دانلود پادکست عشق خداوند


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست عشق خداوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست عشق خداوند

جول اوستین در پادکست عشق خداوند به شما می‌گوید که چگونه با همراه داشتن اطمینان از عشق و علاقه خداوند بتوانید با اعتماد به نفس زندگی کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

خداوند این توانایی خارق‌العاده را دارد که با همه ما به گونه‌ای رفتار کند که گویا فقط شخص ما فرد مورد علاقه او هستیم. عشق خدا نامحدود است و نیازی ندارد شخص خاصی را انتخاب کند و عشق او شامل تمانی انسان‌ها و مخلوقات می‌شود. خداوند فقط عشقش را به انسان‌ها ابراز نمی‌کند؛ بلکه او خود عشق است.

خداوند شما را دوست دارد و به شما عشق می‌ورزد چون شما فرزند و مخلوق او هستید. او روح خود را در شما دمیده است. زمانیکه این عشق را می‌گیرید، می‌توانید با اعتماد به نفس زندگی می‌کنید.

شما کسی هستید که خدا عاشق اوست. وقتی خودتان را فرد مورد علاقه خدا می‌بینید، با اعتماد به نفس به درگاه او دعا می‌کنید، رویاهایتان را از او طلب می‌کنید، به این باور دارید که سلامتی‌تان بهبود پیدا می‌کند و درهای جدیدی به رویتان گشوده می‌شود. نه به خاطر آدمی که شما هستید بلکه به خاطر این که شما مخلوق خداوند هستید و عشق او به شما بسیار نامحدود است.

عشق واقعی ربطی به عملکردتان و کاری که می‌کنید یا نمی‌کنید ندارد. بلکه عشق واقعی را خدا همین الان هم دارد. وقتی عشق خدا را می‌گیرید و می‌دانید که علی‌رغم کاستی‌ها، او هنوز به شما افتخار می‌کند و شما را شاهکار می‌داند، باعث می‌شود روحیه‌تان بالا برود و به شما انرژی می‌دهد که بهتر عمل کنید و آن زنجیر‌هایی که شما را عقب می‌کشند را بشکنید و به سمت موفقیت پیش روید.

عشق خداوند یک هدیه‌ی خاص و ناب است پس با ایمان قلبی آن را بگیرید و با شجاعت به درگاه خدا بروید. یادتان باشد عشق واقعی، مربوط به عشق شما به خداوند نیست، بلکه شناخت عشق بزرگی است که خدا به شما دارد. اگر به این شناخت برسید، با اعتماد به نفس و اطمینان بیشتری زندگی می‌کنید و از موانع می‌توانید رد بشوید و پله‌های ترقی را بالاتر بروید و هر چیزی که خدا می‌خواهد بشوید.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌ است.

 ۲۳ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست عشق خداوند

برای دانلود پادکست عشق خداوند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  عشق خداوند
عبدالمجید دانشی
۱۳۹۸/۴/۱۲
کتاب خوبی بود و دیدگاه انسان را نسبت به شناخت خدا که به ما گفتن و سختگیر معرفی کردن تغییر میدهد
هانیه اسکندری
۱۳۹۸/۵/۱۳
خیلی ممنونم ازتون بابت پادکست‌های زیباتون اگه ممکنه پادکست‌هایی با زمان بیشتری بزارید ممنون میشم
Navid Vamdar
۱۳۹۸/۴/۲
عالی بود، حرفهای جول اوستین همیشه تاثیر گذار هست، ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)