دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من

پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من نوشته‌ی بنجامین اسپال و مایکل زاندر، به شما می‌گوید که چگونه افراد موفق روز خود را آغاز می‌کنند.

بنجامین اسپال (Benjamin Spall) و مایکل زاندر (Michael Zander)، تجارب زیادی در زمینه‌ی موفقیت دارند و با موفق‌ترین و برجسته‌ترین اشخاص جهان مصاحبه کرده‌اند. پادکست روتین صبحگاهی من (eMy morning routin) نتایج همین مصاحبه‌های مهم است که راهنمایی باارزش و طلایی برای اشخاصی است که می‌خواهند سحرخیز و موفق باشند.

افرادی زیادی هستند که با بیدار شدن توسط زنگ‌های هشدار واهمه دارند و زمانی که صدای آن قطع می‌شود، خوشحال می‌شوند. این یک امری طبیعی است. اما نباید اجازه بدهیم که به این صورت باشد. زمان صبح را نباید تلف کنیم. به‌علاوه، جستجوی روتین مناسب برای ساعت‌های اولیه روز، تمام روز شما را بهبود می‌بخشد.

بنجامین اسپال نویسنده‌ی درخشان آمریکایی است که در نشریات بسیار زیادی از جمله هافینگتن پست، مشغول به کار بوده است. مایکل زاندر مهندس و طراح برجسته‌ای است که اکنون در برلین، آلمان زندگی می‌کند. این پادکست، اثر این دو نفر است که روتین‌های صبحگاهی بی‌نظیری را در اختیار شما می‌گذارد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۳۶ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳۶ دقیقه
نانوکتاب روتین صبحگاهی من

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من

برای دانلود پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب روتین صبحگاهی من

نظرات پادکست نانوکتاب روتین صبحگاهی من

هایده بلالی
۱۳۹۹/۲/۹
به دنبال ارائه راهکار بکر و جدید در این نانوکتاب نباشید. منتها فایده اصلی این کتاب و کتابهای از این دست، تکرار و یادآوری مسائل پیش پاافتاده اما مهم و سرنوشت سازیست که باید ملکه ذهن ما شوند و تنها یک هینت و تلنگر می‌تونه کمک بزرگی به ما و زندگی ما بکنه.
سعیده صدر
۱۳۹۹/۱/۱۷
کتاب بدی نیست، ذکر کرده که صبح‌ها زود بیدار شید و یه برنامه براش داشته باشید و پایبند باشید بهش، اما در مورد راه کار عملی واسه اینکه زود بیدار شی چیزی نگفته، فقط فصل اول گفته به کارای خوشحال کننده یا مهمت فکر کن تا از رختخواب بیای بیرون 🙂
الهام مبلیان
۱۳۹۹/۹/۱۴
بسیار عالی. متن عالی. گوینده عالی. محتوی عالی. همیشه به دنبال مینیمالهایی به این شکل بودم‌. ممنونم ازتون. من استاد دانشگاه هستم. همیشه کتابهای خوب را به دانشجوهام معرفی میکنم. موفق باشید. دکتر الهام مبلیان. متخصص مشاوره خانواده
مشاهد همه نظرات (۳۱)