دانلود پادکست نانوکتاب 59 ثانیه


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب 59 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب 59 ثانیه

پادکست نانوکتاب 59 ثانیه نوشته ریچارد وایزمن، به شما راهکارهای خاص و ویژه‌ای ارائه می‌کند تا با استفاده از آن‌ها بتوانید به افکار خود جامه عمل بپوشانید و بیشتر تغییر کنید.

کتاب 59 ثانیه (59 seconds) دربردانده‌ی راهنمایی‌ها و دیدگاه‌های مهمی است که توسط تحقیقات علمی به اثبات رسیده‌اند. همین امروز آن‌ها را عملی کنید تا تغییراتی که در زندگی به آن‌ احتیاج داشتید را تجربه کنید.

جذاب‌ترین و خلاق‌ترین روانشناس در حوزه علوم تجربی در جهان امروز کیست؟

یکی از نویسندگان بزرگ آمریکایی، ریچارد وایزمن (Richard Wiseman) را به عنوان جذاب‌ترین و خلاق‌ترین روانشناس در حوزه علوم تجربی در جهان امروز به همگان معرفی کرده است. او کسی است که به شرکت‌هایی مانند آمازون و گوگل مشاوره می‌دهد و چندین کتاب پرفروش از جمله «عامل شانس و تغییر فکر» را به نگارش درآورده.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
نانوکتاب 59 ثانیه
 ۳۰ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب 59 ثانیه

برای دانلود پادکست نانوکتاب 59 ثانیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب 59 ثانیه
طاهر قاسمی
۱۳۹۸/۹/۵
هنوز کامل گوش ندادم ولی تا اینجا خوب بود.
mahmood robatjazi
۱۳۹۸/۹/۱
به نظرم پربار نبود یک بار بیشتر گوش نمیدم
نرگس شیرمردى
۱۳۹۸/۹/۱
نمیتونم بگم خیلى خوب بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)