دانلود پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور

در پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور چگونگی تسخیر نیروی جذب را از زبان برجسته‌ترین استاد قانون جذب یعنی همان باب پراکتور می‌شنویم. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

شما هدف‌های زندگیتان را باید کشف کنید نه اینکه آن‌ها را تعیین کنید، تعیین کردن نیاز به تصمیم‌گیری دارد، اما اگر در راه درست قرار بگیرید هدف‌های زندگی را کشف می‌کنید. با انجام دادن کارهای مختلف متوجه می‌شوید که چقدر می‌توانید جلو روید و پیشرفت کنید.

قانون جذب درست مانند قانون جاذبه‌ی زمین همواره برقرار می‌باشد. شما در ذهن ناخودآگاه خود یک تصویری را ذخیره کرده‌اید و آن عکس مانند یک سیستم فرمان‌پذیر باز رفتار می‌کند. مردمی برنده هستند که تصمیم‌هایشان را قاطعانه می‌گیرند و زمان خود را هدر نمی‌دهند. آن‌ها آدم‌های موثری هستند و کاری می‌کنند که هر دقیقه برای خودشان باشد.

از باب پراکتور به عنوان یکی از بزرگترین استادها و معلم‌های قانون جذب یاد می‌شود. وی در زمانی حدود 50 سال توانسته زندگی افراد خیلی زیادی را توسط کتاب‌ها، سمینارها و تدریس‌های خصوصی تغییر دهد.

نام باب پراکتور (Bob Proctor) برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب‌و‌کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد. الفبای موفقیت یکی از کتاب‌های برگزیده او است.

 ۴۲ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۷ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۴ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت باب پراکتور

نظرات پادکست 10 قانون موفقیت باب پراکتور

یوسف یزدان
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
طی مدتی که محتوا رو تهیه کردم (بیش از چند بار گوشش دادم) و هر بار نکات ارزشمند جدیدی رو متوجه شدم، به نظر من باب پراکتر تخصص و مهارتش اینه که مهم‌ترین و تاثیر گذر‌ترین مطالب را به شیوه‌ای کاملا ساده و شیوا مطرح می‌کنه و مخاطب قطعا نتیجه خوبی می‌گیره 👌
Hoor Acc
۱۳۹۸/۶/۲۲
کتابراه واقعا عالیه. بعضی وقتا یه سر میزنم و بدون شک کتاب مناسبی رو انتخاب میکنم که مناسب حال و هوای اون لحظه م باشه. تعدد کتاب و تنوع موضوع خوبی داره. موفق باشید
Abol Yaren
۱۳۹۹/۸/۵
عالی عالی... نکات خیلی مهمی رو ساده بیان می‌کنه... واقعا تفکرم عوض شد... خیلی لذت بخش بود باید بارها گوشش کرد تا بشه سبک زندگی
مشاهد همه نظرات (۲۹)