دانلود کتاب باز هم من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باز هم من

کتاب باز هم من اثر جوجو مویز، نویسنده محبوب انگلیسی است که در آن به روایت ادامه ماجراجویی‌های شگفت‌انگیز «لوئیزا کلارک» پس از وقایع پیش آمده در رمان‌های «من پیش از تو» و «پس از تو» پرداخته است.

جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب باز هم من (Still Me) که از پرفروش‌ترین آثار 2018 و بهترین کتاب داستانی این سال از نظر کاربران سایت گودریدز انتخاب شده، باز هم به سراغ شخصیت اصلی داستان «من پیش از تو» و «پس از تو» رفته و روایت‌گر داستان پرفراز و نشیب لوئیزا کلارک است که برای کار به نیویورک می‌رود. او در این اثر سیر تحول زندگی‌ لوئیزا پس از سفر به نیویورک را نشان می‌دهد.

مویز در این اثر پرکشش که شما را تا آخرین صفحه کتاب مشتاق نگه می‌دارد با نگرشی تیزبینانه روایتی از نحوه‌ی شناخت خویشتن و لزوم از خود گذشتگی صادقانه در زندگی برای دستیابی به خواسته‌ها را بیان می‌کند.

لوئیزا با گذر زمان خیلی چیزها را می‌فهمد. او می‌داند خانه‌ی جدیدش در نیویورک با دوستش سام در لندن فاصله بسیاری دارد. همچنین می‌داند با اینکه کارفرمای جدیدش انسان شریفی است ولی همسرش رازی را از او مخفی کرده است. اما چیزی که لوئیزا نمی‌داند این است که با کسی آشنا می‌شود که زندگی‌اش را تغییر می‌دهد؛ چرا که این فرد او را به یاد عشقی می‌اندازد که آزار دهنده است. او طی رفت و آمدهایی که با خانواده‌های متمول نیویورکی پیدا می‌کند، با شخصی به نام «جاش» آشنا می‌شود. «جاش» کسی است که تمامی خاطرات گذشته از عشق ناکامش، «ویل» را برایش زنده می‌کند.

لوئیزا نمی‌داند چه کار کند، اما می‌داند هر تصمیمی بگیرد، شرایط دیگر همانند گذشته نخواهد شد. آیا پاسخ او باید به تجربه‌های جدید مثبت باشد و با خارج شدن از منطقه‌ی امن خویش به سمت چالش‌های جدیدی برود؟ لوئیزا می‌خواهد بداند اگر عاشق فردی شود، آیا برای داشتنش باید از رویاهایش دست بکشد یا می‌تواند هر دو را با هم داشته و هیچ کدام را فدا نکند؟

این اثر را می‌توان یک حسن ختام صمیمانه برای متون ادبی پیشین برشمرد که آن را به عنوان یک مجموعه‌ی برجسته متفاوت کرده است. صداقت و روایت طنزگونه‌ی اثر و همزاد پنداری آن که هر انسانی باید از آن برخوردار باشد، قطعا لبخند را بر روی لبانتان می‌آورد. در حالی که این سه گانه مانند یک قصه عاشقانه آغاز شده، اما نویسنده سعی بر این دارد داستانی راجع به یادگیری خودتان بودن و عشق به خود را بیان کند. این روش آسان مویز برای ایجاد رابطه‌ای عمیق میان شما و شخصیت اصلی داستانش است.

جوجو مویز سال‌های بسیاری در زمینه روزنامه‌نگاری فعالیت داشته. اما از سال 2002 و با منتشر شدن نخستین رمانش، پناه گرقتن از باران؛ نویسندگی حرفه ثابت او شد. از آثار مشهور این نویسنده توانا می‌توان کتاب من پیش از تو را نام برد.

در بخشی از کتاب باز هم من می‌خوانیم:

آقای گوپنیک قبلاً گفته بود که اگنس برنامه پیچیده‌ای دارد. باتوجه به اینکه شغل یا فرزندی نداشت، اما پرمشغله‌ترین کسی بود که تاکنون دیده بودم. پس از رفتن جورج، نیم ساعت فرصت داشتیم تا صبحانه بخوریم (میز صبحانه اگنس شامل املت سفیده تخم‌مرغ، انواع توت‌ها و یک قوری نقره قهوه بود؛ من هم مافینی را که ناتان برایم در آشپزخانه کارکنان گذاشته بود بلعیدم)، پس از آن نیم ساعت در اتاق مطالعه آقای گوپنیک بودیم تا همراه با دستیار آقای گوپنیک، مایکل، رویدادهایی را مشخص کنیم که اگنس در آن هفته مایل نبود در آن‌ها حضور پیدا کند.

دفتر آقای گوپنیک هرآنچه را که نشان از مردانه بودن داشت در خود جای داده بود: دیوارهای چوبی تیره‌رنگ، با قفسه‌های کتاب پوشیده شده بودند. ما دور یک میز روی صندلی‌های سنگینی با روکش پارچه‌ای نشسته بودیم. پشت سر ما، میز کار بزرگ آقای گوپنیک وجود داشت که روی آن پر بود از تلفن و دفترچه‌های سیمی بزرگ. مایکل هر چند لحظه یکبار از ایلاریا تقاضا می‌کرد تا باز هم برایمان از آن قهوه‌های خوشمزه‌اش بیاورد، و او درحالی که لبخند از روی صورتش محو نمی‌شد خواسته‌های او را پاسخ می‌داد.

ما موضوعات احتمالی جلسه بنیاد خیریه گوپنیک‌ها، شام خیریه در روز چهارشنبه، ناهار یادبود در یک مراسم پذیرایی در روز پنجشنبه، نمایشگاه هنری و یک کنسرت در اپرای متروپولیتن در مرکز لینکلن در روز جمعه را مرور کردیم. مایکل درحالی که داشت با دقت به تبلتش نگاه می‌کرد گفت «پس هفته آرامی خواهیم داشت.»

 ۵۶۰ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6041-28-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۷۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب باز هم من

برای دانلود کتاب باز هم من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باز هم من

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
ریحانه امینی
۱۳۹۸/۶/۱
دوسش داشتم مثل بقیه کارای مویز شیرین دلنشین ❤️❤️❤️❤️ وقتی میخونی ناخوداگاه به خیلی جنبهای زندگی فکر میکنی و اینکه ادما هر جای دنیا باشن با هر نوع زندگی چقدر میتونن شبیه هم باشن
رقیه انقیاد
۱۳۹۸/۵/۵
بسیار عالی. مثل بقیه کتابهایی که از این نویسنده خونده بودم. البته ترجمه خوب خانم ذوالفقاری هم بی‌اثر نبود. باز همان ماجراهای مهیج و بهم پیوسته که خیلی وقتها حیفت می‌یاد کتابو برا انجام سایر امور, زمین بگذاری. ❤❤❤
nedaa ahmadi
۱۳۹۸/۵/۳۰
اینم عالیه مثل بقیه اش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹)