دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خالی شدن از احساسات منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خالی شدن از احساسات منفی

جول اوستین در پادکست خالی شدن از احساسات منفی،‌ راه‌ها و روش‌هایی را برای غلبه و جلوگیری از احساسات منفی و مخرب در زندگی‌تان، ارائه می‌کند، برای غلبه بر این احساسات منفی ابتدا رفتار و اشتباهاتی که موجب تقویت این افکار می‌شوند را باید شناسایی و مهار کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این پادکست می‌گوید: اگر جای خالی باقی بگذارید، خداوند شما را با چیز‌های خوب پر می‌کند، شما خودتان را از نگرانی خالی کنید خداوند شما را از آرامش پر می‌کند، خود را از ضعف خالی کنید، خود را از چیز‌های منفی که دیگران در رابطه با شما گفته‌اند خلاص کنید، خداوند شما را از اعتماد به نفس لبریز می‌کند.

شما نگرانی‌ها را خالی کنید، خداوند در وسط طوفان به شما آرامش می‌دهد. تا وقتی که خودتان را از درد و ناراحتی، عصبانیت و بدخلقی خلاص نکنید، خودتان گرفتار هستید نه دیگران، این‌ها زندگی شما را عفونی می‌کنند. نبخشیدن مثل یک زهر سمی است، شاید احساس خوبی به شما بدهد، اما زندگی شما را آلوده می‌کند.

سوال من امروز این است: آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز‌های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟ خبر خوب این است که لطف خداوند تمام شدنی نیست.

جول آستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی

برای دانلود پادکست خالی شدن از احساسات منفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خالی شدن از احساسات منفی
payam sarkar
۱۳۹۷/۳/۱
خیلی خوب بود ولی یه ستاره نمیدم چون خیلی کم بود
۲۵ دقیقه واسه این پولی که پرداخت کردیم خیلی کم هستش
آراد خانی
۱۳۹۷/۱/۷
کتابهای انگیزشی و موفقیت بهترین کتابهایی هستند که هر انسانی نیاز به دانستن آن‌ها دارد و میتوانند اقیانوسی از تجربیات انسانهای موفق و باتجربه را کسب کنند و در دنیایی خاص و خارق العاده قدم بزارند. لطفا این موقعیت الهی رو از خودتون سلب نکنید و از این کتابها استفاده کنید. با تشکر از مدیریت سایت
ava bahari
۱۳۹۷/۵/۱۷
خیلى کم بود مبلغش نسبت به حجمش خیلى غیر منضفانه اس. احتمالا رایگان فایل پى دى افشو بشه پیدا کرد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۰۸)