دانلود کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی

کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی نوشته‌ی سید حکمت قاضی میرسعید‌‌، ماحصل گفتگو و مصاحبه با بیش از 50 تن از گروه‌های تخریب و خنثی سازی مستقر در مناطق عملیاتی در سال‌های دفاع مقدس است.

متخصصین خنثی‌سازی تسلیحات منفجره با برخورداری از آموزش‌های تخصصی، در قالب تیم‌های تخریب و خنثی‌سازی با دانش و مهارت ویژه، همه روزه گوش به زنگ واکنش به هرگونه مواد منفجره اعم از شیمیایی، بیولوژیکی و حتی هسته‌ای، روزانه با چالش‌های جدید و هیجان‌انگیزی مواجه بوده و هستند. آن‌ها دوشادوش مسئولان امنیتی کشور، نیروهای هوایی، زمینی و دریایی به ویژه خلبانان و کارکنان نیروهای مسلح بوده تا بمب و موشک‌های بر جای مانده ناشی از سال‌های جنگ در سراسر کشور را خنثی نمایند.

سربدارانی که با انجام مأموریت‌های خطرناک در سال‌های جنگ و پس از آن با ایثار و از خود گذشتگی و تقدیم تمامی سرمایه خود (جان) همواره از جان و مال و ناموس مردم محافظت کرده، تا آرامش را به محیط زندگی بازگردانده و فضای امنی را برای زندگی همنوعان خود فراهم نمایند.

در بخشی از کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی می‌خوانیم:

انهدام تسلیحات خطرناک، انفجار بمب‌های تاریخ مصرف گذشته، با بهره‌گیری از فناوری خنثی‌سازی و یا سوزاندن، عملیات پیدا کردن بمب‌های کارگذاری شده در هواپیماها، کشتی‌ها و شناسایی تسلیحات خارجی و داخلی کار با فناوری‌های خطرناک صوتی جهت غیر فعال کردن تسلیحات غیر ایمن از راه دور. انجام عملیات‌های پرش از هواپیما، عملیات تکمیلی بالگرد، جهت پشتیبانی عملیات‌ها. پشتیبانی از ضابطین قضائی اعم از نظامی و غیر نظامی. اجرای عملیات متقابل مین‌های زیر دریایی، جهت پاکسازی آبراه‌ها در پشتیبانی از شناورهای خودی و دوست، همه از جمله اهم مسئولیت‌های متخصصین خنثی‌سازی بمب و موشک و بمب‌های غیر استاندارد در ارتش می‌باشد.

 ۲۲۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6296-50-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی

برای دانلود کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی

نظرات کتاب بازی با مرگ: تخریب و خنثی سازی بمب و موشک در جنگ تحمیلی

هادی حسن ابادی
۱۳۹۹/۸/۲۰
این دیگه چی بود؟؟؟؟ هر چی بود کتاب نبود!!! اصلا سر وته درست و حسابی نداره و به جای پرداختن به موضوع خنثی سازی بمب در زمان جنگ به حاشیه‌ها پرداخته و هرچی رسیده به دستش رو گذاشته کنار هم که اسمش بشه کتاب مثلا. ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱)