دانلود کتاب صوتی بازی رو عوض کن

  • از: بیل جنسن
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی رو عوض کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی رو عوض کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بازی رو عوض کن

کتاب صوتی بازی رو عوض کن (میکروکتاب) نوشته‌ی بیل جنسن، دربردارنده‌ی راهکارهای مفید و کاربردی است که به شما کمک می‌کند به بهترین نحو فکر کنید، تصمیم بگیرید و عمل نمایید.

در جهان امروزی که همه چیز در حال دگرگون شدن است و هر روز با تحولی نوین آشنا می‌شوید، چگونه می‌توانید موفق شوید؟ چگونه می‌توانید در بازار رقابت باقی بمانید؟ میکروکتاب صوتی بازی رو عوض کن (Disrupt)، بیست و پنج شیوه‌ی کاربردی ارائه می‌کند که می‌تواند شما را در عصر رقابت امروز، در دسته‌ی برجسته‌ترین‌ها قرار دهد؛ شیوه‌هایی که به شما می‌گویند چه کارهایی را انجام دهید و از چه کارهایی پرهیز کنید تا بتوانید بازی زندگی را به نفع خودتان تغییر دهید و به سرعت و حماسی به موفقیت برسید.

بروز و ارائه فناوری‌های نوین و تحول در آن‌ها همچنان ادامه دارد و هیچ‌وقت متوقف نخواهد شد. در حال حاضر شما در عصر تغییرات مداوم شخصی و تجاری زندگی می‌کنید که بعضی بسیار بزرگ و بعضی دیگر جزئی هستند. پس چگونه می‌توانید در برابر تغییرات، برتر باشید؟ کلید رسیدن به این هدف، گسترش عادت‌های مناسب است. تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از 45٪ از فعالیت‌هایی که روزانه انجام می‌دهید، از عادت‌های شخصی برگرفته شده است. برای اینکه در جامعه‌ی امروزی نسبت به دیگران برگزیده‌تر باشید، باید بیشتر توجه‌ خود را به گسترش مجموعه‌ای از عادت‌های شخصی مناسب‌تان متمرکز کنید.

اگر می‌خواهید در حال حاضر و در آینده به موفقیت بیشتری برسید، در مورد «تغییرات بیرونی» که اتفاق می‌افتد، نگران نباشید و بیشتر روی «تغییرات درونی» تمرکز کنید. اگر این عادت‌ها را در برنامه روزانه‌ی خود بگنجانید، به جای ترس از دگرگون شدن، از آن‌ها استقبال هم می‌کنید.

فقط افرادی در این عصر موفق می‌شوند که نحوه استفاده ‌کردن و بهره‌مند شدن از آشفتگی، بی‌نظمی و دگرگونی را بفهمند. شما در حال حاضر به اندازه کافی توانایی دارید که روی عادت‌های موفقیت‌آمیز که در دوران تغییر شخصی لازم دارید، تسلط پیدا کنید؛ وقت آن است که این ویژگی‌ها و مهارت‌ها را نشان دهید.

برای رسیدن به موفقیت در عصر تغییر، 25 عادت وجود دارد که امروزه موفق‌ترین افراد، از آن‌ها استفاده می‌کنند. به طور کلی این عادت‌ها در 3 دسته‌بندی قرار دارند: 14 کاری که باید به انجام آن‌ها عادت کنید. 4 کاری که باید به اجتناب از آن‌ها عادت کنید. 7 اصل راهنما که باید به پیروی از آن‌ها عادت کنید.

شنیدن کتاب صوتی بازی رو عوض کن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی‌ خود را دگرگون کنند و در مسیر درست موفقیت گام بردارند، پیشنهاد می‌شود.

بیل جنسن را بیشتر بشناسیم:

بیل جنسن (Bill Jensen)، سخنرانی درخشان و نویسنده‌ی کتاب‌های برجسته‌ای هم‌چون «سادگی»، «کار 2.0» و «راهنمای بقای ساده» است. او از موسسه فناوری روچستر فارغ‌التحصیل شده و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت جنسن، یک شرکت مشاوره مدیریت تغییر است. او معمار اطلاعات است و برنامه تحقیقاتی 20 ساله‌ای را با عنوان «تغییر نحوه کارمان: در جستجوی روشی ساده‌تر» عملی کرده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی اثر آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی بازی رو عوض کن می‌شنویم:

امروزه، سرعت بر دقت غلبه دارد. شما باید از مسیر خود خارج شوید و ببینید چگونه می‌توانید کارهای بیشتری انجام دهید.
اگر روز کاریِ معمولی‌تان را به دقت مورد بررسی قرار دهید، احتمالا متوجه می‌شوید که خود شما اصلی‌ترین عامل بهره‌وری هستید و این خودتان هستید که از سرعت کارهای‌تان کم می‌کنید، چون:

- نمی‌خواهید تا وقتی کارتان تکمیل نشده، کسی آن را ببیند.
- نمی‌خواهید در مقابل مدیرتان، بد به نظر برسید.
- فرصت کافی برای فکر کردن ندارید.
- انتخاب‌های اشتباه دارید و این مسئله را نمی‌پذیرید.

اگر واقعا می‌خواهید در کارتان سرعت عمل بیشتری داشته باشید، به این مسئله توجه کنید که چقدر سریع می‌توانید روش متعارف انجام کارها را از ذهن‌تان پاک کنید و یاد بگیرید به روش متفاوتی عمل کنید. افرادی در بازارهای تحول‌آفرین پیشرفت می‌کنند که قوانین را به چالش می‌کشند یا آن‌ها را تغییر می‌دهند تا به برتری برسند. برای مثال، به کفش‌های ورزشی توجه کنید. در واقع فقط حدود 10 نوع کفش برای عرضه وجود دارد و بیشترشان ساخت کارخانه‌های بزرگ چینی هستند. یک جایگزین بهتر در این صنف، می‌تواند این باشد که ماشین‌آلات ساخت و تولید در فروشگاه قرار داده شوند تا قالب بگیرند، برش دهند و سپس اجزای کفش را به هم وصل و یکپارچه کنند. تهیه کفش سفارشی در حدود 10 دقیقه امکان‌پذیر می‌شود؛ نه تنها کفش دقیقا اندازه پای سفارش‌دهنده می‌شود، بلکه تولید در داخل فروشگاه، روشی سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

 ۱ ساعت و ۳ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۳۱ دقیقه
فصل اول: بایدها
۸ دقیقه
فصل دوم: نبایدها
۱۶ دقیقه
فصل سوم: اصول راهبردی
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بازی رو عوض کن

برای دانلود کتاب صوتی بازی رو عوض کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بازی رو عوض کن

نظرات کتاب صوتی بازی رو عوض کن

Mehras Mokhberian
۱۳۹۹/۸/۴
کتاب بازی را عوض کن برای تمام کسانی که کسب و کاری دارند و در آن احساس میکنن که رو به شکست و ورشستگی هستند واقعا لازم و بدرد بخور است.. مطالعه کنید.. ممنون از کتابراه
سمیه ملکی
۱۴۰۰/۱/۱۴
می‌تونست روی بعضی نکات بیشتر تمرکز کنه اما در کل خوب بود، خسته نباشید.
عباس پریسای
۱۳۹۹/۶/۷
کتاب خوبی برای تغییر عادتهاست و ایجاد احساس بهتر
مشاهد همه نظرات (۴)