دانلود کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها

  • از: کبری سبزعلی یمقانی
  • ناشر: انتشارات کلید پژوه
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها

کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها نوشته‌ی کبری سبزعلی یمقانی، نکات ارزشمندی را در خصوص آداب معاشرت موثر در اختیار شما قرار می‌دهد، به نحوی که با رعایت آن‌ها بتوانید در محیط‌های مختلف کاملاً برنامه‌ریزی شده و سنجیده با دیگران رفتار کنید.

در کتاب آداب معاشرت برای مدیران (etiquette for managers) با پوشش مناسبی که در جلسات مختلف باید رعایت کنید و همچنین نوع پوشش در فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شوید. همینطور متوجه می‌شوید که هر رنگی در هر کشور نشانه چیست و از چه رنگ‌هایی در جلسات نباید استفاده کنید. همچنین آموزش می‌بینید که کدام اعمال در کشورهای مختلف بی‌احترامی یا حتی توهین محسوب می‌شود.

شما در این اثر با آخرین یافته‌های جدید علم روانشناسی صنعتی و سازمانی، زبان بدن، جذابیت‌های ظاهری و کاریزماتیک، جدی صحبت کردن و... آشنا خواهید شد. و خواهید آموخت برای قانع کردن طرف مقابل به چه چیزهایی باید اهمیت دهید. آموزش می‌بیند از طریق داده‌های علمی بازاریابی حسی، فضای فیزیکی جلسات و نشست‌ها، خود را به تأثیرگذارترین شکل ممکن تغییر دهید و در مذاکرات پیروز شوید. فرا می‌گیرید در عین رسمیت، به عوامل غیررسمی ارتباطات خود توجه کنید.

در کتاب "آداب معاشرت برای مدیران" خواهید دید، چطور می‌توانید با تغییر عادات بد، رعایت نکات مثبت و پسندیده، استفاده از تکنیک‌های مختلف در محیط کار، نگاه اطرافیان را در مسیری مناسب قرار دهید و موقعیت شغلی خود را بالا ببرید.

در آخر می‌توان گفت این کتاب دارای نکات ارزشمندی است که می‌تواند برای مدیران و مسئولان در تمامی بخش‌ها، دیپلمات‌ها، سفرها و کادرهای فرهنگی، استادان دانشگاه، مربیان ورزشی و تمامی کسانی که به دنبال ارتباط سازنده و اثربخش با افراد هستند، بسیار مفید باشد.

در بخشی از کتاب آداب معاشرت برای مدیران می‌خوانیم:

پوشیدن لباس‌های مختلف در شغل‌های مختلف می‌توانند کدها و سیگنال‌های متفاوتی را به طرف مقابل ارسال کنند.

- در صورتی که به شغلی سنتی همانند وکالت مشغول به کار هستید قطعا برخی از مشتریان خود را به صرف نهار دعوت می‌کنید یا از سوی آن‌ها به صرف نهار یا شام دعوت می‌شوید. برای حضور در چنین قرار ملاقاتی بهتر است از یک سبک محافظه کارانه‌تر ‌در لباس پوشیدن استفاده کنید. آقایان بهتر است یک دست کت و شلوار ساده بپوشند و خانم‌ها نیز می‌توانند از مانتو و شلوارهای رسمی‌تر ‌استفاده کنند. بهترین سبک برای لباس پوشیدن در قرار ملاقات‌هایی از این دست، سبک کلاسیک است.

- اگر در یک محیط غیر رسمی و یا در محیط‌هایی با تکنولوژی پیشرفته کار می‌کنید بهتر است از سبک لباس‌های راحت استفاده کنید. پوشیدن کت و شلوار و لباس‌های بسیار رسمی برای کار کردن در چنین محیط‌هایی مناسب نیست.

- امروزه معمولاً در سازمان‌های رسمی یک سبک خاص از سوی واحد مدیریت منابع انسانی برای کارکنان تعیین می‌شود و همه کارکنان موظف هستند مطابق با سبکی که برای آن‌ها تعیین شده است، لباس بپوشند. اگر شما در چنین سازمانی کار می‌کنید سعی کنید حتماً مطابق با سبک تعیین شده لباس بپوشید و از لباس‌هایی که سازمان در اختیارتان قرار می‌دهد استفاده کنید. در صورتی که سازمان شما سبک خاصی را برای کارکنان تعیین نکرده است سعی کنید به سبک لباس پوشیدن رئیس سازمان دقت کرده و به صورت هماهنگ با او لباس بپوشید. اگر رئیس شما همیشه لباس‌های رسمی می‌پوشد شما هم حتماً یک دست کت و شلوار برای خودتان تهیه کنید و ظاهرتان را همیشه کلاسیک نگه دارید و درصورتی که رئیس شما لباس‌های راحت می‌پوشد سعی نکنید که شیک‌تر و رسمی‌تر از او به نظر برسید. چند دست لباس راحت و غیر رسمی تهیه کنید و سبک لباس پوشیدنتان را با وی هماهنگ کنید.

- برای اینکه ظاهری شیک و با پرستیژ داشته باشید، لزومی ندارد برای لباس‌های خود میلیون‌ها تومان خرج کنید. لباس‌های گران قیمت با برندهای مشهور لزوماً شیک و با کلاس نیستند. سعی کنید همیشه ظاهری مرتب و تمیز داشته باشید و برای انتخاب لباس‌های خود به موقعیت و زمان نیز توجه کنید.

 ۱۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95065-2-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: رفتار مناسب در محیط کار
بخش دوم: آداب لباس پوشیدن
بخش سوم: آداب استفاده صحیح از زبان بدن
بخش چهارم: آداب شرکت در جلسات رسمی و کاری
بخش پنجم: آداب شرکت در کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای ویژه
بخش ششم: آداب شرکت در سفر‌های کاری
بخش هفتم :آداب سفر با هواپیما
بخش هشتم: آداب اقامت در هتل
بخش نهم: آداب معاشرت در فرهنگ‌های مختلف
بخش دهم: آداب معاشرت خانم‌ها در محیط کار
منابع

راهنمای دانلود کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها

برای دانلود کتاب آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آداب معاشرت برای مدیران: راهنمای برندینگ شخصی و تعاملات اثربخش مدیران با افراد، گروه‌ها و ملیت‌ها