دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست قدر خودتان را بدانید  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست قدر خودتان را بدانید

جول اوستین در پادکست قدر خودتان را بدانید در مورد ارزش وجودیتان صحبت می‌کند، اینکه ارزش‌تان از جانب خداوند می‌آید و خداوند از روح خود در شما دمیده است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده این کتاب واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست و تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

جول اوستین در کتاب صوتی زمان مناسب می‌گوید:

ارزش شما منحصراً باید براساس این واقعیت باشد که شما بنده خداوند بلند مرتبه هستید. شما همین الان با ارزش هستید. خداوند شما را یک شاهکار خلق کرده است، شما منحصر به فرد هستید، خداوند شما را دست‌چین کرده است، هرگز فرد دیگری مانند شما خلق نخواهد شد، سر خود را بالا بگیرید، اعتماد به نفس داشته باشید، شما فوق‌العاده و عالی خلق شده‌اید.

خداوند از روح خود در وجود شما دمیده است و ارزش و قدر شما از خدا نشات می‌گیرد. وقتی متوجه شوید که اصلاً لازم نیست چیزی را به کسی ثابت کنید آزاد می‌شوید، به محض این‌که به یک نفر ثابت کردید که مشکلی ندارید می‌بینید که یک نفر دیگر هست که باید تحت تاثیر قرار دهید، این چرخه هرگز تمام نمی‌شود، از روی تردمیل پائین بیایید. روی تردمیل به سختی زحمت می‌کشید اما به هیچ جا نمی‌رسید. لازم نیست که هیچ چیزی را ثابت کنید.

چیزی در وجود شما است که بسیار با ارزش‌تان می‌کند، شما کپی شده نیستید، شما طرح تقلید شده نیستید، شما اصل هستید، خالق دنیا شرکت سازنده شما است. از این بیشتر ممکن نیست بتوانید اعتباری به دست بیاورید.

 ۲۶ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید

برای دانلود پادکست قدر خودتان را بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  قدر خودتان را بدانید

نظرات پادکست قدر خودتان را بدانید

Mohamad Khorami
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
روی تک تک جملاتی که گفته میشه در این پادکست میشه ساعتها فک کرد، هر جملش اگه عمیقا درک کنیم میتونه بسیاری از مشکلات و تنش هامون رو حل کنه.
دوستای عزیز، به هزینه‌ای که پرداخت میکنید فکر نکنید، به چیزی که دریافت میکنید در ازای اون هزینه فکر کنید.
مثلا شما میتونید برید توی یک میوه فروشی و 2تا انتخاب
داشته باشید که قیمت شون یکسان هست:
یه انتخاب تون میتونه یک کارتون سیب باشه (سیب گندیده هم توش هست، سیب کال هم توش هست و... )
و یه انتخاب تون میتونه یک کیلو سیب باشه
خیلی‌ها درگیر این هستند که بیشتر داشته باشند، برای همین هم اولی رو انتخاب میکنن یعنی یک کارتون میوه که ممکنه از این کارتون کلا 3 یا 4 تا سیب درست باشه اونم شاید، اونا اینو انتخاب میکنن چون فکر میکنن بیشتر دارن بدست میارن درصورتی که اشتباه میکنن!
اگه اون یک کیلو سیب رو انتخاب کنن، شاید وزنش نسبت به یک کارتون سیب کمتر باشه ولی مسلما میدونید کیفیت داره و یک کیلو سیب خوب دارید که قابل خوردنه!
این پادکست هم همینطوره، میتونه پادکست فردی دیگه باشه که 1 ساعت صحبت کنه و همین قیمت باشه و شما چیز زیادی یاد نگیرید، نکات عمیقی نداشت باشه
و میتونید این پادکست روانشناس مشهور و متفکر، جول اوستین رو بخرید و از تک تک جملاتی که میگه استفاده کنید
محمدجواد برزگر
۱۳۹۸/۵/۱۷
بدون اغراق و تعارف، آقای جول اوستین و همسرشون ویکتوریا از بهترین سخنرانان انگیزشی هستند که افراد رو با خدا و معنویات آشتی میدن. قیمت‌هایی که برنامه کتاب راه برای پادکست‌های این دو نفر گذاشته حتی کمتر از یه ساندویچ هست و واقعا ارزششو داره. به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم به پادکست‌های این دونفر گوش بدید.
علی اسدلو
۱۳۹۷/۲/۲۵
دقیقه‌ای چند حساب میکنین!! !!! واسع 26 دقیقه 7 تومن!! !!
مشاهد همه نظرات (۵۱)