دانلود کتاب تجسم خلاق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تجسم خلاق

کتاب تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به کارگیری تصورات و عبارات تاکیدی به منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های تندرستی، شغل، ورزش، هنر و خلاقیت به طور چشمگیری اثرات مطلوب دارد.

این کتاب راهنمای اصولی شامل مراقبه، تمرینات و تکنیک‌هایی برای به کارگیری قدرت قوه تخیل و خلق آنچه که واقعا می‌خواهید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی و زنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و... است.

تجسم خلاق، به کارگیری تخیل برای خلق خواسته‌های شما در زندگی است. تجسم خلاق موضوعی تازه نیست. در گذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه آن را به کار می‌گیرید. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به کار برده‌ایم.

به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم.

در حقیقت شاکتی گاوین (Shakti Gawain) در کتاب تجسم خلاق (Creative visualization) به کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به عنوان یک تکنیک خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

در بخشی از کتاب تجسم خلاق می‌خوانید:

از این که نیروی تجسم خلاق برای مقاصد شوم به کار رود، نترسید. تجسم خلاق ابزاری است برای بر طرف کردن موانعی که خودمان در راه جریان هماهنگ، بیکران، طبیعی و دوست داشتنی کائنات خلق کرده‌ایم. تنها زمانی تجسم خلاق مؤثر است که در مسیر اهداف و نیات والای انسانیت و در جهت خیر و صلاح همه موجودات باشد.

چنانچه کسی از این تکنیک قوی در جهت نیل به اهداف مخرب بهره گیرد، نشانه غفلتش از قانون حاصل کردار انسان است. درست به مصداق قانون جاذبه و دافعه، هر چه بکاری همان را درو می‌کنی. هر چه که برای دیگران بخواهید، همیشه به خودتان باز می‌گردد. این بازگشت می‌تواند در زمینه دوستی و محبت و التیام دردها باشد، یا نیات منفی و مخرب. یعنی هر بیشتر از تجسم خلاق برای دوستی، محبت، خدمت به دیگران و نیات والای انسانیت بهره‌ گیرید، به همان نسبت به طور طبیعی محبت، شادی و کامیابی به سوی شما خواهد آمد.

 ۱۵۲ صفحه، ۲۳۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8905-08-8 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه ناشر
مقدمه‌ای برای چاپ مجدد
نامه‌ای برای خوانندگان
بخش اول: اصول تجسم خلاق
تجسم خلاق چیست؟
چگونگی عملکرد تجسم خلاق
تمرین ساده تجسم خلاق
نقش و اهمیت آرامش
چگونگی تجسم
چهار مرحله اساسی برای تجسم خلاق مؤثر است
تجسم خلاق تنها در جهت خیر و صلاح گام بر می‌دارد
عبارات تأکیدی
یک تناقض معنوی
بخش 2: کاربرد تجسم خلاق
تجسم خلاق را بخشی از زندگی خود قرار دهید
بودن، کنش و داشتن
سه عامل ضروری
اتصال با ضمیر برتر
شنا در مسیر آب
موفقیت
پذیرفتن خیر و صلاح خود
ریزش و تراوش
شفا دادن
بخش 3: مدیتیشن و عبارات تأکیدی
بنا کردن و تداوم جریان انرژی
بازگشایی مراکز انرژی
آفرینش خلوتگاه خود
ملاقات با راهنما
تکنیک حباب صورتی
مدیتیشن شفابخش
نیایش
شیوه‌های بکارگیری عبارات تأکیدی
بخش 4: تکنیک‌های خاص
داشتن دفتر تمرین تجسم، فکر جالبی است
شفاف‌ سازی یا پالایش
نوشتن عبارات تأکیدی
تعیین هدف
صحنه دلخواه
نقشه‌های گنج
سلامتی و زیبایی
تجسم خلاق به صورت گروهی
تأثیر تجسم خلاق بر روابط
بخش 5: خلاق زیستن
آگاهی خلاق
کشف غایت برتر خویش
زندگی اثر هنری شماست

راهنمای دانلود کتاب تجسم خلاق

برای دانلود کتاب تجسم خلاق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تجسم خلاق

نظرات کتاب تجسم خلاق

اناهیتا میر
۱۴۰۰/۱/۱۸
این کتابو وقتی که ایران بودم مامانم همیشه توی قفسه‌ی کتاب خونش داشت اما متاسفانه قدرشو ندونستم و نخوندمش تا مدتها دنبالش بودم (نسخه‌ی فیزیکی) بعدش دیگه تصمیم گرفتم که از کتابراه نسخه‌ی الکترونیکیش رو بخرم و بخونم که واقعا خوبه چون یادگیری تجسم کردن صحیح در رسیدن به خواسته‌ها خیلی موثره 🤩
میترا وکیل
۱۳۹۹/۵/۱۰
کتابی زیبا. دریچه اصلی برای رسیدن به خواسته ها. دریچه‌ای که در شلوغی فعالیت‌های جسمی روزانه برای تحقق آرزوها، کاملا مهجور مانده، در صورتی که این دریچه، دروازه اصلی شهر آرزوهای ماست. پیشنهاد می‌کنم هر شش ماه یک بار با تامل، تاکید می‌کنم با تامل بخوانید، راهنمایی‌ها را اجرا کنید، خیلی هم سخت نگیرید.
سایا سایا
۱۳۹۷/۵/۲۲
روش‌هایی ساده و موثر ارائه داده، بخصوص قسمت شفاف سازی عالی بود و منو از شر گذشته خلاص کرد و موردی رو فهمیدم ک از بچگی عذابم میداده تا حالا
مشاهد همه نظرات (۱۰۸)