معرفی و دانلود پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

عکس جلد پادکست در جستجوی حکمت پروردگار
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی پادکست در جستجوی حکمت پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی پادکست در جستجوی حکمت پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

پادکست  در جستجوی حکمت پروردگار اثر یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان دنیا نیک ووییچیچ، حکمت زندگی انسان‌ها را از نگاهی متفاوت و خاص بازگو می‌کند و شما به این نکته که برای یک هدف بالاتری اینجا هستید، پی می‌برید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)، یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

در کتاب صوتی در جستجوی حکمت پروردگار می‌شنوید:

وقتی ما به زندگی‌هایمان نگاه می‌کنیم نیاز به داشتن امید را واقعا احساس می‌کنیم باید به ارزش واقعی خودتان پی ببرید. شما ارزشمند هستید، شما و من برای یک هدف عالی‌تر در این دنیا هستیم. همین موضوع باعث تحول در زندگی من شد. چه پولدار باشید و چه فقیر و چه سالم و یا مریض، اگر خودتان را بشناسید آن موقع می‌توانید خدا را درک کنید. 

خداوند عاشق شما است و یک برنامه فوق العاده برای شما دارد. خداوند همیشه کنار شماست، اگر شما خدا را صدا بزنید حتما از شما محافظت می‌کند، به شما پاداش می‌دهد و آرامش می‌بخشد.

پروردگار شفادهنده است و عاشق شما است. خداوند به شما عشق بی‌قید و شرط دارد و وقتی ندایش را می‌شنوید،‌ قلبتان را صاف و بی‌آلایش کنید و اجازه بدهید خداوند وارد قلبتان شود. وقتی معجزه‌ای برای شما اتفاق نمی‌افتد، می‌توانید خودتان معجزه‌ی زندگی دیگران بشوید.

فهرست مطالب کتاب

۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابپادکست در جستجوی حکمت پروردگار
نویسنده
گویندهحمید سربندی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
موضوع کتابپادکست‌های روانشناسی و موفقیت

نظرات پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

Hengame Adibzade
۱۳۹۹/۴/۷
درود٬ روزتون الهی٬ نیک درنوعه خودش پیامبره چون سرچشمه‌ی صحبتهاش زندگیه زیست شده ست٬ صدایی که مهربانی و شورو القاکنه برایه این کاراکتر مناسب تره٬ سپاس.
عزت الله جانجانه
۱۴۰۰/۱/۱۶
عالی است‌ای کاش کتابهای حکمتهای ایران اسلامی را با صدای خوب خوانده می‌شود مطمئن هستم کتابهای خوبی میشود مخصوصا حکمتهای قرآنی به صورت صوتی
Reza Ebad
۱۳۹۹/۶/۹
اولین کتاب این سخنران بزرگ را شنیدم. عالی
مریم مجللی
۱۳۹۹/۱/۶
شاهانه بود، خدا جونم عاشقتم😍😍
یاسمن محمدزاده
۱۳۹۹/۹/۱۶
بسیار امیدبخش بود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای دانلود پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

برای دانلود این کتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.