دانلود پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟

با پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟ اثر رابرت کیوساکی برنامه کسب و کار خودتان را طراحی کنید و با سرمایه گذاری پول چاپ کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه‌ی اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

کیوساکی در کتاب صوتی چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند می‌گوید:

دلیلی که افراد متوسط جامعه روز به روز شرایطشان بدتر می‌شود این است که با اینکه آن‌ها زیاد و پر تلاش کار می‌کنند اما قبل از اینکه بتوانند از درآمدشان استفاده کنند، ازشان گرفته می‌شود. الان زمانش رسیده که کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید. دیگر برده‌های مستمری بگیر نباشید. مهم نیست که چقدر پول بدست می‌آورید، پول درآوردن کار راحتی است. من از شما می‌خواهم استقلال مالی‌تان را بدست بیارید و به من کمک کنید تا برده‌های بیشتری را آزاد کنیم.

امروز مردم دیگر در مزرعه‌ها کار نمی‌کنند. در موسسات و شرکت‌ها کار می‌کنند. اشکالی ندارد ولی از شما به عنوان برده‌های مستمری بگیر کار می‌کشند. در حالی که بانک‌ها در ۵ سال اخیر ۵ تریلیون دلار پول چاپ کردند. برای چه؟ شما برای پول کار می‌کنید وقتی آن‌ها دارند پول چاپ می‌کنند. اشکالی ندارد ولی چرا انقدر مردم احمق هستند؟ چگونه می‌توانید بنشینید و تماشا کنید که بانکدارها تریلیون‌ها دلار پول چاپ می‌کنند آن‌وقت شما بروید مدرسه درس بخوانید تا به شما بگویند چرا سخت کار نمی‌کنید و پول پس‌انداز نمی‌کنید.

چرا شما دارید برای پول کار می‌کنید وقتی بانک‌ها و ثروتمندان خودشان پول چاپ می‌کنند؟ می‌دانید چقدر احمقانه است؟ وظیفه‌ی شما این است که خودتان برای خودتان پول چاپ کنید. به این شکل بهتر نیست؟

 ۵۵ دقیقه، ۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۵ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟

برای دانلود پادکست چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چرا بعضی افراد ثروتمند و بعضی‌ها فقیرند؟
میلاد احمدی
۱۳۹۷/۸/۱۷
این مرد واقعا دانشمنده
maryam mahdi
۱۳۹۷/۸/۲۶
بابت تمام کتاب‌های مفید و خوبی که در کتابراه می‌بینم از مدیر سایت متشکرم. موفق باشید
Arman Hosseini
۱۳۹۸/۱۱/۳
یکی از نکات مثبتش اینه که یه دنیای جدیدی رو برای آدم به نمایش میذاره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)