دانلود پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۵۸ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

جان گری در پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند به شما آموزش می‌دهد که چگونه احساسات خود را برای جلب توجه مردان به اشتراک بگذارید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده‌ی کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی در این کتاب صوتی به شما می‌گوید:

وقتی خانم‌ها بیشتر به سمت ویژگی‌های مردانه‌شان تمایل پیدا می‌کنند، احساس غرق شدن، بی‌میلی و خستگی خواهند کرد در نتیجه استرس می‌گیرند و افسرده می‌شوند و بیشترین چیزی که باعث استرس در مردان می‌شود وقتی است که ویژگی‌های مردانه‌شان را سرکوب می‌کنند.

وقتی خانم‌ها احساساتشان را بروز می‌دهند و به اشتراک می‌گذارند، مرد با یک درک بالا، توجه، احترام و دل‌سوزی به سمتشان می‌آید و استرسشان را پایین می‌آورد و اجازه می‌دهند عشق را درک کنند.

غر زدن بخشی از زندگی است و خانم‌ها زیاد غر می‌زنند. ولی اگر به یک مرد در مورد خودش غر بزنید، نمی‌تواند بشنود. هیچ مردی نمی‌شنود. انسان نمی‌تواند بدون استرس به انتقاد کردن یک نفر از خودش گوش کند.

شما به عنوان یک زن باید درد و دل کنید، گله و شکایت کنید، احساسات منفی در مورد زندگی و نه همسرتان، را با او در میان بذارید. پس شکایت کردن از همسرتان را بی‌خیال بشوید و به جای آن در مورد چیزهای دیگر شکایت کنید. در این صورت همسرتان بیشتر به شما گوش می‌دهد و درکتان می‌کند. احساس صمیمیت می‌کند و فکر می‌کند دارد به شما هدیه‌ای می‌دهد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

برای دانلود پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

نظرات پادکست چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

zahra Armion
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
شما صدتا کتاب بنویس مگه مردا گوش میدن 😂
John K
۱۳۹۷/۷/۷
خلاصه و مفید کتاب مردان مریخی زنان ونوسی البته به نظر به جای خرید این فایل بهتر همون کتاب رو بگیرین دیگه پولتون الکی واسه این ندین
زینب دارایی
۱۳۹۷/۲/۶
میشه این کتاب چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند کتاب الکترونیکی متنی‌اش رو بیارید
مشاهد همه نظرات (۳۸)