دانلود کتاب صوتی به دنبال محمد (ص)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال محمد (ص) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال محمد (ص)

کتاب صوتی به دنبال محمد (ص) اثر محمد حسینی از مجموعه «به دنبال...»، به روایت زندگی پرفراز و نشیب پیامبر گرامی اسلام می‌پردازد. این کتاب صوتی از کودکی پیامبر اسلام آغاز می‌شود تا نوجوانی و بزرگسالی و سپس بعثت و آغاز رسالتش را دربرمی‌گیرد.

در آغاز قرن ششم میلادی قبیله‌ی قریش در شهر مکه به دو گروه مهم و رقیب تقسیم شده بود. بزرگ یکی از این گروه‌ها، هاشم بن عبد مناف بازرگان ثروتمند و نیکوکار بود و در رأس گروه دیگر برادرزاده او امیه جای داشت. بعد از مرگ هاشم، رهبری بنی هاشم به پسرش عبدالمطلب رسید. در سال 568 میلادی، عبدالله، پسر عبدالمطلب با آمنه بنت وهب ازدواج کرد که حاصل این پیوند، تولد مبارک پیام‌آور اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) بود.

در این کتاب با حوادث و رویدادهای دوران کودکی محمد (ص) آشنا می‌شویم تا زمانی که ایشان تحت حمایت و سرپرستی عموی بزرگوار خویش ابوطالب قرار می‌گیرند. خدیجه که از بزرگان و نجبای مکه است با محمد که سرپرستی کاروان تجاری او را بر عهده دارد، ازدواج می‌کند.

حضرت محمد (ص) پیامبری است که در کم‌تر از ربع قرن، قبایل پرشمار و متفرق عربستان را به یکی از مقتدرترین و متحدترین ملت‌های جهان تبدیل می‌کند. بدیهی است که روایت داستان زندگانی چنین انسانی، اثری پرحجم و مفصل می‌طلبد که در چارچوب کتابی که می‌شنوید، نمی‌گنجد.

در این کتاب سعی شده، هرچند کوتاه و مختصر، به رویدادهای مختلف زندگی ایشان اشاره شود و به اتفاقات سرنوشت‌ساز با درنگ بیش‌تری پرداخته شود.

در قسمتی از کتاب صوتی به دنبال محمد (ص) می‌شنویم:

بعد از مرگ هاشم، رهبری طایفه بنی‌هاشم به پسرش عبدالمطلب رسید. در سال 568 میلادی، عبدالله، پسر عبدالمطلب با آمنه بنت وهب ازدواج کرد. سه روز بعد از ازدواج، عبدالله به سفری تجاری رفت و در بازگشت وقتی برای استراحت و دیدار به خانه دایی‌هایش به شهر یثرب رفته بود، از بیماری درگذشت، دو ماه بعد از فوت او محمد (ص)، پیام‌آور اسلام، از آمنه متولد شد.

 ۲ ساعت و ۸ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
فصل اول: کودک مکه
۱۳ دقیقه
فصل دوم: از خلوت صحرا تا هیاهوی بازار
۱۳ دقیقه
فصل سوم: وحی و وحشت
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: یاری بنی هاشم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: آغاز دشمنی
۱۰ دقیقه
فصل ششم: هجرت
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: جنگ بدر
۱۲ دقیقه
فصل هشتم: جنگ احد
۱۵ دقیقه
فصل نهم: پیروزی بزرگ
۱۳ دقیقه
فصل دهم: آخرین دیدار

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال محمد (ص)

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال محمد (ص) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال محمد (ص)
Ali Kargarsoha
۱۳۹۸/۸/۵
درود خداوند بر برترین انسانی که قدم بر زمین گذاهشته و رهروانش
حسین سلیمی
۱۳۹۹/۱/۱۴
جانم رسول الله، خدایا شکر که مسلمان شدیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)