دانلود کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

این کتاب ادعای بزرگی را به نمایش می‌گذارد. بله، شما واقعاً می‌توانید به کمک پیگیری و انجام راه‌حل‌های معنوی از تمامی مشکلات خود رهایی یابید.

«هنگامی که دستیابی به انرژی‌های متعالی‌تر را تمرین می‌کردم دریافتم به هنگام رویارویی با آنچه که به اصطلاح مشکل نامیده می‌شود احساس سبکی بیشتر، عشق بیشتر و مهربانی بیشتری دارم و دقیقاً خود را از هر مشکلی رها و آزاد می‌دیدم. اکنون به سادگی در ذهنم خود را از دنیای مشکلات جدا کرده‌ام و به دنیای معنویت پیوسته‌ام.» (وین دایر)

پیام اصلی این کتاب در ده نکته زیر خلاصه شده است:

1. هر چیزی در جهان به صورت انرژی است. به بیان دیگر، هر چیزی که در جهان وجود دارد از درون هسته‌اش با فرکانس ویژه‌ای در حال ارتعاش می‌باشد.

2. ارتعاش‌های ضعیف و آهسته به‌صورت موادی جامد و سخت ظاهر می‌شوند و در اینجاست که مشکلات، خودنمایی می‌کنند.

3. ارتعاشات سریع‌تر مثل نور و اندیشه، کمتر قابل رؤیت هستند.

4. سریع‌ترین ارتعاشات در واقع همان‌هایی هستند که آن‌ها را معنویت می‌نامم.

5. هنگامی که متعالی‌ترین و سریع‌ترین ارتعاشات معنویت در مقابل ارتعاشات ضعیف‌تر و آهسته‌تر حضور می‌یابند، آنچه را که ما مشکلات می‌نامیم، ناپدید و پراکنده می‌شوند.

6. شما دارای قدرتی هستید که می‌توانید برای از بین بردن مشکلات زندگی، انرژی خود را افزایش دهید و به انرژی‌های متعالی‌تر و سریع‌تری دست پیدا کنید.

7. اگر می‌خواهید به هنگام روبه‌رو شدن با مشکلات، راه‌حلی معنوی بیابید باید تعدادی اصول بنیادین را درک کنید و در عمل به کار برید.

8. هنگامی که این اصول را درک کردید، انتخاب نهایی با شماست که در میدان انرژی متعالی یا در میدان انرژی ضعیف قرار بگیرید.

9. در حقیقت زمانی که شما دنیای معنویت را به‌طور صمیمانه و در خلوت خود درک کردید و شناختید به وضوح خواهید دید که تمامی مشکلات فقط توهماتی هستند که توسط ذهن ما به وجود آمده‌اند زیرا ما خود را از خالقمان جدا می‌دانیم. من این خالق را خدا می‌نامم اما شما می‌توانید هر طور که میل دارید نامی برای او انتخاب کنید.

10. این توهمات در واقع اشتباهاتی هستند که در اندیشه ما ایجاد شده‌اند و مثل هر اشتباه دیگری هنگامی که با حقیقت روبه‌رو شوند، از بین می‌روند.

این کتاب را در دو بخش تنظیم شده است. اولین بخش شامل شش فصل می‌باشد که جزئیات اصول بنیادینی را شرح می‌دهد. این اصول به ما کمک می‌کنند که درک کنیم راه‌حل‌های معنوی برای هر مشکل و یا همه مشکلات، همیشه آماده و در دسترس است.
بخش دوم کتاب شامل فصل‌های هفتم تا سیزدهم می‌باشد که سرفصل هر یک را یکی از مشهورترین و قابل قبول‌ترین دعاهایی که تا به حال نوشته شده‌اند، تشکیل داده است. این دعای فرانسیس اسیسی مقدس، پیام اصلی کتاب را در بر دارد. هنگامی که ارتعاشات متعالی معنویت را در حضور ارتعاشات ضعیف مشکلات قرار دهیم همه مشکلات به یک‌باره ناپدید خواهند شد. من تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌ام تا پیشنهادات ویژه‌ای را به شما ارائه دهم که چطور می‌توانید انرژی‌های متعالی را در عمل و به شیوه‌ای سودمند به کار گیرید.

 ۴۸۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-588-599-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دیباچه
مقدمه
بخش اول: اصول بنیادین برای حل معنوی مشکلات
فصل اول: راه‌حل معنوی مشکلات
فصل دوم: عقاید بنیادین قدیمی
فصل سوم: همه‌چیز به‌صورت انرژی است
فصل چهارم: انرژی بخشیدن به چیزهایی که به آن‌ها اعتقاد ندارید را متوقف کنید
فصل پنجم: میدان انرژی خود را از هرگونه آلودگی پاک و مبرا کنید
فصل ششم: انرژی معنوی خود را افزایش دهید و آن را به همان صورت حفظ کنید
بخش دوم: یافتن راه‌حلی معنوی را برای مشکلات خود عملی کنید
فصل هفتم: پروردگارا مرا وسیله‌ای برای بسط و گسترش آرامش خودت قرار ده
فصل هشتم: خدایا یاری‌ام ده تا در دل‌های آکنده از نفرت بذر عشق و محبت بکارم
فصل نهم: پروردگارا کمکم کن تا در دل‌های رنجدیده بذر عفو و بخشش بکارم
فصل دهم: پروردگارا یاری‌ام ده تا در دل‌های آکنده از تردید یقین بکارم
فصل یازدهم: پروردگارا یاری‌ام کن تا در دل‌های ناامید بذر امید بپاشم
فصل دوازدهم: پروردگارا یاری‌ام ده تا در دل‌های آکنده از ظلمت نور و روشنی بیافرینم
فصل سیزدهم: چرا از شاد بودن پرهیز می‌کنیم

راهنمای دانلود کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

برای دانلود کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

نظرات کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

محمد نجاری
۱۳۹۸/۸/۱۵
به معنای واقعی از خوندن این کتاب لذت بردم. اگر واقعا میخواهید یاد بگیرید چگونه آرامش کسب کنید این کتاب را توصیه میکنم. نکته جالب برای من اشاراتی بود که به شعر مولوی داشت.
سعید افشار
۱۳۹۵/۱۲/۲۱
یه کتاب کاربردی و مفید!تمامی کتابهای وین دایر ارزش هزینه کردن رو داره و این کتابش سر آمد همه اونهاست! مطمین باشید در مقایسه با هزینه‌ای که میکنید چیزهای مفیدی یاد میگیرید.
Mahnaz Hoseinian
۱۳۹۹/۹/۵
این کتاب فوق العاده است پیشنهاد می‌کنم حتما بخونید من برای بار دوم موشکافانه دارم می‌خونم و نت برداری می‌کنم از خوندنش پشیمون نمی‌شین
مشاهد همه نظرات (۳۴)