دانلود کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها

  • از: برایان تریسی
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها

برایان تریسی در کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها، می‌گوید که چطور بی‌خیال اهداف‌ و خواسته‌هایمان نشویم و چطور آن‌ها را به دست آوریم.

این میکروکتاب از ۱۲ اصل می‌گوید که پایه و اساس موفقیت بلند مدت هستند که با اجرای آن‌ها در زندگی‌تان به موفقیت‌های بزرگی می‌رسید که شاید زمانی برایتان یک آرزو بودند. فرقی نمی‌کند که چند سال‌مان باشد، همیشه آرزوها و اهدافی داریم اما معمولا خیلی زود آن‌ها را فراموش می‌کنیم یا به گوشه ذهن‌مان می‌بریم.

موفقیت در زندگی و کسب و کار، نه تنها نتیجه عملکردهای تصادفی یا اتفاقات مبتنی بر شانس نیست، بلکه در حقیقت، موفقیت امری کاملا قابل پیش‌بینی است. در عین حال برای دستیابی به موفقیت در بلند مدت باید هدف اصلی را به اهداف کوچک‌تر تقسیم و مسیر را به خوبی ترسیم کرد، تا بتوان به موفقیتی پایدار دست یافت.

میکروکتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها (Create your own future) به شما کمک می‌کند تا از طریق آشنایی با ۱۲ اصل دستیابی به «موفقیت پایدار» مسیر خود را تا رسیدن به هدف اصلی، روشن کنید. باید توجه داشته ‌باشید که برای رسیدن به یک موفقیت پایدار، باید همان مسیر و فرآیندهای اثبات شده‌ای را دنبال کنید که دیگران دنبال کرده‌اند و شما باید در نهایت به همان جایی برسید که آن‌ها رسیده‌اند اما در این بین تنها یک متغیر وجود دارد که شما را از دیگران متمایز می‌کند: چقدر سریع به آن نقطه می‌رسید؟

در عمل، دستیابی به موفقیت پایدار به نحوه‌ اعمال این ۱۲ اصل در زندگی‌تان بستگی دارد. اما این اصول، به نوبه خود، بر اساس چهار قانون کلیدی و منطقی پایه‌ریزی شده‌اند،‌ قانون کنش و واکنش‌: هر اتفاق دلیلی دارد، حتی زمانی که ما دلایل وقوع آن را درک نمی‌کنیم. قانون احتمالات: برای هر رویداد، احتمالاتی وجود دارد که تحت شرایط خاصی رخ می‌دهند و شما از طریق آن‌ها می‌توانید آینده را به دقت پیش‌بینی کنید. قانون میانگین‌ها: رابطه مستقیمی بین تعداد کارهای مختلفی که انجام می‌دهید و احتمال موفقیت‌تان وجود دارد. قانون تقلید: اگر شما کارهایی را انجام دهید که سایر افراد موفق انجام داده‌اند، هیچ چیز نمی‌تواند مانع از گرفتن نتایج مشابه برای شما شود.

به طور خلاصه باید گفت که حقایقی بی‌انتها، با عنوان اصول جهانی وجود دارند که از آغاز تاریخ بشر اعمال شده‌اند و با درک این اصول و تلاش برای انجام اقداماتی هماهنگ، شما احتمال موفقیت خود را بیشتر خواهید کرد؛ همچنین با توجه به این اصول، زمان دستیابی به یک برنامه کارآمد برای رسیدن به موفقیت را کوتاه‌تر می‌کنید. انجام این کارها شما را فراتر از دستیابی به خوشبختی یا پدیده‌های تصادفی دیگر قرار می‌دهد؛ زیرا از همان الگویی پیروی می‌کنید که بسیاری دیگر هم به عنوان یک مزیت بزرگ از آن سود برده‌اند.

بنابراین هدف اصلی‌تان باید احتمال این که شما فردی در خور توجه هستید، موفقیت بسیاری کسب خواهید کرد و با زندگی‌تان سبب ایجاد یک تفاوت واقعی می‌شوید را افزایش دهد. برای کشف و درک استعدادتان، تا جای ممکن از بلاتکلیفی و عدم اطمینان به خود دور شوید. زندگی‌تان را به گونه‌ای سازماندهی کنید که بالاترین احتمالات برای دستیابی به اهداف‌تان شکل بگیرد. روابط علت و معلولی بین آنچه که می‌خواهید و نحوه رسیدن به آن را پیدا کنید. همه بخش‌های زندگی را کنترل کنید و آینده خودتان را بسازید. شما نباید چیزی را به شانس واگذار کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می‌کرده است، اما یک روز به این نتیجه می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می‌کند. اما بر خلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی‌شود و اوضاع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق‌ترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آن قدر به دنبال پاسخ به این سوال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید. او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می‌دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می‌کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کاناداست.

 ۱۳۳ صفحه، ۲۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: باور کنید که توانایی شما برای رسیدن به موفقیت فقط با تصوراتتان محدود می‌شود
فصل دوم: درباره آنچه می‌خواهید انجام دهید روشن و دقیق باشید
فصل سوم: برای افزایش دانش مورد نیازتان سخت تلاش کنید
فصل چهارم: بر حوزه کسب و کار خود مسلط شوید و نتایجی ارائه دهید که همواره برتر هستند
فصل پنجم: نگرش شما همه چیز است. به کسی تبدیل شوید که افراد دیگر دوست دارند با او ارتباط داشته باشند
فصل ششم: روابط قوی ایجاد کنید، هر چه افراد بیشتری را بشناسید، فرصت‌های بیشتری برایتان پیش می‌آید
فصل هفتم: برای جذب فرصت‌های بیشتر، این عادت را در خود پرورش دهید که بخشی از درآمدتان را به طور منظم پس‌انداز کنید
فصل هشتم: از فکرتان استفاده کنید؛ چون ارزشمندترین دارایی است که در زندگی خواهید داشت
فصل نهم: برای به حداکثر رساندن نتیجه‌گیری خود، ذهنتان را بی‌وقفه و هر روز روی مهم‌ترین وظایف متمرکز کنید
فصل دهم: از هر لحظه خود استفاده کنید. هر چه بیشتر فعالیت کنید، خوشبخت‌تر خواهید شد.
فصل یازدهم: شخصیت شما اهمیت دارد. سخت کار کنید تا به شخصیتی تبدیل شوید که خودتان به آن احترام می‌گذارید.
فصل دوازدهم: ثروت هوادار شجاعت است. برای شروع کار شجاعت و عزمی راسخ برای هرگز تسلیم نشدن داشته باشید
پایان

راهنمای دانلود کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها

برای دانلود کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی‌انتها
كتاب كتاب
۱۳۹۷/۳/۹
من کتاب رو هنوز نخوندم
ولی مثل اکثر کتابهای نویسنده میتونه مثمرثمر باشه
بعد از خوندن کامل دوباره نظرم رو خدمتتون عرض میکنم
Martin martirosian
۱۳۹۹/۱/۱۱
برای من تکراری بود شاید زیاد کتابای اینجوری خوندم
زینب بازیار
۱۳۹۸/۵/۱۵
بعضی مباحث تکراری بودن؛ اما به خوندنش می‌ارزه؛ و واقعا نکات عالی رو داره👌.. و ممنون از کتابراه؛که کتاب‌های خوب با قیمت‌های عااااااالی رو داره💖
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)