دانلود کتاب آخرین برگ


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آخرین برگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آخرین برگ

کتاب آخرین برگ نوشته آ. هنری داستان سو و جانسی دوستانی است که کارگاه هنری کوچکی در بالای یک ساختمان آجری سه طبقه دارند. این کارگاه بیشتر به دخمه شباهت داشت.

نام دیگر جانسی جوانا بود، یکی از دخترها از ماین آمده بود و دیگری از کالیفرنیا. آن‌ها در رستورانی در خیابان هشتم همدیگر را دیده بودند و علاقه مشترکشان به هنر و سالاد سبب شد آن‌ها به هم ببیشتر نزدیک شوند و با هم یک کارگاه هنری کوچک تشکیل دهند.

در قسمتی از کتاب آخرین برگ می‌خوانیم:

جانسی به آهستگی پاسخ داد:
"شش، آن‌ها حالا خیلی سریع‌تر می‌ریزند. سه روز پیش تقریباً صدتا بودند و با شمردنشان سرم درد می‌گرفت. اما امروز ساده است. نگاه کن یکی دیگر هم افتاد حالا فقط پنج تا مانده."
"پنج تا چی عزیزم؟"
"برگ، برگ روی درخت، هنگامی که آخرین برگ بیفتد من هم باید بروم. الان سه روزاست که این را میدانم. مگر دکتر چیزی به تو نگفت؟"

 ۵ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آخرین برگ

برای دانلود کتاب آخرین برگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آخرین برگ

نظرات کتاب آخرین برگ

طناز طناز
۱۳۹۸/۹/۲۱
باسپاس از کتابراه بابت کتاب‌های خوبی که به رایگان در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند. بسیار عالی و نویسنده توانا نقش امید و فداکاری و از خودگذشتگی را در زندگی بخوبی نگاشته است.
احسان حسین زاده
۱۳۹۷/۷/۱۱
خیلی جالب و تأثیر گذار بود، این نشان دهنده این است که در زندگی باید امید داشت و با امید و سرسختی زندگی کرد تا به اهداف و آرزو‌ها و به شیرینی زندگی دست یافت
. .
۱۳۹۷/۱/۱۳
خیلی قشنگ بود. اشکم رو دراورد و خیلی حس خوبی بهم داد. واقعا شاهکار میتونه همون نقاشی آخر باشه و تو زندگی هرکسی فرصت اینو داره از این شاهکارها بکشه... خیلی عمیق بود
مشاهد همه نظرات (۸۷)