دانلود پادکست رهاسازی قدرت درونی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رهاسازی قدرت درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رهاسازی قدرت درونی

پادکست رهاسازی قدرت درونی اثر دارن هاردی دستاوردهای شگفت‌انگیز به وسیله‌ی اشتیاق و تعهد داشتن به اهداف را به تصویر می‌کشد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی در این کتاب صوتی می‌گوید:

همه‌ی افراد موفق دو استراتژیِ اصلیِ برای موفقیتشان دارند؛ یکی تعهد سرسختانه برای یادگیری دائمی و دومی، اهداف مشخص مکتوب و برنامه‌های مشخص برای رسیدن به اهدافشان. قطعا زندگی کردن بدون یک مقصدِ ذهنی و برنامه برای رسیدن به آن‌جا فاجعه است. برای اهدافتان نقشه داشته باشید و دلیلی برای رسیدن به اهدافتان، وقتی دلیل به اندازه‌ی کافی بزرگ باشد، حاضر می‌شوید هر کاری بکنید.

نیروی چرا، چیزی است که شما را در سخت‌ترین شرایط و اوضاع به پیش می‌برد. تمام نیروی اراد‌ه‌ی دنیا هم بی‌فایده است اگر چرای خوبی نداشته باشید. تا اشتیاق و انگیزه‌تان را به کار نگیرید، هر راه جدیدی که برای زندگی بهتر واردش شوید را رها می‌کنید. اگر چرایتان، اشتیاقتان، به اندازه‌ی کافی بزرگ نباشد، صبر و تعهدتان به اندازه‌ی کافی نیرومند نیست.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

 ۱۱ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست رهاسازی قدرت درونی

برای دانلود پادکست رهاسازی قدرت درونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رهاسازی قدرت درونی

نظرات پادکست رهاسازی قدرت درونی

بهنام قاسمی
۱۳۹۹/۲/۲۵
کتاب خوبیه و دیدگاه ادمو ب کلی عوض میکنه و ب شخصه ب کسایی ک دوسشون دارم حتما این کتاب رو پیشنهاد میدم اما صدایی کسی ک این کتاب رو داره بازگو میکنه اصلا جالب نیست و ادمو جذب نمیکنه تن صداش واقعا بد و بی‌حس هستش و جذاب نیست و ادمو وادار ب ادامه کوش دادن نمیکنه کتاب خوبیه اما صدایی ک روشه افتضاحه واقعا داغونه
علی محمد فراهانی
۱۳۹۸/۹/۳۰
چکیده‌ای از دوفصل اول کتاب اثر مرکب قسمت میل و اشتیاق سوزان، کلأ آقای دارن هاری اصولش مبتنی بر کار و نیروی بدنی میباشد که مربوط به عصر قبل از کامپیوتر هست و برای استارتاپ‌ها کاربری ندارد
Vahideh null
۱۳۹۸/۹/۲۶
خیلی مختصر بود وتنها نکته مفیدش برای من پرسیدن چرا در موقع تسلیم شدن و بزرگ کردن دلیل برای ادامه مسیر و رسیدن به هدف بود
مشاهد همه نظرات (۳۳)