دانلود پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز

  • از: آنتونی رابینز
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۷۲ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز

در پادکست 10 قانون موفقیت برترین قانون‌های موفقیت را از زبان انگیزشی‌ترین مربی و مشاور رشد شخصی و شغلی، آنتونی رابینز می‌شنویم. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

تغییرات بر اساس اهداف ماندگارند و شما نمی‌دانید چه زمانی به هدف‌های خود می‌رسید ولی شما همیشه به استانداردهای خود می‌رسید.

انسان‌ها وقتی چیزی می‌خواهند، وقتی قطعیت واقعی در خود حس می‌کنند و استانداردهایشان را بالا می‌برند و آن را اجباری می‌کنند، آن وقت راهش را پیدا می‌کنند. قوی‌ترین اجبار در کل شخصیت انسانی، این نیاز می‌باشد که ما به چیزی که خودمان را توصیف می‌کنیم برسیم.

قوی‌ترین اجبار در شخصیت انسانی نیاز به سازگار ماندن با چیزی است که خود را توصیف می‌کنیم؛ چون اگر ندانید که چه کسی هستید، عمل نخواهید کرد و وقتی شما در آن هویت قفل شدید مغز شما راهی پیدا می‌کند که شما را در آنجا نگه دارد.

گاهی باید ارزیابی مجدد کنید که واقعاً چه چیزی باعث می‌شود که کاملا احساس رضایت کنید؟ موهبت شما چیست؟ آیا شما هنرمندید؟ آیا شما می‌توانید چیزی بسازید به عنوان یک مهارت یا محصول یا خدمت، که هیچکس نمی‌تواند آن را تولید کند؟

بدست آوردن چیزها شما را خوش حال نمی‌کند، مهم نیست چه چیزی بدست می آورید، می‌خواهد پول باشد یا موقعیت. همه این چیزها می‌تواند در لحظه شما را هیجان زده کنند. حتی یک رابطه عاطفی هر چقدر فوق العاده، ممکنه برای یک مدتی هیجان انگیز باشد. اما اگر به پیشرفت ادامه ندهید، این رابطه هیجان انگیز باقی نخواهد ماند. پس راز شادی واقعی پیشرفت می‌باشد.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) الهام‌بخش میلیون‌ها انسان در سراسر کرۀ زمین است. او موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است، شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت می‌باشد.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

 ۳۳ دقیقه، ۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۱ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۴ دقیقه
بخش هشتم
۱ دقیقه
بخش نهم
۴ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت از آنتونی رابینز
مازیار جهانپور
۱۳۹۶/۹/۲
من نسخه نمونه رو گوش دادم واقعا جالب بود خصوصا حسی که گوینده به آدم میده
به نظر من آنتونی رارینز فوق العاده است
مریم صالحی
۱۳۹۷/۲/۱۸
خیلی خوب
Sadegh Mohammadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
ارزش پولی ک میدین رو داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۱)