دانلود پادکست زندگی در فراوانی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست زندگی در فراوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی در فراوانی

با پادکست زندگی در فراوانی اثر جول اوستین یاد می‌گیرید که چگونه قدردان این همه نعمت و فراوانی در زندگیتان باشید و از آن‌ها به درستی استفاده کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

شما خلق شده‌اید تا در فراوانی زندگی کنید و کمبود، در سرنوشت شما نیست. باید وجود کمبود را از ذهنتان پاک کنید و ذهنیت فراوانی را در آن به وجود بیاورید. خداوند راه‌هایی برای ترقی شما در نظر گرفته است که توسط شغل یا تحصیلات شما محدود نمی‌شوند. اگر محدودیت‌ها را کنار بگذارید، خدا به شما فراتر از درآمد عادی، فراتر از حقوق عادی، فراتر از هر چیزی که تا حالا شاهدش بوده‌اید؛ به شما برکت و نعمت خواهد داد.

خداوند خواستار خوشبختی ماست و برایش لذت‌بخش است. خدا نیازهای ما را مطابق توانایی‌های خودش برطرف می‌کند. صرف اینکه شما راه را نمی‌بینید، به این معنی نیست که خدا راهی ندارد. موقعیت شما شاید دائمی به نظر بیاد، ولی شما نمی‌توانید ببینید خدا پشت پرده در حال انجام دادن چه کاری است.

زمانی‌که خدا را در اولویت قرار دهید، نعمت‌های او به سمت شما خواهند آمد و شما را غافلگیر می‌‌کنند. درهای بزرگی را به سوی شما باز می‌کند که هیچ‌وقت تصورش را هم نمی‌کردید. رویا و آرزوی خداوند برای شما و زندگیتان، از آرزوهای خودتان بسیار بزرگ‌تر است.

ایمان خودتان را حفظ کنید و به انجام دادن کارهای درست ادامه دهید، ناگهان بیش از اندازه کافی خواهید داشت. پیامبران آمدند تا ما در فراوانی و فزونی زندگی کنیم. این فراوانی‌ها شامل فراوانی شادی، فراوانی سلامتی، فراوانی توانایی، فراوانی فرصت‌ها، فراوانی خلاقیت و... است.

باید به خدا احترام بگذارید، شکرگزار او باشید و از او راهنمایی بخواهید، در مورد رویاهایی که دارید به خدا اعتماد کنید. خدا را در اولویت اول بگذارید. خدا درهایی را برای شما باز می‌کند که فکرش را هم نمی‌توانید بکنید.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌ است.

 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست زندگی در فراوانی

برای دانلود پادکست زندگی در فراوانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  زندگی در فراوانی

نظرات پادکست زندگی در فراوانی

V M
۱۳۹۹/۱/۹
چقدر صدای این دوست گرامی جذابه و چقدر به این متنها میاد و‌چقدر با اشتیاق الهی حرف میزنه انگار خودش داره اینارو میگه و گوینده نیست از دلش داره بیرون میاد این کتاب صوتی عالیه باید حتما چندین مرتبه گوش بدین تا در قلبتون نفوذ کنه و باور کنیم خدا با ما هم اینقدر مهربونه پیشنهاد میدم حتما گوش کنید چندین بار خدایا شکرت
Mehras Mokhberian
۱۳۹۸/۶/۳۱
بسیار عالی.. صدای گوینده خوب و از همه مهمتر وجود هیجان کافی در گویش که باعث میشه موقع گوش دادن خسته نشید... این کتاب باعث میشه که وجود خداوند در زندگی و عبادته ایشان را با نگاه متفاوت تری ببینی
ساجده شاحیدر
۱۳۹۸/۴/۱۳
این مضمون در دیگر بیانات ایشان نیز وجود دارد
مشاهد همه نظرات (۱۰)