دانلود کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه

کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه نوشته‌ی گابری یل ونسان، قصه‌‌ی جالب یک خرس و موش است. روزی سلستین، ارنست را وادار می‌کند که لباسش را عوض کند و او را در کالسکه‌ای بگذارد تا به گردش بروند. اما وقتی ارنست لباسش را عوض می‌کند، ظاهرش خیلی تغییر می‌کند. شما فکر می‌کنید او شبیه چه کسی شده است؟

موضوع کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه (Un caprice de Célestine) چیست؟

ارنست و سلستین دوستان صمیمی و خوب یکدیگر بودند که در کنار هم با شادی زندگی می‌کردند. آن‌ها خیلی با هم تفاوت داشتند. ارنست یک خرس بود و سلستین موش، اما آن‌ها در هیچ شرایطی همدیگر را تنها نمی‌گذاشتند. روزی سلستین کالسکه‌ای را می‌بیند و فکری به سرش می‌زند. او به ارنست می‌گوید که لباس‌هایش را عوض کند تا دیگر شبیه خرس نباشد. سلستین می‌خواست داخل کالسکه بنشیند و با ارنست که حالا حسابی تغییر کرده بود به گردش بروند، اما این گردش بی‌دردسر نیست و باعث شروع ماجراهایی بامزه و جذاب در داستان می‌شود...

درباره‌ی مجموعه ارنست و سلستین: گرگ بد قصه:

داستان‌های این مجموعه ماجراهای متفاوت و زیبایی را به تصویر می‌کشد که هر کدام برای کودکان جنبه‌ی آموزشی و سرگرمی دارد. پایه‌ی اصلی این مجموعه، دوستی بین خرس (ارنست) و موش (سلستین) است. در هر داستان ماجراهایی بامزه اتفاق می‌افتد، اما این دو دوست با مهربانی کنار هم هستند و در هیچ شرایطی یکدیگر را تنها نمی‌گذارند. این داستان‌ها هر کدام مفاهیم مهمی چون دوستی، در شرایط سخت کنار یکدیگر ماندن، همدلی، مهربانی، گذشت، محبت، درک یکدیگر و ... را به کودکان می‌‌آموزند که برای تربیت، رشد شخصیتی و آینده آن‌ها ضروری است.

گابری یل ونسان (Gabrielle Vincent) را بیشتر بشناسیم:

او متولد 1928 در بروکسل، نویسنده، نقاش و تصویرگر بود. وی از جمله بهترین تصویرگران بلژیکی و پیشرو در حرفه تصویرگری کتاب کودک به شمار می‌رود. مجموعه ارنست و سلستین و سایر آثار مشهورش، جوایز زیادی را برای او به ارمغان آورده‌اند. ونسان عمده شهرتش را مدیون این مجموعه است که به زبان فرانسوی تالیف و به انگلیسی و سایر زبان‌ها از جمله فارسی نیز ترجمه شده است.

کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با به تصویر کشیدن داستانی شیرین، برای کودکان دبستانی آموزنده و سرگرم‌کننده است.

در بخشی از کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه می‌خوانیم:

- وای، ارنست!
- بله؟ چرا اینجوری نگاهم می‌کنی؟
- وای چقدر شبیه گرگ آن قصه‌ای شده‌ای که قبلا برایم خواندی؟
- گرگ کدام قصه؟
- همانی که توی جنگل، شنل قرمزی را دنبال می‌کند؟
- چطور؟ نکند تو هم شنل قرمزی شدهای؟

 ۳۳ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-777-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه

برای دانلود کتاب ارنست و سلستین: گرگ بد قصه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارنست و سلستین: گرگ بد قصه