دانلود کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)

  • از: وین دایر، مهدی اصغرپور
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۹۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)

کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) اثر دکتر وین دایر از ریشه‌ی رفتارها و باورهای انسان برای حفظ تعادل در عملکرد انسان سخن می‌گوید.

به عقیده وین دایر: «بیشتر مردم از نیروی مغز خویش آگاهی ندارند. در حالی که وقتی مغز انسان توانسته این همه کار در جهان انجام دهد، بی‌گمان می‌تواند ناتوانی‌های منش خویش را نیز از بین ببرد».

مفهوم تعادل جهان ما را تعریف می‌کند. کائنات، سیاره ما، فصول، آب، هوا، آتش و زمین همه در یک تعادل بی‌بدیل هستند. ما انسان‌ها تنها استثناء این عرصه هستیم.

کتاب تعادلت را حفظ کن (Being in balance) تلاشی است برای کمک به شما در حفظ این تعادل طبیعی در تمامی ابعاد حیات. رسیدن به تعادل چندان در خصوص اتخاذ استراتژی‌های جدید به منظور تغییر رفتارهای شما نیست. درست مانند تغییر دادن خود و کلیه تفکراتتان به گونه‌ای که تعادل را بین آنچه بدان تمایل دارید و آنچه در حیات روزانه خود انجام می‌دهید، ایجاد کند.

دکتر وین دایر (Wayne Walter Dyer) به عنوان یکی از نام‌آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه گسترش شخصیت به شمار می‌آید و بیش از سی کتاب از وی چاپ شده و در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی شرکت داشته، بارها گفته در زندگی خود، هر کاری را که دلش خواسته، به انجام رسانیده و پس از این هم به همان شیوه رفتار خواهد کرد. وی بر تمام ناتوانی‌های منش خود طوری چیره شده که می‌تواند خستگی، سرماخوردگی و حتی دردهای جسمانی خود را نیز با نیروی اراده از بین ببرد.

در بخشی از متن کتاب تعادلت را حفظ کن می‌خوانید:

چگونه می‌خواهید در این دنیا شناخته شوید؟! هرکس که بگوید برایش اهمیتی ندارد گویی دارد با یک چشم‌بند بر چشم زندگی می‌کند که بی‌شک، شیوه‌ای نسبتاً نامتوازن است. حتماً شما هم به این مسئله اهمیت می‌دهید! در برخی از موارد، حیات شما به پاسخ این سئوال بستگی خواهد داشت. شما دوست دارید از رابطه‌ای خوشایند، پر بار، نزدیک، صمیمی، عاشقانه، مفید و مؤر، ملاحظه‌گرانه و پر مغز با دیگران برخوردار شوید؟ این ذات و ماهیت همه روابط انسانی است که بخواهیم این احساسات را داد و ستد کنیم و به هم مرتبط باشیم و این ارتباط را احساس کنیم.

اگر شما هم در پی یک خودآگاهی روحانی هستید، پس لازمست که بیشتر با این مبدأ روحانی هماهنگ باشید. این است منبع عشق، مهر، لذت، زیبایی، عدم قضاوت، خلاقیت و فراوانی بی حد و مرز. اگر تصور می‌کنید که تجلی انسانی همه این خصوصیات هستید، باز کسی هست که خلاف این تصور را داشته باشد. آنگاه این احتمال وجود دارد که شما در حال ادامه زندگی در یک توهم باشید که بی‌شک زندگی شما را از حالت تعادل خارج خواهد کرد.

 ۱۴۴ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-93-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره نویسنده
مقدمه مترجم
مقدمه
فصل اول: جاودانگی جنگل در رویاهای یک میوه بلوط نهفته است
فصل دوم: چیزهایی بیشتر و با ارزش‏تر از حرکت سریع به جلو می‏توان در زندگی یافت
فصل سوم: شما نمی‏توانید صورت خود را ببوسید
فصل چهارم: اعتیادهای شما به شما می‏گویند: هرگز به اندازه کافی از آنچه نمی‏خواهید، بدست نخواهید آورد
فصل پنجم: شما آنچه می‏خورید، نیستید، شما آن باور مربوط به خوردن هستید
فصل ششم: شما با نقد و بررسی تاریکی، به شناخت نور نایل نخواهید شد
فصل هفتم: مبارزه با هر موقعیت نامطلوب تنها قدرت آن را بر شما افزایش خواهد داد
فصل هشتم: هنگامی که عاشق شدن رخت بر می‏بندد، عشق، آن چیزی است که بر جای می‏ماند
فصل نهم: همانا بهشت در زمین قرار گرفته است

راهنمای دانلود کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)

برای دانلود کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)
شایان سپهر
۱۳۹۶/۲/۴
استاد عزیزو گرانقدر
دکتر وین دایر روحشون شاد باد.
بسیار کتاب با مفاهیم ژرف و عالی در مورد خودشناسی انسان بود که افکار نویسنده منطبق بر سایر اثار وی می‌باشد. عرفان شرقی ما به بیان دیگر.....
بانو ملایی
۱۳۹۶/۱۱/۸
استاد وین دایر عزیز روحشون شاد باشه. کتاب از نظر ترجمه که اشکالات زیادی داشت و میتونست خیلی بهتر از این باشه ولی از نظر محتوا مثل سایر کتابهای ایشون سرشار از درس زندگی است.
Mehdi Moridi
۱۳۹۶/۸/۲۴
اینم مثل دیگر کتابهای وین دایر عزیز بی‌نظیر بود من خودم را مدیون او میدونم روحش شاد یادش گرامی باد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۰)