دانلود کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته

کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته اثر توتو اشموگه، راه‌های آموزش اصول اساسی و فنون و میدان‌داری‌های پیشرفته فوتبال جدید را برای رفع نیاز مربیان، ورزشکاران و والدین ارائه می‌دهد.

اهمیت آماده‌سازی برای یک تیم فوتبال غیرقابل انکار است. اما به طور دقیق‌تر این آماده‌سازی چه تاثیری بر روی بازیکنان خواهد داشت؟ آیا هر تیمی که آماده‌سازی کافی و لازم را سپری نکرده باشد، محکوم به شکست است؟

توتو اشموگه (Toto Schmugge) در کتاب آماده سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته (Soccer: the 6-week plan) چگونگی روند موفق شدن یک تیم فوتبال را در شش هفته بیان کرده است.

در آماده‌سازی یک تیم فوتبال فاکتورهای بسیار زیادی تاثیرگذار است. آمادگی یک تیم به طور کلی به 4 بخش تاکتیکی، تکنیکی، جسمانی و روانی تقسیم می‌گردد. هر کدام از این بخش‌ها جزئیات فراوانی دارند که اختلال در هر کدام از آن‌ها می‌تواند منجر به افت عملکرد یک تیم و بازیکنانش شود. از نظر فیزیکی، تمرین‌های آماده‌سازی برای افزایش آمادگی جسمانی یک تیم لازم و ضروری است.

پیش از آن بازیکنان به سطح رقابت برسند، بایستی به سطح مطلوبی از آمادگی برسند و سپس این سطح از آمادگی را با برنامه‌ریزی ویژه حفظ و حتی بهبود بخشند. در واقع به طور کلی آماده‌سازی یک تیم فوتبال به دو بخش پیش فصل (بهبود شرایط جسمانی تیم) و داخل فصل (حفظ و بهبود شرایط فیزیکی) تقسیم می‌گردد. البته دوره پیش فصل تنها با هدف افزایش سطح آمادگی جسمانی برگزار نمی‌شود و تمام جنبه‌های آماده‌سازی را برای یک تیم دربرمی‌گیرد.

در فوتبال مدرن به جای رسیدن به یک اوج عملکرد زودهنگام بر روی حفظ عملکرد بالا (با کمترین نوسان ممکن) در طی کل فصل متمرکز می‌شوند. حفظ عملکرد بالا در طی فصل به قدری می‌تواند متفاوت باشد که ممکن است از این هفته تا هفته بعدی تغییر کند. همان‌گونه که استفاده بهینه از دوره پیش فصل برای مربیان چالشی بزرگ است، برنامه‌ریزی دقیق و ویژه برای حفظ آمادگی در طول لیگ هنر یک مربی را نشان خواهد داد.

عوامل و فاکتورهای زیادی از نقطه نظر مربیگری در فوتبال وجود دارد. علاوه بر این، آگاهی و دانش روزآمد مربیان فوتبال از جمله عوامل تعیین کننده در موفقیت آن‌ها می‌باشد. پیش از هر چیز، فوتبال مدرسۀ بزرگ زندگی است. اگر به آن بها ندهیم، چیزی هم از آن به دست نخواهیم آورد. می‌دانیم که تکنیک در فوتبال مانند شناخت حروف الفبا و تشخیص و کاربرد آن‌ها در موقع لزوم است. بنابراین، همان گونه که هیچکس بدون یادگیری حروف الفبا قادر به خواندن نیست، هیچ بازیکنی نیز بدون یادگیری تکنیک‌های صحیح پایه نمی‌تواند فوتبالیست خوبی شود. درحقیقت، همین مهارت‌های پایه با یکدیگر ترکیب و خالق صحنه‌های بسیار زیبا در فوتبال می‌شوند و میلیون‌ها بیننده را به تحسین وامی‌دارد.

در بخشی از کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته می‌خوانیم:

از مرکز زمین یک پاس بلند برای بازیکنی که به کناره زمین حرکت کرده است، ارسال خواهد شد.
بازیکنی که توپ را برای کناره زمین ارسال می‌کند، پس از ارسال توپ برای کمک به خط حمله باید به سمت محوطه جریمه حرکت نماید.
بازیکن کناری زمین پس از دریافت توپ، آن را به سمت محوطه جریمه ارسال می‌کند.
پس از ارسال توپ، مهاجمین تلاش می‌کنند که با قرارگیری در فضای مناسب توپ را دریافت و به سمت دروازه شوت کنند.
بازیکنان می‌توانند از کناره‌های زمین به شکل‌های مختلف (زمینی، هوایی، بلند، کوتاه و غیره) توپ را ارسال کنند.

 ۲۲۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6333-05-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار مترجم
هفته اول، روز نخست
هفته اول، روز دوم
هفته اول، روز سوم
هفته اول، روز چهارم
هفته دوم، روز پنجم
هفته دوم، روز ششم
هفته دوم، روز هفتم
هفته سوم، روز هشتم
هفته سوم، روز نهم
هفته سوم، روز دهم
هفته چهارم، روز یازدهم
هفته چهارم، روز دوازدهم
هفته چهارم، روز سیزدهم
هفته پنجم، روز چهاردهم
هفته پنجم، روز پانزدهم
هفته پنجم، روز شانزدهم
هفته ششم، روز هفدهم
هفته ششم، روز هجدهم
هفته ششم، روز نوزدهم

راهنمای دانلود کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته

برای دانلود کتاب آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آماده‌سازی یک تیم فوتبال موفق در شش هفته
یاسر پلپک
۱۳۹۸/۲/۳۱
کتاب خیلی خوبیه، بسیار خوب و کاربردی
Reza Karimipour
۱۳۹۸/۵/۳
عالی، بسیار مفید
رضا سلیمانی اشرفی
۱۳۹۹/۳/۲۸
بسیار عالی و مهمتر از آن، کاربردی بودن این کتاب. به همه مربیان شاغل پیشنهاد میشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)