دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست قدر خودتان را بدانید  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست قدر خودتان را بدانید

جول اوستین در پادکست قدر خودتان را بدانید در مورد ارزش وجودیتان صحبت می‌کند، اینکه ارزش‌تان از جانب خداوند می‌آید و خداوند از روح خود در شما دمیده است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده این کتاب واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست و تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

جول اوستین در کتاب صوتی زمان مناسب می‌گوید:

ارزش شما منحصراً باید براساس این واقعیت باشد که شما بنده خداوند بلند مرتبه هستید. شما همین الان با ارزش هستید. خداوند شما را یک شاهکار خلق کرده است، شما منحصر به فرد هستید، خداوند شما را دست‌چین کرده است، هرگز فرد دیگری مانند شما خلق نخواهد شد، سر خود را بالا بگیرید، اعتماد به نفس داشته باشید، شما فوق‌العاده و عالی خلق شده‌اید.

خداوند از روح خود در وجود شما دمیده است و ارزش و قدر شما از خدا نشات می‌گیرد. وقتی متوجه شوید که اصلاً لازم نیست چیزی را به کسی ثابت کنید آزاد می‌شوید، به محض این‌که به یک نفر ثابت کردید که مشکلی ندارید می‌بینید که یک نفر دیگر هست که باید تحت تاثیر قرار دهید، این چرخه هرگز تمام نمی‌شود، از روی تردمیل پائین بیایید. روی تردمیل به سختی زحمت می‌کشید اما به هیچ جا نمی‌رسید. لازم نیست که هیچ چیزی را ثابت کنید.

چیزی در وجود شما است که بسیار با ارزش‌تان می‌کند، شما کپی شده نیستید، شما طرح تقلید شده نیستید، شما اصل هستید، خالق دنیا شرکت سازنده شما است. از این بیشتر ممکن نیست بتوانید اعتباری به دست بیاورید.

 ۲۶ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید

برای دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  قدر خودتان را بدانید
علی اسدلو
۱۳۹۷/۲/۲۵
دقیقه‌ای چند حساب میکنین!! !!! واسع 26 دقیقه 7 تومن!! !!
اعظم موسوی
۱۳۹۷/۴/۳
عالی بود. واقعا اکثر آدمای امروزه گرفتار همین مسائل هستن.
به امید تغییر همگی....
Hassan Banooie
۱۳۹۷/۳/۲۰
یخورده گرونه ولی ب نظرم ارزشش رو داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۶)