معرفی و دانلود کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1)

برای دانلود قانونی کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1)

کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) نوشته‌ی مارک یارنل، درک هال، والری بیتس و شلبی هال، به شما می‌آموزد که چطور بدون اینکه خانواده و دوستان خود را فراری دهید به درآمد کلان برسید.

الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) (How to become filthy, stinking rich through network marketing) به بررسی یکی از روش‌های جدید بازاریابی می‌پردازد. این حرفه از تمامی افراد صرف نظر از جنسیت، تجربه، تحصیلات و یا توانایی مالی دعوت می‌کند تا وارد عرصه‌ی عمل شوند و به ساختن تجارتی با قدرت درآمدزایی بالا روی آورند.

در این حرفه، تمامی افراد به سطح استادی نمی‌رسند زیرا برخی از افراد حاضر نیستند که خود را به این تجارت متعهد ساخته و فداکاری‌های لازم را برای رسیدن به موفقیت انجام دهند. پس از مطالعه‌ی این کتاب، شما دقیقاً از سطح تعهد و نوع فداکارهای مورد نیاز مطلع می‌شوید و همچنین با مراحل پیشرفت در این حرفه آشنا خواهید شد و از این مرحله به بعد، موفقیت شما تماماً وابسته به عملکرد خود شما خواهد بود.

نویسندگان در این اثر به پرسش‌های زیر پاسخ می‌دهند:

- آیا می‌دانید چطور یک شرکت مجاز بازاریابی شبکه‌ای را انتخاب کنید؟
- آیا فرق بین دسیسه‌ی هرمی و شرکت فروش مستقیم قانونی را می‌دانید؟
- نقش بالا شاخه‌ای در موفقیت شما چقدر است؟
- چطور می‌توانید بدون فراری دادن اعضای خانواده و دوستان خود کسب‌وکارتان را بنا کنید؟
- بهترین راهکار برای جذب اعضای تازه چیست؟ چطور می‌توانید بر ترس نه شنیدن غلبه کنید؟
- آیا می‌دانید چرا و چطور این همه زن میلیون‌ها دلار در این صنعت پول درمی‌آورند؟
- چطور می‌توانید به بهترین نحو سازمان خود را رهبری و به زیر مجموعه‌ی خود خدمت کنید؟
- اگر دیگر دوست یا عضوی از خانواده‌تان باقی نماند که کار را به او معرفی کنید، یا نخواستید که در ابتدای کار سراغ آن‌ها بروید، چطور باید مشتری احتمالی پیدا کنید؟

در بخشی از کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) می‌خوانیم:

اگرچه ما می‌توانیم دوستان و شرکای تجاری خودمان را انتخاب کنیم، اما اینکه چه کسانی در شاخه‌های مختلف درخت خانوادگی ما جا خوش می‌کنند دست ما نیست. با گذشت زمان و از طریق تعاملات اجباری شخصیت اعضای خانواده‌مان را می‌شناسیم و یاد می‌گیریم که از زوایایی به آن‌ها نزدیک شویم که باعث اختلاف نشود و یا کمتر باعث اختلاف شود. سبک زندگی شخصی ما تأثیر زیادی بر تفاوت‌های فرهنگی، همچون غذایی که دوست داریم بخوریم و کاری که دوست داریم برای تفریح انجام دهیم، می‌گذارد. این لیست همچنان ادامه دارد، اما فکر کنم مطلب را گرفته باشید.

سازمان‌های بازاریابی شبکه‌ای خیلی به یک خانواده‌ی بزرگ و متنوع شبیه هستند. اگر بخواهید فرصت تجاری خود را به خانواده و دوستان‌تان معرفی کنید، باید در آن‌ها بیشتر دقیق شوید تا بتوانید زمینه‌ی مشترکی بیابید که درباره‌اش باهم توافق داشته باشید. وقتی این زمینه را مشخص کنید، دیگر می‌توانید بر موانع زیادی که اغلب باعث تنش در روابط می‌شوند غلبه کنید. گاهی راحت‌تر است سراغ دوستان‌مان برویم تا اینکه با اعضای خانواده یا افراد فامیل خود صحبت کنیم، چون می‌ترسیم که مبادا به نوعی باعث رنجش آن‌ها شویم. استفاده از رویکرد درست کاملاً تضمین می‌کند سرسوزنی هم با مقاومت مواجه نشویم؛ در واقع، تجربه‌ی خوشایندی خواهد بود. معنایش این نیست که آن‌ها به گروه شما می‌پیوندند؛ بلکه همیشه بدون هیچ قید و شرطی شما را دوست خواهند داشت.

لازم نیست در هیچ‌کدام از این‌ها زیاده‌روی کنید، شما می‌توانید تجارت بازاریابی شبکه‌ای را به همان شیوه یاد بگیرید که مهارت‌های ارتباطی را فرامی‌گیرید. البته، اینکه به آدم نشان بدهند که رابطه‌ی پایدار چیست و اینکه به آدم یاد بدهند که چطور می‌تواند به آن دست یابد کاملاً با لذت بردن از آن رابطه فرق دارد. تظاهر به داشتن ارتباط پایدار و یادگیری چگونگی رسیدن به آن با لذت بردن واقعی از ارتباط متفاوت هستند. به منظور ایجاد ارتباطات هدفمند، باید به خاطر داشته باشیم که ما و تنها ما‌ مسئول تقویت این پیوندها با دیگران هستیم.

فهرست مطالب کتاب

سپاسگزاری
مقدمه
بخش 1: چرا بازاریابی شبکه‌ای؟
فصل 1: چطور یک صنعت رو به رشد شما را پولدار می‌کند
فصل 2: بازاریابی شبکه‌ای برای انفجار جمعیتی‌ها
فصل 3: مهم‌ترین تصمیم در بازاریابی شبکه‌ای: انتخاب شرکت مناسب
فصل 4: لازم نیست که دوستان و اعضای خانواده‌تان را برنجانید
فصل 5: چگونه زنان بازاریاب پولدار می‌شوند؛ فرصتی بدون موانع نامرئی
فصل 6: پول تنها انگیزه‌ی بزرگ سالان نیست
فصل 7: مدل توزیع آینده
بخش 2: جعبه ابزاری برای شتاب گرفتن _ 90 روز نخست
فصل 8: راه‌های عملی ساختن یک کسب و کار بسیار پرسود
درباره‌ی نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1)
نویسنده، ، ،
مترجمعلی معتمدی، محمد خضرزاده
ناشر چاپیانتشارات رخداد کویر
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات176
زبانفارسی
شابک978-600-95162-6-1
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1)

علیرضا شهبازی
۱۳۹۸/۱۰/۸
باید بگم اول فکر کردم نحوه راه اندازی یک کسب و کار شبکه‌ای در این کتاب توضیح داده شده ولی اینطور که مطالعه کردم نحوه‌ی چگونه موفق شدن و کار کردن در کسب و کار شبکه‌ای دیگران اوضیح داده شده. دلم میخواست این کتاب توضیح بده چطوری از بازاریابی شبکه‌ای در کسب و کار خودم استفاده کنم نه در سازمان دیگران....
Shahryar Matin
۱۳۹۸/۸/۲۷
به نظر کتابی جالب و مفیدی است که امیدوارم با خواندن و کاربردی نمودن مطالبش در کارم کاملا موفق و سربلند بشوم. پاینده باشید.
mohsen abbasi
۱۳۹۸/۸/۲۲
سلام کتاب چون پروژکتوری در تاریکی دریای خروشانی است که ساحل امن را نشان خواننده می‌دهد.
قاسم اکبری
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
سلام دوستان
این کتاب میتونه یه دیدگاه خوب در مورد بازاریابی شبکه‌ای بهتون بده
سید حسین صهری
۱۴۰۰/۱/۱۸
بسیار عالیه این کتاب واقعا مفید و ارزنده است
وحید راد
۱۳۹۸/۸/۱۵
یه کتاب عالی و کاربردی مسیر کاریمو عوض کرد
Hamidreza Kary
۱۴۰۰/۴/۲
هرچی بگم کم گفتم عالیه
یاسمینا پالیزگر
۱۳۹۹/۹/۵
کتاب مفیدی بود. تشکر
محمدجلال دهقانی
۱۳۹۹/۴/۳
کتاب بسیار عالی وخوبی بود
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1)

برای دریافت کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 1) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.