دانلود پادکست چرا تغییر سخت است


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چرا تغییر سخت است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چرا تغییر سخت است

برندن برچارد در پادکست چرا تغییر سخت است، چگونگی شناخت هزینه‌های تغییر و تسهیل پرداخت آن را بیان می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

همه ما می‌خواهیم زندگی‌مان را بهتر کنیم و سلامتی، کار، رابطه و سبک زندگی‌مان را ارتقاء بخشیم، هدفی برای خودتان تعیین می‌کنید و مطمئن هستید که واقعا می‌خواهید به آن برسید، ولی بعد از مدتی هدفتان را رها می‌کنید؛ چرا؟ 

اگر می‌خواهید زندگی خودتان را تغییر بدهید باید هزینه تغییر را بشناسید و آگاهانه آن‌ها را پرداخت نمایید. توانایی‌های خودتان را باور کنید و بهشان اعتماد کنید و بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید تا با تغییر کنار بیایید.

در زندگی عدم اطمینان را فراموش کنید و روی ناشناخته‌ها ریسک کنید و وقتی وارد آن شدید، با آسیب‌پذیر بودن و ترسیدن مشکلی نداشته باشید و به خودتان اجازه بدهید که ندانید و حرکت کنید. به پتانسیل واقعی که به آن باور دارید برسید. برای این کار باید اعتماد به نفس و آزادی داشته باشید و در لحظه زندگی کنید و به اینکه دیگران چه فکری می‌کنند اصلا اهمیتی ندهید.

فقط در موقعیت‌های سخت است که شخصیت واقعی شما خودش را نشان می‌دهد و ساخته می‌شود. فقط در مشکلات مسیر معنا پیدا می‌کند و ارزشمند می‌شود. اگر همه چیز آسان بود، هیچ‌کدام از ما رشد نمی‌کردیم و یاد نمی‌گرفتیم، در کشمکش و چالش‌هاست که ما رشد واقعی را پیدا می‌کنیم.

برندن برچارد (Brendon Burchard)، نویسنده‌ی آمریکایی است. برچارد از حادثه‌ی تصادفی که در نوزده سالگی تجربه کرد، به عنوان نقطه‌ی عطف زندگی خود یاد می‌کند. او پس از این حادثه، ویدیویی درباره‌ی این ماجرا ضبط کرد که با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه شد. برچارد، موسس آکادمی High Performance است. این آکادمی، درس‌هایی در حوزه‌های تجارت، کارآفرینی، روانشناسی، تولید و فن مذاکره به دانشجویان ارائه می‌کند. برندن برچارد در زمره‌ی پرفروش‌ترین نویسندگان ایالات متحده قرار دارد و در کلاس‌های آنلاین خود، به بیش از یک و نیم میلیون دانشجو درس داده است.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۶ دقیقه
بخش سوم
 ۱۸ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست چرا تغییر سخت است

برای دانلود پادکست چرا تغییر سخت است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چرا تغییر سخت است
رویا رویایی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
عااالی است✌️✌️😍😍
طاها م
۱۳۹۸/۱/۱۷
کتاب دارای محتوای خوبی درزمان کوتاه است
منیژه رییسی
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
عالللللللییییییییی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)