دانلود کتاب آب‌های شمال


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آب‌های شمال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آب‌های شمال

کتاب آب‌های شمال اثری بی‌نظیر و الهام‌بخش از ایان مگوایر، همراه با پایانی غیرمنتظره و دیوانه‌وار است. آب‌های شمال، کتاب‌ برگزیده سال به انتخاب گاردین، وال‌استریت ژورنال، شیکاگو تریبون و نامزد جایزه من‌بوکر ۲۰۱۶ بود.

داستان کتاب آب‌های شمال (The North Water) در فضای زندگی شکارچیان نهنگ روایت می‌شود و شرایطی را توصیف می‌کند که زغال‌سنگ و پارافین، به تدریج در حال گرفتن جای روغن نهنگ در صنعت سوخت آن دوران هستند. انسان‌های حاضر در کشتی داستان، به اندازه این صنعت در حال افول، افرادی فروپاشیده با گذشته‌هایی مخدوش و تاریک هستند.

ملودرامِ غرق در خون و تاریک ایان مگوایر (Ian McGuire) یک سر و گردن از بیشتر داستان‌های ادبی امروز بالاتر است و روایت زنده، پر پیچ‌وتاب و کاراکترهای قوی کتاب هر خواننده‌ای را مسحور خویش خواهند کرد.

در بخشی از کتاب آب‌های شمال می‌خوانیم:

اینک نوبت انتظار برای درآمیختن تن و تریاک بود و سپردن افسارِ افکار به گمان شیرین آزادی. کسی چه می‌داند شاید این بهترین راه برای دریافت و درک حال باشد؛ حال‌ و روز و سرگذشتی لبریز از بدبیاری، خیانت، تحقیر، فلاکت، خفت، رسوایی، پدر و مادری تلف‌شده از تیفوس، هارپر ویلیامزِ غرق در الکل، تلاش‌های بی‌ثمر و شانس‌های سوخته. سامنر باوجود همۀ این فراز و فرودها هنوز زنده بود و به‌ نظر می‌رسید بدترین‌ها را پشت سر گذاشته است، هرچند پوچی او غیر قابل‌ کتمان بود و جراح باید مرتبۀ پست خود در آن لکنده را می‌پذیرفت. هیچ‌ و پوچی که می‌توانست دریچه‌ای باشد به‌ سوی دنیایی جدید. آن‌جا که گم نخواهی شد و آزادی متاعی است خریدنی. شاید این ترس لعنتی نیز نشانۀ غافلگیر کننده‌ای از عدم قطعیت و حرکتی دیوانه‌وار به‌سوی آن جهان بی‌کران بود.

 ۳۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-092-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آب‌های شمال

برای دانلود کتاب آب‌های شمال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آب‌های شمال

نظرات کتاب آب‌های شمال

Saeed Azami
۱۳۹۹/۷/۱۶
ترجمه کتاب خوبه و غیر از یکی دو مورد جزئی ایراد یا اشکالی نداره. کلا کتاب‌های انتشارات کتاب کوله پشتی ترجمه‌های خوبی دارن.
غیر از یک یا دو مورد شخصیت پردازی چندان عمیقی در کتاب به چشم نمی‌خوره و بیشتر تمرکز کتاب روی اتفاقات و حوادثیه که پیش میاد.
تنها مورد ضعف کتاب بحث‌های بین جراح و اوتو هست که کمی آبکیه و آدم احساس میکنه با بقیه کتاب همخوانی نداره.
خلاصه اینکه پنج تا ستاره نوش جونش:)
mohsen ebi
۱۳۹۷/۹/۵
عالی بود عالی, پر هیجان با توصیف عالی از صحنه‌های مختلف, واقعا حقش بود که این همه جایزه ببره, ترجمه هم عالی بود و کلا هیچ اشتباهی توش نبود و برعکس خیلی از کتابایی که اینجا خوندم اصلا غلط نگارشی نداشت و پانوشت‌ها هم همه صحیح بودند. توصیه می‌کنم حتما بخونین. ممنون از مترجم و کتابراه.
گل بخت جون
۱۳۹۷/۶/۲۸
عاااالی و پر از هیجان، ترجمه عالی
مشاهد همه نظرات (۳)