دانلود کتاب انگور فرنگی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب انگور فرنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انگور فرنگی

کتاب انگور فرنگی اثر آنتون چخوف داستان یک روز بارانی است که دامپزشک ایوان ایوانویچ و آموزگار دبیرستان بورکین از پیاده روی در دشتی بی‌انتها خسته شده بودند؛ بورکین از دامپزشک ایوان ایوانویچ خواست که سرگذشت برادرش را تعریف کند.

در بخشی از کتاب انگور فرنگی چخوف (Anton Chekhov) می‌خوانید:

سال‌ها گذشت، او را به منطقه دیگری منتقل کردند، دیگر پا به چهل سالگی گذاشته بود و باز هم همیشه آگهی‌های روزنامه‌ها را می‌خواند و پول جمع می‌کرد. بعد شنیدم بدون هیچ گونه احساس مهر و محبتی زن گرفته است. زنش بیوه‌ای بدقیافه و پیر بود. تنها حسنش این بود که درآمدی داشت. او زن را نیمه‌سیر نگه می‌داشت و درآمد او را به نام خودش در بانک می‌گذاشت. زندگی زن آنقدر سخت بود که هنوز سه سال از ازدواجش با برادرم نگذشته بود که مرد.

 ۶ صفحه، ۱۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب انگور فرنگی

برای دانلود کتاب انگور فرنگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انگور فرنگی

نظرات کتاب انگور فرنگی

احسان حسین زاده
۱۳۹۷/۷/۱۱
واقعا عالی و تأثیر گذار بود، بله آدم‌ها باید تلاش و کوشش بکنن و در لحظه زندگی کنن و حتی باید تلاش کنن که از دسترنج زندگی خودشون بهره گیری کنن و به کسب تجربه بپردازند و در اندیشه‌ها و عقاید خودشون تجدید نظر کنن و پی تغییر و تحول باشن، تغییر و تحولی مثبت و نیک، این داستان بسیار آموزنده بود
کمیل حسین پور
۱۴۰۰/۲/۱۲
بعد از شرط بندی این دومین داستان از آنتوان چخوف هست که خوندم.
چقدر میتونه یک نویسنده عالی باشه آخه...
این کتاب زندگی رو در کمک به دیگران معنی کرده و نه آمال و آرزو و خوشبختی‌های شخصی درحالی که اکثر نویسنده‌ها حتی بزرگانشون دقیقا خلاف این رو که غلط هست ترویج می‌دهند.
Pooria Hajati
۱۳۹۶/۸/۲۰
چخوف در داستان خویش سعی دارد بگوید هدف زندگی خوشبخت بودن نیست. او به عنوان نویسنده اواخر قرن ۱۹ و ابتدای قرن ۲۰ به این پرسش هدف از زندگی چیست، پاسخ مشخصی نمی‌دهد و پیشنهادش این است خواننده اثر به این پرسش پاسخ دهد.
مشاهد همه نظرات (۴۱)