دانلود کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای

کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای نوشته‌ی مو ویلمس و دن سنتت به ماجرای بامزه‌ی چهار حیوان می‌پردازد که می‌خواهند در کنار هم کلوچه بخورند اما یک مشکلی وجود دارد؛ آن‌ها فقط سه کلوچه دارند. به نظر شما آن‌ها چگونه کلوچه‌ها را بین خودشان تقسیم می‌کنند تا همه بتوانند از آن بخورند؟

موضوع کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای چیست؟

هیپو، کروکودیل و سنجاب‌ها چهار دوست هستند که برای خوردن کلوچه دور هم جمع می‌شوند اما فقط سه کلوچه دارند و آن‌ها چهار نفر هستند؛ کروکودیل با نگرانی می‌گوید که به یک نفر کلوچه نمی‌رسد اما آن‌ها مصمم هستند که همه به یک اندازه کلوچه داشته باشند.

هر کسی یک ایده و نقشه‌ای جالب برای کلوچه‌ها دارد اما در همین حال کلوچه‌ها در دست هیپو به شش قسمت خرد می‌شوند اما آن‌ها چهار نفرند و دوباره ماجراهایی مفرح برای تقسیم کردن مساوی کلوچه‌ها شروع می‌شود...

مو ویلمس (Mo Willems) و دن سنتت (Dan Santat) در کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای (The Cookie Fiasco) با به تصویر کشیدن داستانی دوست داشتنی و سرگرم کننده به کودکان یاد می‌دهند که فقط به خودشان فکر نکنند و در هر کاری منصف باشند، عدالت را رعایت کنند و با دوستانشان مهربان و همدل باشند.

درباره‌ی مجموعه بیا کتاب بخوانیم:

در هر قسمت از این مجموعه ماجرایی متفاوت و خنده‌دار از حیوانات و گیاهان به تصویر کشیده می‌شود که به خوبی کودکان را سرگرم کرده و در کنار آن مفاهیم مهمی هم به آن‌ها می‌آموزد. داستان‌های مجموعه بیا کتاب بخوانیم (elephant and piggie like reading series) با چاشنی طنز همراه هستند و به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار می‌کند و به داستان‌هایی به یاد ماندنی برای آن‌ها تبدیل خواهند شد.

کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای مناسب چه کسانی است؟

این قصه‌ی جالب در کنار تصاویر زیبا برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و خواندنی است.

در بخشی از کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای می‌خوانیم:

باید زود این مشکل را حل کنیم!
دوستی‌مان در خطر است!
همه باید به اندازه مساوی کلوچه داشته باشند.

 ۶۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-070-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای

برای دانلود کتاب بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیا کتاب بخوانیم: دردسر کلوچه‌ای