دانلود پادکست زندگی شاد


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی شاد

با پادکست زندگی شاد اثر جول اوستین شادی خود را مجدداً به دست آورید، خداوند زندگی و حیات را داده تا از آن لذت ببریم، شما هر آن‌چه برای شاد بودنتان لازم است را دارید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

شاد بودن انتخابی است. وقتی که صبح از خواب بیدار می‌شوید، می‌توانید انتخاب کنید که چه روزی داشته باشید، می‌توانید انتخاب کنید که حس و حال خوب داشته باشید و انتخاب کنید که این روز را با شادی بگذرانید و با شور و هیجان منتظر خوبی‌های خداوند باشید. خود را از بهانه‌ها خلاص کنید و تصمیم بگیرید که همین حالا از زندگی خودتان لذت ببرید.

خیلی خوب که رویاهای بزرگ داشته باشید و به دنبال پیشرفت باشید، اما نباید بگذارید رویاها و اهدافتان شما را خسته و ناامید کنند و نگذارند از همین جا که هستید راضی باشید، اگر یاد نگیرید که همان‌جا که هستید شاد باشید، هرگز به آن‌جا که می‌خواهید نخواهید رسید.

اگر ایمان خود را حفظ کنید و هر روز درست زندگی کنید، بهترین آن چیزی باشید که هستید، لبخند روی صورت داشته باشید و از همین‌جایی که هستید راضی باشید، یعنی از آزمایش موفق خارج می‌شوید، این همان کاری است که باعث می‌شود خداوند درهای جدید را باز کرده و شما را به آن‌جا که می‌خواهید برساند.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی.

 ۲۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۶ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست زندگی شاد

برای دانلود پادکست زندگی شاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  زندگی شاد

نظرات پادکست زندگی شاد

ghazale rafeie
۱۳۹۸/۴/۲۷
عالی بود هم کتاب و بخصوص گوینده کتاب خیلی عالیه... من اخیرا کتاب صوتی راز شاد زیستن رو گوش دادم اما گوینده اینقدر بی‌حال میخواند که با متن کتاب تضاد داشت... اما این گوینده عالی می‌خونه خود خواندنش آدم رو شاد میکنه... ممنونم از کتابراه... موفق باشید👏👏👏
Alireza Yahyazadeh
۱۳۹۸/۱/۴
واقعا با خوندن این کتاب من خیلی خیلی حال و روزم عوض شده، قبلا گوشه گیر بودم ولی الان بیشتر تو جمع حضور پیدا میکنم، بحث‌های متفاوت، خلاصه پیشنهادم اینه که نخونی از دستت رفته
Setareh Shafiei
۱۳۹۷/۵/۲
کتاب بسیار خوبی بود. خلاصه بودنش کمک میکنه که بدون زحمت هفته‌ای یک مرتبه دوره کنیم تا شاد بودنش درونی شود... به امید روزی که مردم قدر لحظه لحظه زندگی خود را بدانند
مشاهد همه نظرات (۱۰۲)