دانلود پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی

پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی نوشتۀ جان گری، یکی از برجسته‌ترین و کامل‌ترین کتاب‌ها، درباره‌ی روابط زناشویی و عاطفی است که با ارائه راهکارهایی طلایی به زوجین در بهبود روابط‌شان کمک می‌کند.

جان گری (John Gray) در پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی (Men are From Mars Women are From Venus) به شما می‌گوید که زنان و مردان تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند و به شما شیوه‌هایی می‌آموزد که با وجود این تفاوت‌ها بتوانید رابطه‌ای عاشقانه و صمیمی داشته باشید. او راه‌ها و شیوه‌های تازه‌ای را برای کاهش تنش‌ها در روابط زناشویی و ایجاد عشق و علاقه در این کتاب مطرح می‌کند.

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی یکی از آثار درخشان و کامل دربار‌ه‌ی روابط و رفتار زناشویی در قرن 21 است. جان گری در این پادکست تمام موارد مهم این اثر معروف را به دور از حاشیه‌پردازی، به صورتی جامع و چکیده بیان می‌کند. هدف از این پادکست رفع مشکلات زناشویی و کاهش اختلافات و جدال‌های زنان و مردان و تحکیم عشق در روابط زناشویی است.

زمانی که مردها و زن‌ها از یکدیگر انتظار داشته باشند که دیگری نیز مانند خود او فکر کند، دوران عشق و عاشقی به اتمام می‌رسد. جان گری با شرح تفاوت طرز تفکر و درک دو جنسِ مخالف، پرده از روی بزرگترین و عجیب‌ترین سوءتفاهم ادراکی بین زن و مرد برمی‌دارد.

مواردی که پس از شنیدن این پادکست خواهید آموخت:

- شکایت عمده زنان و مردان از یکدیگر و راه‌حل این شکایات
- شش احتیاج خاص و سه اشتباه بزرگ در رابطه‌ی بین زن و مرد
- طرز درخواست صحیح خواسته‌های زن‌ها از مردان
- چند راه کاربردی برای مدیریت بحث‌های زناشویی
- توضیح تفاوت‌های چرخه‌ی عاطفی زن و مرد
- آموزش روش‌های رفتاری برای کسب رضایت مرد توسط زن و بالعکس

جان گری یکی از برجسته‌ترین نویسندگان و سخنرانان در حوزه ارتباطات موثر، مسائل زناشویی و روابط کاری است. او کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی را 25 سال قبل به نگارش درآورد و تا امروز جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده است و به 50 زبان در سراسر جهان ترجمه شده و طرفداران بسیاری دارد.

در قسمتی از پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی می‌شنویم:

مردان زمانی که فرصت «نه» گفتن داشته باشند، اشتیاق بیشتری به گفتن «بله» خواهند داشت. اولویّت زن حرف زدن به‌خاطر درک شدن احساسات اوست، در چنین حالتی مرد به اشتباه فکر می‌کند که زن از او راه‌حل می‌خواهد و شروع به ارائه‌ی راه حل می‌کند و وقتی زن باز به دردودل ادامه می‌دهد مرد فکر می‌کند که حرفش در نظر زن ارزشی ندارد. در اغلب موارد کمک خواستن در نظر مرد ضعف است ولی در نظر زن این‌طور نیست. زنان معیارهای متفاوتی دارند. احساس رضایت آن‌ها از خودشان، بر اساس احساسات، کیفیتِ روابط و ارتباطاتشان شکل می‌گیرد. زنان پیشرفت را در سهیم بودن و رابطه داشتن تجربه می‌کنند. زنان در حینِ درک احساسات و نیازهای هم‌دیگر احساس غرور می‌کنند. مرد با حل مشکل حس بهتری پیدا می‌کند اما زن با صحبت درباره‌ی مشکلات است که آرام‌تر می‌شود. مرد احتیاج دارد در قِبال حمایتش از زن، احساس امنیت کند.

 ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۸۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۴ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی

برای دانلود پادکست مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  مردان مریخی، زنان ونوسی
Baran Mirelmi
۱۳۹۸/۸/۳۰
برای هرخانم و اقایی این کتاب از نون شب واجبتره👏👏
سحر یاسمی
۱۳۹۸/۹/۲
یکی از دوستانم ایندکتاب رو معرفیرکرد و واقعا تاثیرش رو توزندگیش دیدیم
رویا زینلی مقدم
۱۳۹۸/۹/۱۴
دقیقا در مورد مشکلاتی که داشتم راهکار داد.. خیلی خوب بود
فقط مطمئن نبودم کل کتاب همین 6 فصله.. آخه کوتاه بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)