دانلود کتاب اثر مرکب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهرمند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در مقدمه کتاب ادعایی بزرگ می‌کند و می‌گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.

بیایید با هم صادق باشیم! شما هرگز با یک هفته تمرین مثبت اندیشی و تلاشی که عدم اشتیاق آن را در اعماق وجودتان حس می‌کنید، به موفقیت دست نخواهید یافت. بیایید صادق‌تر باشیم!

درآمدهای میلیونی تنها با داشتن اینترنت پرسرعت امکان‌پذیر نیست. شما هرگز نمی‌توانید با نشستن روی مبل و تکرار عادت‌های قبل و جویدن قرص چربی‌سوز در طی یک ماه وزن کم کنید. هیچ کدام از چیزهایی که شما به دنبال آنها هستید به صورت یک بسته در فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود. بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این سوال جواب دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟

موفقیت آسان نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را واقعیت ببخشد و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی صد در صدی شما نمی‌تواند باعث کم شدن وزن‌تان شود. صادقانه بگوییم، موفقیت اصلا راحت نیست. هیچ گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است.

اگر تا اینجای قصه را می‌توانید بازی کنید برای شما یک پیشنهاد ردنشدنی داریم. پیشنهادی درست شبیه یک نوشیدنی گرم وقتی دست‌هایتان از شدت سرما بی حس شده است.

پیشنهاد ما انجام تغییرات و روش‌هاییست که «دارن هاردی» در کتاب اثر مرکب (The Compound Effect) برای شما نوشته است. این تغییرات به هیچ‌وجه اطلاعات جدیدی نیست. بلکه تمام کارهایی است که شما می‌دانید و انجام نمی‌دهید.

به عبارتی اگر منتظر یک داروی شفابخش هستید که شبیه به چوب جادوگر با یک ورد زندگی‌تان را از این رو به آن رو کند، اصلا سراغ این کتاب نروید. اما اگر به دنبال یک برنامه عملی و نقشه‌ای جامع و ملموس هستید، اجازه دهید جملات این کتاب بر روی انتظارات شما تاثیر بگذارد و فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را برانگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

باز هم یادآوری می‌کنیم که دقت کنید! با خرید و نگهداری این کتاب در کتابخانه خود هیچ معجزه‌ای اتفاق نخواهد افتاد. باید به گام‌های کوچک زندگی ایمان داشته باشید و به این باور برسید که موفقیت در یک شب، یک روز و یک ماه به دست نمی‌آید! معجزه با دستان خودتان اتفاق خواهد افتاد. درک اثر مرکب شما را از انتظار کسب «نتایج سریع» رها خواهد کرد. این باور که موفقیت باید به همان سرعتی باشد که فست فود آماده می‌شود، لیوان آب سرکشیده می‌شود، پیامک ها در چند ثانیه می‌رسد. این طرز فکر را رها کنید.

حقیقت این است که شما تنها داستان موفقیت یک برنده را می‌خوانید، اما از میلیون‌ها بازنده سخنی نمی‌شنوید. روان شناس دانشگاه هاروارد، استاد نیل گیلبرت می‌گوید: اگر به بازندگان قرعه کشی‌ها ۳۰ ثانیه زمان داده شود که در تلویزیون اعلام کنند «من برنده نشدم»، حدود ۹ سال طول خواهد کشید تا تمام بازندگان یک مسابقه این جمله را بیان کنند.

همانقدر که درک این مسئله مهم است که موفقیت آسان نیست، درک این نیز مهم است که هر تصمیمی هر چند بی‌اهمیت و ناچیز مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهد، باید اهمیت این جمله را درک کنید، زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های شماست. در یک غیبت شرکت می‌کنید یا نه، با چه کسی وقت می‌گذرانید، با چه کسی ازدواج می‌کنید، امروز نهار رژیم خودتان را می‌شکنید، قرارتان را به روز دیگری موکول می‌کنید، هر تصمیمی تکرار می‌کنم هر تصمیمی تاثیرگذار است. «دارن هاردی» درباره تصمیمات آگاهانه در کتاب توضیحات کاملی داده. اینکه چگونه می توان این آگاهی را در راستای هدف‌هایتان برنامه‌ریزی کنید.

موضوع کتاب اثر مرکب چیست؟

کتاب اثر مرکب دربردانده‌ی نکات طلایی موفقیت در کار و زندگی‌ست و اصول به دست آوردن موفقیت و مهم‌تر از آن ادامه داشتن آن را در این کتاب یاد می‌گیریم.

نویسنده کتاب اثر مرکب کیست؟

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

فهرست فصل‌های کتاب اثر مرکب

اثر مرکب در عمل، انتخاب‌ها، عادت‌ها، تکانه - آغاز حرکت تو به سوی هدف، عامل‌های تاثیرگذار بیرونی، شتاب گرفتن

آیا کتاب اثر مرکب نسخه صوتی هم دارد؟

کتاب صوتی اثر مرکب در کتابراه در دسترس است.
دریافت نسخه صوتی کتاب اثر مرکب
 ۲۴۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-684-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تحسین اثر مرکب
قدردانی
پیامی ویژه از آنتونی رابینز
مقدمه
فصل اول. اثر مرکب در عمل
فصل دوم. انتخاب‌ها
فصل سوم. عادت‌ها
فصل چهارم. تکانش
فصل پنجم. تاثیرات
فصل ششم. شتاب بخشیدن
نتیجه‌گیری
ضمیمه‌ها
پرسش‌نامه ارزیابی قدردانی
پرسش‌نامه ارزشیابی ارزش‌های اصلی
پرسش‌نامه ارزیابی زندگی
پرسش‌نامه تعیین هدف
پرسش‌نامه ارزیابی عادت‌ها
پرسش‌نامه تاثیرات ورودی
پرسش‌نامه ارزیابی ارتباطات

راهنمای دانلود کتاب اثر مرکب

برای دانلود کتاب اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اثر مرکب

نظرات کتاب اثر مرکب

حسین ن
۱۳۹۶/۷/۲۵
در این کتاب روی این نکته تاکید داره که برای موفق شدن نیاز به فرمول یا عوامل پیچیده‌ای نیست بلکه با بکارگیری یه سری نکات ساده که ما خیلی راحت از کنارشون رد می‌شیم میشه به موفقیت رسید فقط کافیه تمامی نکات این کتاب رو عملی کنیم.
Yashar Asadi
۱۳۹۸/۱/۱۶
کتاب اثر مرکب یک کتاب انگیزشی و موفقیت فردی است که معتقد است با انجام کارهای هر چند کوچک و بی‌اهمیت در آینده میتوانید به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید به نظر من کتاب سه مشکل عمده دارد
1:بعضی از کارها مانند روند کاهش وزن در کوتاه مدت نیز نشانه‌هایی از موفقیت در روند را نشان میدهد و کار اشتباهی است ۴
که رژیم غذایی که تا مدت مثلا ماه جواب نداده ادامه بدهیم و این برای شروع دوره‌های درمانی نیز صادق است.
2: قرار نیست که برای پیشرفت حتما قدم‌های کوچک بر داریم و میتوانیم چند هدف را با جدیت دنبال کنیم مثلا کم کردن روزی 100 کالری چرا وقتی میتوانیم 500 کالری کم کنیم این استراتژی صبر_موفقیت گاهی اوقات غلط است.
3: چیزی که در کتاب به آن کمتر پرداخته شده این است که می‌توان اثر مرکب را برای ترک عادت‌های بد نیز استفاده کرد به گونه‌ای که با جایگزین کردن آن با عادت خوب و 21 روز ممارست در کار به هدف ترک عادت‌های بد برسیم.
از کتاب‌های مشابه اثر مرکب میتوان کتاب "قانون عادت" نام برد این کتاب برای کسانی که در ابتدای راه موفقیت فردی هستند پیشنهاد میکنم.
مهدی شاه میرزایی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
خلاصه کتاب: موفقیت دفعتا اتفاق نمی‌افتد. باید رویه‌هایی را در زندگی روزانه جا بیانداریم تا به مرور به نتیجه برسیم.
مشاهد همه نظرات (۱۰۶۲)