان، ارائه می‌کند، برای غلبه بر این احساسات منفی ابتدا رفتار و اشتباهاتی که موجب تقویت این افکار می‌شوند را باید شناسایی و مهار کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این پادکست می‌گوید: اگر جای خالی باقی بگذارید، خداوند شما را با چیز‌های خوب پر می‌کند، شما خودتان را از نگرانی خالی کنید خداوند شما را از آرامش پر می‌کند، خود را از ضعف خالی کنید، خود را از چیز‌های منفی که دیگران در رابطه با شما گفته‌اند خلاص کنید، خداوند شما را از اعتماد به نفس لبریز می‌کند.

شما نگرانی‌ها را خالی کنید، خداوند در وسط طوفان به شما آرامش می‌دهد. تا وقتی که خودتان را از درد و ناراحتی، عصبانیت و بدخلقی خلاص نکنید، خودتان گرفتار هستید نه دیگران، این‌ها زندگی شما را عفونی می‌کنند. نبخشیدن مثل یک زهر سمی است، شاید احساس خوبی به شما بدهد، اما زندگی شما را آلوده می‌کند.

سوال من امروز این است: آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز‌های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟ خبر خوب این است که لطف خداوند تمام شدنی نیست.

جول آستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی

برای دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خالی شدن از احساسات منفی

نظرات پادکست خالی شدن از احساسات منفی

آراد خانی
۱۳۹۷/۱/۷
کتابهای انگیزشی و موفقیت بهترین کتابهایی هستند که هر انسانی نیاز به دانستن آن‌ها دارد و میتوانند اقیانوسی از تجربیات انسانهای موفق و باتجربه را کسب کنند و در دنیایی خاص و خارق العاده قدم بزارند. لطفا این موقعیت الهی رو از خودتون سلب نکنید و از این کتابها استفاده کنید. با تشکر از مدیریت سایت
سعید افشار
۱۳۹۷/۶/۱۲
بیشتر سمینارهای جول اوستین رو در این یکسال تهیه کردم و دیدم. واقعا این مرد باور و انرژی فوق العاده‌ای داره و به راحتی میتونه اون رو به بیننده انتقال بده. خیلی کمک کرد به من که باورم عمیق تر بشه نسبت به این که خدا همیشه حامی و پشتیبان ماست. این فایل مثل بقیه بی‌نظیر بود
سیما فتوحی
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
از دوستان شاکیم چرا مرتبا میگین این قیمت واسه همین مدت ایا همین ۲۵ دقیقه را عمیق گوش دادین بهش عمل کردین؟؟؟ برا تغییر گاهی یک کلمه کافیست
بی انصافی ک مرتبا شاکی هستین ۵ هزار تومن رو الان‌ی پفک میخرید ۵ هزار تومن بابت ‌ی تحول مثبت درون زندگیتون خیلی زیاده خیلی گرونه؟؟؟؟ احتمالا هنوز تو کتاب فروشی نرفتین این روزا ک چقدر گرونه‌ی کتاب.
بهترین برنامه و قیمت‌های بسیار مناسب سپاس از شما
مشاهد همه نظرات (۲۶۸)