دانلود پادکست در جستجوی حکمت پروردگار


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست در جستجوی حکمت پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

پادکست  در جستجوی حکمت پروردگار اثر یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان دنیا نیک ووییچیچ، حکمت زندگی انسان‌ها را از نگاهی متفاوت و خاص بازگو می‌کند و شما به این نکته که برای یک هدف بالاتری اینجا هستید، پی می‌برید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)، یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

در کتاب صوتی در جستجوی حکمت پروردگار می‌شنوید:

وقتی ما به زندگی‌هایمان نگاه می‌کنیم نیاز به داشتن امید را واقعا احساس می‌کنیم باید به ارزش واقعی خودتان پی ببرید. شما ارزشمند هستید، شما و من برای یک هدف عالی‌تر در این دنیا هستیم. همین موضوع باعث تحول در زندگی من شد. چه پولدار باشید و چه فقیر و چه سالم و یا مریض، اگر خودتان را بشناسید آن موقع می‌توانید خدا را درک کنید. 

خداوند عاشق شما است و یک برنامه فوق العاده برای شما دارد. خداوند همیشه کنار شماست، اگر شما خدا را صدا بزنید حتما از شما محافظت می‌کند، به شما پاداش می‌دهد و آرامش می‌بخشد.

پروردگار شفادهنده است و عاشق شما است. خداوند به شما عشق بی‌قید و شرط دارد و وقتی ندایش را می‌شنوید،‌ قلبتان را صاف و بی‌آلایش کنید و اجازه بدهید خداوند وارد قلبتان شود. وقتی معجزه‌ای برای شما اتفاق نمی‌افتد، می‌توانید خودتان معجزه‌ی زندگی دیگران بشوید.

 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست در جستجوی حکمت پروردگار

برای دانلود پادکست در جستجوی حکمت پروردگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  در جستجوی حکمت پروردگار

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مریم مجللی
۱۳۹۹/۱/۶
شاهانه بود، خدا جونم عاشقتم😍😍
یاسمن آخوندزاده
۱۳۹۹/۹/۱۶
بسیار امیدبخش بود
Reza Ebad
۱۳۹۹/۶/۹
اولین کتاب این سخنران بزرگ را شنیدم. عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)