دانلود پادکست رهایی از افکار محدود کننده


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رهایی از افکار محدود کننده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رهایی از افکار محدود کننده

جول اوستین در پادکست رهایی از افکار محدود کننده،‌ راه‌ و روش‌هایی را برای غلبه و جلوگیری از افکار محدود کننده و مخرب در زندگی‌تان، ارائه می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید:

شما می‌توانید از افسردگی، کمبود اعتماد به نفس، اضطراب رها شوید. خداوند تاج رحمت بر سر شما نهاده است، او ردای عزت بر تن شما پوشانده است، خداوند از روح خود در وجود شما دمیده است، اجازه ندهید تفکرات محدود کننده جلوی رسیدن شما به سرنوشت‌تان را بگیرد.

اگر خودتان چیزی را از بین نبرید، آن چیز نهایتاً شما را از بین می‌برد، اگر آن رفتار بد را از بین نبرید، نهایتاً شما را از بین می‌برد، اگر عصبانیت، اعتیاد، افسوس خوردن را متوقف نکنید، این‌ها نمی‌گذارند شما به سرنوشت خودتان دست پیدا کنید.

اگر خود را از دست آن ذهنیت محدود خلاص کنید و شروع کنید به داشتن یک ذهنیت پر برکت، ذهنیت فراوانی، وقتی می‌دانید که برکت خداوند مانند زره شما را در برگرفته است، در آن لحظه است که خداوند درهای ملکوت را به روی شما باز می‌کند، او فرصت‌های مناسب، نعمت، فراوانی را برای شما نازل می‌کند.

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست رهایی از افکار محدود کننده

برای دانلود پادکست رهایی از افکار محدود کننده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رهایی از افکار محدود کننده

نظرات پادکست رهایی از افکار محدود کننده

Fatemeh Hayavi
۱۳۹۷/۹/۱۶
برای کسانی که برای اتفاق افتادن هر چیز مهمی فکرهای منفی وازار دهنده باعث ناامیدیشون میشه خوبه به این فایل گوش بدن‌. ارامش و فکرهای مثبت در پایان هدیه میگیرن
آتنـا مهدوی
۱۳۹۷/۷/۱۳
سخنان جول اوستین همیشه آرامش و الهام بخش هست.
عالیه.

ممنون از کتابراه و همچنین گوینده.
فروزان جلیلی
۱۳۹۷/۶/۱۷
بسیار تاثیر گذار و مثبت گوینده انرژی بسیار مثبتی دارد سپاس
مشاهد همه نظرات (۸۲)