دانلود کتاب صوتی به دنبال ژاندارک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال ژاندارک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال ژاندارک

کتاب صوتی به دنبال ژاندارک اثر ژان میشل دککر فرگون از مجموعه «به دنبال...»، سرگذشت زندگی دختری فرانسوی را به تصویر می‌کشد که جان در راه دفاع از وطن خود گذاشته است.

در طول تاریخ زنان بسیاری بودند که داستان زندگی‌شان دهان به دهان نقل شده و تا به امروز رسیده است. زنانی چون: ماریکوری، مادر ترزا، الیزابت اول و ژاندارک. 

ژان میشل دککر فرگون (Jean Michel Dequeker fergon) در این کتاب می‌خواهد زندگی ژان دارک دختر افسانه‌ای فرانسه را در بیانی داستان­‌گونه و نه چندان طولانی اما جامع شرح دهد؛ و تصویری کوتاه از دوران زندگی او، ترسیم کند.

ژان دارک یا ژاندارک (Joan of Arc) و گاه دوشیزه‌ی اورلئان، «قهرمان» ملی فرانسه و قدیسه‌ای در کلیسای کاتولیک است. وی در منطقه‌ی تاریخی لورِن، در خانواده آرک، در هنگام جنگ صد ساله در روستای دومرِمی واقع در مرز شرقی فرانسه به دنیا آمد. در جنگ صدساله بر ضد انگلستان، رهبری فرانسوی‌ها را برعهده داشت. در نزدیکی شهر کُنپی ینی، به خاطر خیانت شهردار این شهر توسط بورگینیون‌ها اسیر و به انگلیسی‌ها فروخته شد.

ژان دارک در یک دادگاه کلیسایی، به جرم ضدیت با قوانین کلیسا، محکوم و در میدان ویومارشه شهرِ روآن سوزانده شد. چندی بعد، در یک دادگاه تجدید نظر در سال 1456، «شرافت» وی را مجدداً پذیرفتند. با شنیدن کتاب صوتی به دنبال ژاندارک با صدای سعید مرزبالی برشی از تاریخ فرانسه را با ژاندارک طی کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی به دنبال ژاندارک می‌شنویم:

«ژان هم به نظر می‌رسید شور و هیجانش را قدری از دست داده است. نه این که از مبارزه با انگلیسی‌ها دست کشیده باشد: او بی‌صبرانه می‌خواست به پاریس برود. ولی رسالت دوگانه‌ای را که آن ندا به او فرمان داده بود به پایان رسانده بود، آزاد کردن اورلئان و تدهین پادشاه»

 ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
فصل اول: من پیئر برادر ژان هستم
۱۴ دقیقه
فصل دوم: دوران کودکی
۱۱ دقیقه
فصل سوم: واپسین ماه‌ها در دونرمی
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: عزیمت از ووکولور
۱۵ دقیقه
فصل پنجم: زن چوپان و ولیعهد
۱۳ دقیقه
فصل ششم: انتظار
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: نخستین نبرد
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: ایام پیروزی‌ها
۱۴ دقیقه
فصل نهم: دستگیری ژان
۱۶ دقیقه
فصل دهم: از زندان تا چوبه‌ی مرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال ژاندارک

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال ژاندارک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال ژاندارک
مریم آقایی
۱۳۹۸/۴/۱۱
احساس میکنم داستان خلاصه شده بود، داستان ژاندارک از ماندگار ترینهاست، عصر حکومت دین در اروپا از وحشتناکترین دورانهاست، به امید روزی که همه دنیا عاری از آن نوع استبداد باشد.
فاران فردوس
۱۳۹۷/۹/۳۰
همیشه عاشق شخصیتش بودم و از اینکه کتاب صوتیش رو گذاشتید بینهایت ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)