دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من

پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من نوشته‌ی بنجامین اسپال و مایکل زاندر، به شما می‌گوید که چگونه افراد موفق روز خود را آغاز می‌کنند.

بنجامین اسپال (Benjamin Spall) و مایکل زاندر (Michael Zander)، تجارب زیادی در زمینه‌ی موفقیت دارند و با موفق‌ترین و برجسته‌ترین اشخاص جهان مصاحبه کرده‌اند. پادکست روتین صبحگاهی من (eMy morning routin) نتایج همین مصاحبه‌های مهم است که راهنمایی باارزش و طلایی برای اشخاصی است که می‌خواهند سحرخیز و موفق باشند.

افرادی زیادی هستند که با بیدار شدن توسط زنگ‌های هشدار واهمه دارند و زمانی که صدای آن قطع می‌شود، خوشحال می‌شوند. این یک امری طبیعی است. اما نباید اجازه بدهیم که به این صورت باشد. زمان صبح را نباید تلف کنیم. به‌علاوه، جستجوی روتین مناسب برای ساعت‌های اولیه روز، تمام روز شما را بهبود می‌بخشد.

بنجامین اسپال نویسنده‌ی درخشان آمریکایی است که در نشریات بسیار زیادی از جمله هافینگتن پست، مشغول به کار بوده است. مایکل زاندر مهندس و طراح برجسته‌ای است که اکنون در برلین، آلمان زندگی می‌کند. این پادکست، اثر این دو نفر است که روتین‌های صبحگاهی بی‌نظیری را در اختیار شما می‌گذارد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۳۶ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳۶ دقیقه
نانوکتاب روتین صبحگاهی من

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من

برای دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب روتین صبحگاهی من
mostafa mostafa
۱۳۹۸/۱۱/۴
تعدادی از افراد موفق که سحرخیر هستند را لیست کرده و مقداری توضیح میدهد ولی راهکاری ارایه نمیدهد
Fatemeh Hajjar
۱۳۹۸/۱۰/۸
برای کسانی که وقت ندارن کتاب بخونن، کتابای صوتی این برنامه عالیه. ممنون
رسول عسکری
۱۳۹۸/۹/۲۴
کتاب فوق العاده ای بهتون پیشنهاد میدم که حتما بخونینش👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)