دانلود پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر

  • از: چارلز داهیگ
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر

پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر نوشته‌ی چارلز داهیگ، رازهای موفقیت در کار و زندگی را برای شما افشا می‌کند.

چارلز داهیگ در پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر، (Smarter faster better) با ادغام تحقیقات علمی و تجربیات شخصی خود، به شما نشان می‌دهد که موفقیت تنها با مدیریت و کنترل لیست کارهایی که باید انجام شوند، به دست نمی‌آید، بلکه به انتخاب صحیح و حفظ ذهنیت درست بستگی دارد.

آنچه در این نانوکتاب می‌شنوید، راهکارهایی است درمورد اینکه چگونه انگیزه خود را حفظ کنید و آن را نسبت به گذشته ارتقا دهید، در راه درست باقی بمانید و در تیم‌های گوناگون نقش به سزایی داشته باشید تا خلاقیت، بازدهی و موفقیت خود را در زندگی شخصی و کاری به حداکثر برسانید. اگر می‌خواهید زندگی شادتر، موفق‌تر و پربارتر داشته باشید، این پادکست را بشنوید.

چارلز داهیگ (Charles Duhigg)، نویسنده و خبرنگار نیویورک تایمز است که به‌ دلیل آثار درخشانش در زمینه‌های کسب‌و‌کار، جایزه پولیتزر نیویورک تایمز را از آن خود کرد. کتاب «قدرت عادت‌ها»، اثر او یکی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است که به چندین زبان ترجمه شده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۲ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر

برای دانلود پادکست نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب باهوش‌تر، سریع‌تر و بهتر
Kh Jahantigh
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
پادکست‌های شما عالیه همونیه که از کاینات خواسته بود به جای هزینه‌های گزاف دورها میتونم از اینها استفاده کنم و نتیجه بگیرم ممنون کتابراه
میثم امیری
۱۳۹۹/۹/۲۱
برای افرادی که کار گروهی انجام میدن خوبه
داود چشمی
۱۳۹۹/۶/۸
عالیه کتابش خیلی ساده و مناسب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)