دانلود کتاب بابا حق نداشت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بابا حق نداشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بابا حق نداشت

کتاب بابا حق نداشت نوشته‌ی هادی خورشاهیان، شامل مجموعه داستان‌های کوتاه طنز برای نوجوانان است که به موضوعات گوناگونی از جمله دوران مدرسه و دفاع مقدس می‌پردازد.

هادی خورشاهیان در این مجموعه داستان که برخی از آن‌ها در محیط مدرسه و برخی در محیط خانه و خانواده اتفاق می‌‌افتد، 11 قصه‌ی طنزآمیز و شیرین با عناوینی نظیر بابا حق نداشت در را به هم نکوبد، بازم می‌بینمت بچه محل، امتحان نهایی و ... نوشته که در این بین بیشتر قصه‌ها با توجه به مخاطبین نوجوان، محوریت مدرسه دارد.

خورشاهیان تا به حال بیش از 80 کتاب در حوزه‌های مختلف داستان، شعر، رمان، نمایشنامه، فیلمنامه و ترانه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب بابا حق نداشت می‌خوانیم:

دبیر زبان داشت درس می‌داد، ولی من حواسم به آن اتاق دهشتناک بود. هر رازی بود همان‌جا و توی همان اتاق شکنجه بود. روی درِ اتاق مخوف، یک برچسب قرمز خطر مرگ چسبانده بودند به چه بزرگی. از آن‌هایی که روی کانکس‌های برق می‌چسبانند یا تانکرهای حاوی بشکه‌های شیمیایی و زباله‌های اتمی. آن اتاق تنها جایی بود که از آن سر در نیاورده بودم. مگر می‌شد یک جایی باشد و کمال نتواند برود آنجا. بچه‌ها اسمش را گذاشته بودند اتاق شکنجه. تنبیه جایش توی کلاس و اتاق دبیران و سر صف بود، ولی اتاق شکنجه مخصوص بچه‌هایی بود که به ورق‌های امتحانی دسترسی پیدا کرده بودند. از نظر مدرسه، این بدترین کار ممکن بود و حتماً دانش‌آموزی که این کار را کرده بود، باید یک سر می‌رفت توی اتاق شکنجه.

هیچ کداممان تا آن موقع از نزدیک این مورد را ندیده بودیم، ولی بوی الکلی که از پشت در اتاق به مشام می‌رسید، نشان می‌داد در آن اتاق، شکنجه‌های وحشتناکی روی دانش‌آموز بخت‌برگشته آزمایش می‌شود. همه ظاهراً سر کلاس زبان، فکر و ذکرشان درس خواندن بود، الّا من که نیم کره‌ی راست مغزم به درس خواندن اختصاص پیدا کرده بود و نیم‌کره‌ی چپ مغزم به رمزگشایی آن راز. شاید هم جای دو تا نیم کره با هم عوض‌شده بود یا حداقل من عوضی متوجه کارکرد آن‌ها شده بودم.

 ۹۵ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-286-212-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بابا حق نداشت در را به هم نکوبد!
بازم می‌بینمت بچه محل!
اتاق شکنجه و خطر مرگ!
مخترعان خیلی خیلی بزرگ!
هر هشت ساعت یک‌بار
امتحان نهایی
رتبه‌ی اول تا سوم
جنگل کجاست؟
پنجم عمودی، پنج حرفی
پرنده‌های دست و پا چلفتی
باران در بهشت

راهنمای دانلود کتاب بابا حق نداشت

برای دانلود کتاب بابا حق نداشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بابا حق نداشت